Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 48 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 48 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 48 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 48 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 48 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 48 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 48 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 48 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 48 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49  Sledeći
AutorPoruka
bo88gdan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
bo88gdan


Posts : 2
Join date : 22.07.2017

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptySre Feb 07, 2018 1:23 pm

Pozdrav svima 

Jel ima neko iskustvo sa bolnicom Atlas Estetic i dr Lazarom Pajevicem?

bio sam kod njega na pregledu i dok mi njegova ozbiljnost uliva poverenje jos nisam odlucio crvrsto gde bih radio operaciju 

pre svega estetski deo me zanima disem solidno
Nazad na vrh Ići dole
frehabeha
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
frehabeha


Posts : 2
Join date : 23.09.2017

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptyČet Feb 08, 2018 5:12 am

Zdravo svima,
operisala sam nos pre mesec dana kod Dragana Milivojevica na klinici St Medica i zadovoljna sam, stavicu vam slike.
Samo nos je prilicno otecen i izgleda cak i veci nakon skidanja maske, da li je to normalno?

Dr pravi prirodne noseve u skladu sa licem i ako ocekujete nos a la Majkl Dzekson ili Soraja necete biti zadovoljni.
Nazad na vrh Ići dole
bo88gdan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
bo88gdan


Posts : 2
Join date : 22.07.2017

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptyUto Feb 13, 2018 9:54 am

daj slike da vidimo
Nazad na vrh Ići dole
emili17
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
emili17


Posts : 1
Join date : 21.07.2017

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptyPon Mar 05, 2018 9:09 pm

Cao svima! Da li je neko imao iskustva sa bolnicom Analife i dr Velisom Arsicem? Bila sam na konsultacijama kod njega i deluje mi ok ali ne znam nikoga ko je operisao nos kod njega pa me zanima da li ovde mozda neko ima neku informaciju...
Nazad na vrh Ići dole
KristinaZoja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
KristinaZoja


Posts : 1
Join date : 07.03.2018

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptySre Mar 07, 2018 7:19 am

Nakon 6 godina od operacije nosa kod dr * (devijacija+ korekcija) i dalje mi je ostao konac u nosu koji mi predstavlja problem!
Naime,deo nosa gde je preostali konac,tacnije septum mi se znatno upali ( zagnoji) i boli me. Mesecima sam isla na kontrole kod gore pomenute doktorke da bi me ona stalno vracala govoreci kako ce on sam ispasti i kako ona ne bi nista tu dirala da ne bi napravila oziljak! Napomenula bih i da mi je ostavila oziljak na desnoj strani zbog koga mi je vrh nosa kriv.
Molim Vas ako neko ima slicna iskustva, i ako mi moze preporuciti privatnu kliniku u kojoj mogu da odradim intervenciju ukljanjanja preostalog konca,buduci da mi je to strano telo i ne sme biti u nosu.
Godinama sam imala devijaciju i problema sa disanjem. Nakon citanja pozitivnih komentara o doticnoj doktorki,mislila sam da mi moze pomoci,ujedno i uraditi malu estetsku korekciju.
Jako sam ogorcena i ne bih preporucila ovu doktorku.
Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
jekka
Stalni posetilac
Stalni posetilac
avatar


Posts : 41
Join date : 28.12.2012

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptyPet Mar 09, 2018 2:48 pm

Ovde smes da napises ime lekara. Obrati se Zivoradu Nikolicu.
Nazad na vrh Ići dole
Christinee7
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Christinee7


Posts : 1
Join date : 12.03.2018

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptyPon Mar 12, 2018 11:05 pm

Pozdrav, zanima me kolika je prosecna cena rinoplastike?
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko75
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Zeljko75


Posts : 1
Join date : 14.03.2018

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptySre Mar 14, 2018 12:26 am

U Zemunskoj bolnicije je 75000din ako radis i devijaciju, a ako radis samo estetiku onda je 95000din.
Inace interesuje me da li se neko susreo sa mitom prilikom operacije nosa u drzavnoj bolnici ili takoreci "cascavanjem" doktora, ako jeste bio bih vam zahvalan da me kontaktirate preko Privatne poruke, imao bih par pitanja u vezi toga... posto mi se desilo tako nesto, al nisam dobio informaciju o kojoj svoti je rec...
Nazad na vrh Ići dole
Nadja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Nadja


Posts : 6
Join date : 13.03.2018

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptySre Mar 14, 2018 12:08 pm

Moje preporuke idu na adresu Dr.Duje Ostojic
Nazad na vrh Ići dole
Nadja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Nadja


Posts : 6
Join date : 13.03.2018

Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 EmptySre Mar 14, 2018 12:11 pm

Vise puta sam otkucala opsiran tekst o svom iskustvu i nacinu na koji sam donela odluku kod koga raditi operaciju,ali kada pristisnem za slanje ode jedna recenica..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 48 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 48 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: