Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 44 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 44 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 44 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 44 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 44 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 44 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 44 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 44 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 44 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyPet Nov 04, 2016 9:50 pm

Jahac apokalipse, kako znas da je Soraja isla kod ovog Iranca? Znam da je bila neka prica da je putovala tamo, pa kontam sada da je sigurno isla zbog toga. 
Znam da oni imaju odlicne doktore za nos, njihova zemlja je medju 4 u svetu sa najvise plasticnih operacija. Tako da oni 'vezbaju' svakodnevno i to na vrlo problematicnim persijskim i arapskim nosevima.
Nazad na vrh Ići dole
jahac apokalipse
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
jahac apokalipse


Posts : 8
Join date : 01.11.2016

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyPon Nov 07, 2016 11:31 am

Iskreno, rekla mi je jedna devojka i onda sam malo pretrazivala po netu i nadjem jednu stranicu gde je Sorajina slika medju slikama pacijenata tog doktora (njegov zvanicni sajt).
Samo njen nos je daleko prirodniji, kakvi su ostali nosevi koje je napravio...
Nazad na vrh Ići dole
jahac apokalipse
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
jahac apokalipse


Posts : 8
Join date : 01.11.2016

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyPon Nov 07, 2016 11:43 am

Ok cure, postavicu slike, samo je problem sto ih nemam na kompu a ne mogu da ih prebacim sa telefona... Zato sam rekla da cu poslati svima na viber, tako mi je ocas posla.
Potrudicu se da prebacim fotke i na komp, pa cu okaciti...
E sad, nemam bas sliku nosa pre operacije, posebno ne iz profila (nisam osoba koja se fotka, osim u drustvu, npr. u gradu sa drugaricama, pa cu morati da isecem tako neku fotku...).
A za fotku posle, to cu da slikam u malo krupnijem kadru  Wink
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptySre Nov 09, 2016 8:56 pm

U pravu si. Odem na instagram profil doktora i eto njene slike tamo, juce postavljena.
Nazad na vrh Ići dole
jahac apokalipse
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
jahac apokalipse


Posts : 8
Join date : 01.11.2016

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyČet Nov 10, 2016 1:16 pm

Evo jedan link gde neko prenosi svoje iskustvo sa doktorom iz Irana (osoba je prakticno ogorcena, navodi da je doktor precenjen u svakom smislu). Naravno, sve info na internetu su tesko proverljive...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nasla sam jos slicnih iskustava, izgleda da je doktor neljubazan, skup, mnogo ljudi je zavrsilo sa "prase" izgledom. Ja ne bih rizikovala nikako... opet ne govorim iz prve ruke, ovo su uglavnom pacijenti iz SAD (koji imaju novac da lete u Iran zarad operacije nosa).

Nisam zaboravila da treba da postavim svoje slike, potrudicu se sto pre. Izvinite sto cekate.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptySub Nov 12, 2016 11:29 am

Znam taj slucaj, dosta sam citala realself. 
Meni se ne svidja kako taj doktor radi, previse podize vrh i nozdrve se mnogo vide, ja ne volim taj izgled. 
I kod Soraje se bas vidi da joj je isto tako uradio. 
Ima po Iranu dosta dobrih doktora, ne mora nuzno da bude ovaj. Ko ima novca i zeli dobar rezultat, sto da ne. Oni dosta noseva dnevno rade i to je odlicna praksa, usavrse se brzo.
Nazad na vrh Ići dole
mirkinho
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mirkinho


Posts : 4
Join date : 23.03.2016

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyPet Jan 06, 2017 2:26 am

Ima li ikakvih noviteta ovde?
Da li je neko imao neka nova iskustva sa Dr. Ribnikarom ili Dr. Kojicem?
Nazad na vrh Ići dole
smokvica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smokvica


Posts : 1
Join date : 05.02.2017

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyNed Feb 05, 2017 2:43 am

Pozdrav svima. Procitala sam sve postove i vidim da se vecina vas fokusiralo na privatne klinike. I recimo Bijelic je radio na Vma, ne znam da li jos uvek radi, sto znaci da dobrih plasticara ima i u drzavnim klinikama. Ja bih radila rinoseptoplastiku (devijacija+estetika) imam grbu bas izrazenu, i bas mi je uzan nos a dugacak. Htela sam da Vas pitam, sta znate sto se placanja tice na Vma uz ustanovljenu devijaciju da li se placa 40 000 ili 120 000? Bio je jedan post bas na pocetku, ali jako konfuzan, nije mi bas najjasnije bilo, pa zato pitam...Odlucujem se za Vma jer ce biti jeftinije u svakom slucaju, a nos mi tako izgleda da ko god da uzme da ga radi moze samo bolje da bude gore ne moze
Nazad na vrh Ići dole
Umetnicka Dusa
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Umetnicka Dusa


Posts : 1
Join date : 06.03.2017
Age : 34
Location : Novi Sad

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyPon Mar 06, 2017 11:36 pm

Pozdrav svima,

Imam zakazan pregled kod dr Slobodana Savovica u Klinickom Centru u Novom Sadu, hocu da uradim devijaciju i estetiku, kad vec radim da odradim sve odjednom. Desava mi se cesto da nocu disem na usta iako zapocnem na nos, pa mi cesto grlo i desni stradaju, jer se osuse, tako da prvenstveno mi je zbog toga. 

Da li neko ima iskustva kod ovog doktora ?? Molim Vas svaki komentar mi je dobrodosao i znacice.
Hvala unapred  Smile
Nazad na vrh Ići dole
pariz
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
pariz


Posts : 1
Join date : 17.03.2017

Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 EmptyPet Mar 17, 2017 6:34 pm

Pozdrav svima.
I ja vam se pridruzujem Smile takodje sam zainteresovana za korekciju nosa, za koji dan i prva konsultacija sa dr. Zanima me da li je neko od vas upoznat sa radom dr. Branislav Piscevic? Svaka informacija je dobrodosla, poprilicno malo informacija je dostupno na netu, kada je on upitanju i njegov rad.
Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 44 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 44 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: