Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 24 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 24 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 24 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 24 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 24 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 24 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 24 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 24 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 24 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 36 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
buducalepotica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
buducalepotica


Posts : 8
Join date : 24.04.2014

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptySub Feb 21, 2015 1:30 pm

A, zasto neces dirati kost? Kost mora da se dira , nazalost. U tvom slucaju bi bilo glupo ostaviti ovu grbu a i bilo bi dobro smanjiti ugao projekcije tj. Spustiti malo piramidu nosa.Pre 8 meseci sam operisala nos i isto tako mislila i ponavljala " necu dirati kost, necu dirati kost..." A onda kad sam legla na sto rekla sam Dr " radite onako kako bi ste radili sebi" i ispalo je fenomenalnoooooo! Kost mi naravno nije lomio, za to nije bilo potrebe ali ju je isturpijao do perfekcije. izgleda kao izvajan.Tebe ce isto boleti i ako dira i ako ne dira kost- to da znas.Kad kazem boleti, ne mislim na bol u nosu- jer, zapanjujuca je cinjenica da NISTA ne boli.Posoperativni tok je ono sto je meni islo na zivce uzasno puno.Nema disanja na nos 8 dana, nema spavanja 8 dana:( eto to je to.Ne budi glupa,skini tu grbu, izvuci max od svoje operacije, nos ti je bas ruzan.Toliko od mene.
Nazad na vrh Ići dole
amalteja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
amalteja


Posts : 18
Join date : 12.01.2015
Age : 39

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyPon Feb 23, 2015 11:54 am

Draga buducalepotica je l i tebi radio Bijelic operaciju? Da, slazem se ako se vec operises neka ti radi sve sto treba. Kad si vec pristala na operaciju...
Nazad na vrh Ići dole
buducalepotica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
buducalepotica


Posts : 8
Join date : 24.04.2014

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyPet Feb 27, 2015 12:43 am

Ne, meni je radio dr Kosanovic.Ispalo je bolje nego sto sam u najlsem snu ocekivala.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptySub Feb 28, 2015 8:39 pm

Curke, molim vas za mišljenje! 

Moj nos je katastrofa i to se mora riješiti što prije  Laughing

Stavit ću slike jer ja nemam pojma što ja želim s njim. Ako ima koja kakvo mišljenje neka kaže. Ja mislim da je i preširok i previsok (previše strši ispred). Vrh mi je prešpičast. Ne znam. Naravno da će se morati i dirati kost, ali ne znam jel se to samo turpija ili se lomi ili što???

Nisam još ništa zakazala, ali sam sigurna da ću ići kod Ostojića pošto mi je ulio povjerenje s cickama. Moram na konzultacije kod njega, ali ne znam što da mu kažem što da mi radi... Da ga smanji sa svih strana? Kako?  Sad

Evo fotke: 

[You must be registered and logged in to see this image.]

I šta sad? Smile
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyNed Mar 01, 2015 1:03 pm

Misstony,
nos mora da ti se suzi, skrati i podigne malčice vrh.
Uverena sam da tebi treba da se radi otvorena metoda, da bi dr imao tačan pregled šta treba da se uradi.
Profil i nije problem, mislim da ima malo više posla oko anfasa.
Ali dobar dr će to sve odraditi.
Kažu da su uvek uspešnije op. većih noseva nego manjih.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyNed Mar 01, 2015 6:04 pm

Misstony, zavisi od dr koju ce metodu primeniti. Moj radi zatvorenu, zato mi je vrh ostao ocajan i moram da ga radim opet. 
Tebi nije problem profil kao sto je Buba napisala, a i dobar dr ce anfas da sredi super. 
I ja razmisljam da za vrh dodjem kod Ostojica, jeste mi malo komplikovano zbog daljine, ali probacu.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyNed Mar 01, 2015 11:18 pm

Slazem se sa Buba i Coco.
Moj savet je da odneses sliku doktora kako bi zelela da ti nos izgleda pa da doktor odradi ono sto je najblize tvoje zelje i sto bi izgledalo dobro na tvoje lice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyPon Mar 02, 2015 3:35 pm

Hvala vam cure! Ma stvar je u tome što ne znam što točno želim. Znam da želim mali nos, ali ne baš premali i ne želim da mi se vide nosnice, tj. da vrh bude previše dignut. Možda mrvicu. Kao što sam i rekla, možda iz profila i nije toliko loš, ali an fas je užasno širok i to moram riješiti. Do lipnja ću sigurno na operaciju tako da imam sad još malo vremena za tražiti nešto što će mi odgovarati a da doktor kaže da je to izvedivo.

Iako mene je sada strah naći neki nos koji mi se sviđa jer znam da doktor to ne može kopirati pa ako mi tako ne ispadne, bojim se da ću biti razočarana... a ako mu kažem da mu dajem sve u njegove ruke, to mi je isto riskantno.

Ja sam mu samo za sada rekla da želim da mi nos bude puno uži, da ga malo skrati, a samim tim mislim da će i iz profila biti niži... Zapravo, baš to što je buba rekla.

Ali nije li kod otvorene metode vidljiv ožiljak? Gdje taj ožiljak onda bude?
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyPon Mar 02, 2015 4:12 pm

Oziljak ti bude tacno u ovom sredisnjem delu nosa, gde pocinju dve crtice ka usnama. Ne znam kako drugacije da ti objasnim. U udubljenju bude, tako da se i ne vidi. 
Nije bas zahvalno nositi sliku nosa kakav zelis, jer je svako razlicit. Mozes cisto okvirno da imas neku sliku da bi dr znao sta si ti zamislila. 

Ja bih isto kod Ostojica radila drugu, jer nesto i nemam poverenja u ove nase doktore ovde. Posebno sto se svi u startu ogradjuju od eventualnog loseg ishoda. Kao sve je to mac sa dve ostrice, da ne ocekujem previse. Pa ja na drugu i da ne idem ako ne moze nista da se uradi kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 EmptyPon Mar 02, 2015 6:33 pm

Misstony,
a da probas sa nekim kompjuterskim programom.
Ubacis svoju sliku pa prepravlhas, čisto da vidiš šta ti se dopada a dr. ce ti reći šta može da uradi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 24 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 36 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: