Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyČet Jun 05, 2014 8:56 pm

Postovani Milan1111,
ja sam trenutno u Stockholmu.
Ogovoriti cu Vam zato kratko. Perforacija ili defekt nosa je uzrok stvaranja krasti i nece zarasti sama od sebe. Mora proci najmanje godina dana od repozicije nosa u Kragujevcu. Ne znam kako izgleda Vas nos, a ako zelite nekog svjetski poznatog eksperta koji radi izrazito teske slucajeve traumatiziranih noseva, to je Prof. Pietro Palma u Italiji. Ako zelite, mogu Vam poslati njegovu e mail adresu kad se vratim. Lijepi pozdrav, Duje Ostojic
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyNed Jun 08, 2014 1:09 pm

Postovani Milan1111,

ako ne želite ići u Italiju, molim da mi pošaljete slika nosa u 4 projekcije: dvije profilne, sprijeda i odozdo, pa ću procijeniti o čemu se radi i da li zbilja trebate takvog svjetskog eksperta, ili i na ovim prostorima ima ljudi koji mogu riješiti Vaš problem.
Moj e mail je   [You must be registered and logged in to see this link.]

Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
milan1111
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
milan1111


Posts : 6
Join date : 04.06.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyUto Jun 10, 2014 12:20 am

postovani dr Duje
Zaista vam hvala na pomoci. evo uslikao sam nos i saljem vam na mail. Voleo bih da cujem vase misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyUto Jun 10, 2014 6:38 am

Poštovani gospodine milan1111,

primio sam Vaš e mail, ali ga ne mogu otvoriti, odnosno imam zahtjev od Google da mi Vi odobrite pristup?! LIjepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
milan1111
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
milan1111


Posts : 6
Join date : 04.06.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyUto Jun 10, 2014 12:40 pm

evo saljem slike u 2 maila. Ne mozete da ih primite odjednom jer su velike rezolucije. 
Pozdrav pa se cujemo
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyUto Jun 10, 2014 6:16 pm

Poštovani Milan1111,

primio sam vaše slike. Vi imate izrazito sedlast ili udubljen nos (rinolordoza). Kraste koje Vam se svakodnevno javljaju u nosu nastaju na rubovima defekta ili rupe ili perforacije nosne pregrade i septuma, i mogu se stvarati još dugo vremena. Morate stalno vršiti toaletu ili ispiranje nosa sa fiziološkom otopinom. Perforacija septuma neće zarasti sama od sebe. Izuzetno je teško zatvoriti perforaciju septuma kirurškim putem.
Vaš estetski proflem se može riješiti ponovnom korekcijom nosa ili "otvorenom" rinoplastikom, kada se mogu koristiti hrskavični autotransplanti obje uške da se popuni defekt nosnog hrpta. Eventualne kasnije manje deformacije se mogu uspješno riješiti injekcijama hijaluronske kiseline, a Juvederm je najkvalitetniji preparat. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi


Posts : 24
Join date : 10.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptySub Jun 21, 2014 9:16 pm

Poštovani doktore, 
da li usled drastičnog pada imuniteta organizma pre operacije uvećamnja grudi  postoji veća mogućnost da organizam odbaci implante kao strano telo?
Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyNed Jun 22, 2014 12:07 pm

Poštovana naxi,

ta mogućnost je samo teoretske naravi, ne ovisi o padu imuniteta, i odnosi se na žene sa auotimunom bolestima (bolesti gdje vlastiti imunološki sistem prepoznaje vlastito tkivo kao strano tkivo, proizvodi protutijela na taj dio vlastitog tkiva i uništava ga). U svim brošurama o  implantatima piše da je potreban oprez kod postavljanja implantata u grudi kod žena sa autoimunim bolestima (multipla skleroza, miastenija gravis, sistemni lupus eritematodes, reumatski artritis i miozitis,...). Mišljenja kliničkih imunologa su podijeljena; jedni smatraju da se implantati mogu staviti takvima pacijenticama, drugi ne. Ja sam u protekle dvije godine stavio implantate dvjema pacijenticama sa autoimunim bolesti (reumatski artritis i sistemni lupus), i dosad je sve u redu (naravno uz dozvolu imunologa internista kod kojih se liječe dotične pacijentice).
Ja sam već u privatnoj praksi više od 19 godina. NIKAD, ali NIKAD nisam vidio niti čuo da je neka pacijenta odbacila implantat kao rezultat imunološke reakcije. Ja nisam imao takav slučaj, niti sam čuo da je netko imao, niti sam na ijednom kongresu (a idem na 4 kongresa godišnje prosječno) čuo za takav slučaj.
Dakle, možete biti potpuno mirni. Savjetujem Vam da malo podignete imunitet brojim suportivnim mjerama i u dogovoru sa Vašim liječničkom prije operacije, da smanjite mogućnost akutne postoperativne infekcije. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi


Posts : 24
Join date : 10.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyPon Jun 23, 2014 7:34 pm

Kod mene je u pitanju pad imuniteta i blaga temperatura koja se duže vreme provlači usled toga. Radila sam ostale analize i sve je u redu, pa me plasi da operacijom još više ne iskomplikujem stvari, ali ako vi kažete da je ok, potpuno vam verujem i HVALA PUNO na odgovoru. (radim na poboljšanju imuniteta ali nešto slabo ide)
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 EmptyUto Jun 24, 2014 6:58 am

Poštovana naxi,

pad imuniteta obično nije povezan sa blago povišenom temperaturom; mora biti neki drugi uzrok za povišenu temperaturu. Drago mi je da su dosadašnji nalazi uredni, ali morate naći uzrok povišenih temperatura (zub, paranazalni sinusi, genitourinarni trakt, nepčani krajnici...). Blago povišena ili subfebrilna temperatura je od 37,2 do 37,9 C, znači 37,1C i ispod se ne računa kao povišena temperatura. Morate biti ustrajni sa prirodnim sredstvima za jačanje imuniteta, bez obzira što sporo ide. No, sigurno da ne pad imuniteta neće dovesti do odbacivanja implantata, ali imate veće šanse za akutnu postoperativnu infekciju. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 49 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 49 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: