Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 45 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 45 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 45 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 45 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 45 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 45 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 45 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 45 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 45 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Sledeći
AutorPoruka
lisica666
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lisica666


Posts : 1
Join date : 23.03.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptyČet Mar 23, 2017 1:32 am

Drage devojke, ja se prvi put javljam nakon 5 meseci od operacije nosa,.Uzasno zalim sto sam pod noz isla..Zelim samo da porucim devojkama koje planiraju da idu kod Bjele ili kod bilo koga ko je radio na VMA da ne cine to nikako. Meni se npr desilo da je trebalo da me operise estetski hirurg sa VMA u saradnji sa Bjelicem, i ja nakon mnogo guglanja shvatim da imam sve karakterisitke,odnosno mane koje se javljaju pacijentima koje je operisao dr Bjelic,tako da me moj doktor verovatno i nije operisao.. Zato Vas molim ustedite za proverene lekare da ne biste zavrsili kao ja,devojka koja isto nije imala prevelike potrebe za operacijom nosa,a sad nos duplo siri nego ranije.

veka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Marijatasic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Marijatasic


Posts : 2
Join date : 30.03.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptyČet Mar 30, 2017 8:01 pm

Jel moze neko da mi odg, ako je bilo ko prilikom operacije nosa imao iskustva sa presecanjem misica ispod usne, da li je nakon oporavka ostaje isti osecaj, i da li je moguce da se predeo taj do usne spusti?? Svaka informacija mi je bitna, jer doktor koji hoce da mi radi operaciju nosa zeli da mi presece taj misic jer mi je previse kratak deo izmedju nosa i usne, i kaze da ce se spustiti taj deo?? Hvala svima na bilo kakvoj informaciji
Nazad na vrh Ići dole
kleopatra
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
kleopatra


Posts : 5
Join date : 28.02.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptySre Apr 19, 2017 10:00 pm

Zdravo devojke Smile Ja želim da uradim operaciju nosa ali imam jedan problem. Koristila sam neke droge (putem nosa) par godina i sada se plašim pošto sam gledala neke emisije gde lekari kažu kako  se to vidi na forenzičkim pregledima, da nemam neki problem u smislu padanja nosa ili ne znam čega sve. Ako je neka bila u takvoj situaciji molim vas da mi piše Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lady.d
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lady.d


Posts : 26
Join date : 04.03.2014

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptySub Maj 06, 2017 7:44 pm

Devojke, može pomoć molim vas! dvoumim se kod koga ici za operraciju nosa kod Siniše kojica ilili Milojevica iz St medice? Molim iskustva. Pišite mi u dm za zakazivanje. Na operaciju se čaka dugo treba mi odluka sto pre.
Nazad na vrh Ići dole
Katarina S
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Katarina S


Posts : 1
Join date : 09.03.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptySre Maj 24, 2017 4:35 pm

Drage devojke, evo i ja da se javim sa svojim iskustvom 6 i po nedelja nakon operacije nosa. Radjena mi je septorinoplastika na klinici Una, opersiao me doktor Bijelic. Operacija je trajala oko 50 minuta. Moj nos nije bio estetski veoma kritican i devijacija nije bila ekstremna, ali doktor mi je ulio poverenje, cemu je i ovaj forum dosta doprineo i zato sam odlucila da se operisem. Profil mozete videti na slici koju kacim i zapravo je ta grba i malo duzi vrh bilo ono sto je mene jako nerviralo. Doktor i ja smo se odmah slozili oko toga da te dve stvari minimalno treba smanjiti tako da deluje prirodno. Nos mi je spreda jos uvek jako otecen i otok se neprestano seta ali sa jedne strane je uvek izrazajniji. 
Da se ja pitam, nikada ne bih davala pacijentima ogledalo odmah nakon skidanja maske Very Happy U prvom momentu sam sebi izgledala jezivo, od otoka se ni jedna jedina koscica nije raspoznavala. Ja sam prvih desetak dana bila toliko otecena da mi je i usna bila kao da sam radila botoks-nisam mogla normalno da govorim bukvalno, a kamoli da se smejem, idem kod zubara... 
Sto se postoperativnog toka tice, nije bilo bolova uopste, nijedan jedini brufen nisam popila (doduse, moji tamponi su bili malo tanji, kako je doktor nagalsio, pa je mozda to doprinelo da nema velikog bola). Temeraturu nisam imala, noci su bile manje ili vise kriticne-bilo je onih kada sam spavala kao top i kada nisam spajala ni 2-3 sata sna. Lezala sam i sedela svih sedam dana. Ogromnog otoka na ocima je bilo 2. i 3. dana ali i to se ne bi desilo da su mi sestre odmah posle operacije stavljale obloge. Meni licno su vise smetale stvari nevezane direktno za nos. Naime, prilikom prvog uboda vena na ruci mi je pukla pa se stvorio hematom (a ja se vena i igle bojim jaaaaaako i to mi je bilo grozno). Zatim mi je u drugom pokusaju uboda sestra promasila venu i tako me poslala na operacioni sto, pa mi je prva anestezija otisla u misic umesto u glavu Very Happy Tako da je ruka bolela dooobra 4 dana. Ipak, sve se to brzo zaboravi. Usluga u bolnici je ok, ali nije ni da bas igraju oko vas. Te noci su imali mnoooogo kriticnih pacijenata, s obzirom na to da je bolnica opsteg tipa, tako da se nisu puno bavili mnome Very Happy Sto je donekle i razumljivo s obzirom na to da je cena (1500 evra plus najvise 100 evra za neke dodatne nalaze, preglede, kontrole) znatno jeftinija nego u klinikama za estetsku hirurgiju.
Sve u svemu, ja sam za sada zadovoljna, nadam se da ce tako i ostati. Nezgodno je sto se nos uvek puni a ne mozete da ga tresete u maramicu, vec sve morate da vadite blagim duvanjem, pincetom, stapicem itd. Racunajte da necete moci u javnost barem 7 dana nakon skidanja maske, mozda i duze.
Mene vadjenje tampona, recimo, nije bolelo, vec je bilo neprijatno. Skidanje maske sa lica je bilo jos malo neprijatnije, ali brzo prodje pa i ne osetite.
Ako imate kompleks zbog nosa, uradite to bez ustrucavanja! Smile Nadam se da sam nekome pomogla deljenjem svog iskustva! Smile[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptySre Maj 24, 2017 6:14 pm

KatarinaS cestitam na operaciji  flower
Nosic je super ispao i nadam se da ces biti zadovoljna krajnjim rezultatom  Wink
Hvala na detaljno podjeljenem iskustvu i slicicama  cheers
Nazad na vrh Ići dole
ImeldaM
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ImeldaM


Posts : 2
Join date : 03.07.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptyPon Jul 03, 2017 8:23 pm

Pozdrav cure!

Planiram uskoro na operaciju nosa i čitam po forumima da većina ljudi nije zadovoljna s prvim ishodom operacije. Ne znam jel to samo pišu oni koji nisu zadovoljni ili je zbilja potrebno ići barem dva puta? Rolling Eyes Ne mogu si ni vremenski ni financijski priuštiti popravke. I koliko vam je trebalo da možete izaći među ljude (da splasnu otekline i prođu podljevi)?
Nazad na vrh Ići dole
frehabeha
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
frehabeha


Posts : 2
Join date : 23.09.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptyPon Sep 25, 2017 2:51 pm

Devojke, da li se neko operisao kod dr. Zivorada Nikolica ili kod dr. Dragana Milojevica ( klinika Sant Medica? :-)
Nazad na vrh Ići dole
CVRCAK
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
CVRCAK


Posts : 6
Join date : 28.10.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptySub Okt 28, 2017 4:43 pm

Pozdrav devojke,

nova sam ovde, iako vec duze vreme zelim da operisem nos, uvek me je nesto sprecavalo ali sada sam spremna za samu realizaciju... inace, imam izrazito veliki nos i bas veliku grbu, pa samim tim posto mennjam velicinu nosa i samu grbu skidam , verujem da bilo ko se bavi septorinoplastikom kako god da odradi ja bih bila zadovoljna... citala sam na nekim drugim forumima za doktorku sa KBC Zvezdara Dusanka Milosevic ili inicijali DM ( ne znam da li se prikazuju puna imena doktora) da je strucna kad su u pitanju funkcija nosa kao i sama estetika, pa sam prikupila preoperativne nalaze i sada cekam, rekla mi je da ukoliko budem cekala sest meseci da cu pet raditi preoperativne nalaze, sto mi je s jedne strane nefer jer iskreno nije me ubedila da ce me operisati , kao u manjku su sa anesteziologom i prioritet su pacijenti koji ne rade estetiku ( sto s jedne strane razumem) ali opet ne znam koliko cu cekati na samu operaciju, i da sama operacija je besplatna sto mi isto dosta znaci.... ukoliko je neko imao skorija iskustva sa pomenutom doktorkom znacilo bi mi bilo kakvo iskustvo...



i posto zelim da radim povecanje usana sopstvenim masnim tkivom, interesuje me koju intervenciju prvo da odradim? da li tu postoji neki prioritet? i posto tema postoji ali  nema postova ukoliko je neko upucen, svaka infomacija bi mi znacila... 


hvala vam unapred na odgovorima.  nadam se lepom druzenju...
Nazad na vrh Ići dole
Lence
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Lence


Posts : 3
Join date : 09.04.2017

Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 EmptyNed Okt 29, 2017 4:17 pm

Ciao devojke i mladici (ako ih ima aktivnih)
Videla sam da su neke od clanica pitale gde je nos radila Anastasija.
Mozda mogu da pomognem. U pitanju je "DE" klinika u Zemunu.
Tu je radila i pevacica Andeana Cekic, info sam videla sa njenog insta profila.
Ja jos uvek nisam odlucila kome cu poveriti svoj nosic.
Anfas mi je ok, ugao izmedju usana i nosa pristojan,blago podignut oko 60 stepeni, ali me muci ta grbica, a imam jako usko lice, takodje i nos i plasim se da cu sa Michael Jacson nosom izgledadi grozno...
Srecno svima!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 45 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 45 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: