Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 48 ... 93, 94, 95  Sledeći
AutorPoruka
Mina88
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Odgovor   Čet Okt 20, 2016 3:11 pm

Nadam se da vam ne oduzimam previse vremena,naime sljedeci upute sam pokusala laicki izmjeriti i ispada mi sirina 17.5 cm na obje a duzina oko 14 .5 od donjeg pregiba do gornjeg pocetka prsnog kosa. Nadam se da sam uspila i da vam to nesto govori. Za sirinu sam sigurna! Al duzina me gornja granica buni jer se u mene tesko vidi taj prijelaz -zato vam se i obracam jer razlike nema ! Posto sam laik po pitanju silikona dali je nezahvalno stavljati suzu oblik na moju konstituciju s obzirom da sila teze radi svoje a ja nebi volila da se previse to opusti kroz koju godinu ? Ima li nesto izmedju oblik da nije skroz okrugao a ni "suza" ? Hvala Vam i ispricavam se ako gnjavim
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Okt 20, 2016 3:24 pm

Poštovana,

nemoguće je da je širina jedne dojke 17,5, a niti visina nije 14,5 cm. Ja nisam nikad izmjerio tako velike dimenzije. Niste me dobro shvatili. Ostavite to kad budete išli na pregled nekom doktoru. To i nije Vaš posao. Nešto između “suze“ koja se tako više ne zove i okruglog implantata je anatomski implantat pune projekcije, postavljen ispod velikog prsnog mišića. Poliuretanski implantat sraste sa okolnim tkivom, ne spušta se godinama i neće se opustiti nakon godinu dvije, budite bez brige. Pustite doktorov posao doktoru... Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Mina88
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Okt 20, 2016 3:28 pm

Hvala , puno ste mi pomogli. Poliuretanski od 375 do 390 ispod misica smjesten u dzep, high projekcije. Ostalo vidit u klinici i sa doktorom. Hvala Vam puno
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Okt 20, 2016 3:42 pm

Poštovana Mina88,

tako je; to je moj prijedlog. Nadam se da će se Vaš doktor s time složiti... Jer znate ono, sto doktora, sto različitih mišljenja... A malo kirurga voli da im netko drugi predlaže rješenja... Znači, ja sam samo iznio svoje mišljenje, ono što bih ja uradio na temelju vaših želja i očekivanja... Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sara25
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Okt 25, 2016 12:27 pm

Zanima me u vezu operacije nosa...ako imam "kuglu" na vrhu nosa, jel bi se to moglo sredit da se ne dira kost?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Okt 25, 2016 12:35 pm

Poštovana Sara25,

ako imate bulozan ili širok ili “kuglast“ vršak nosa, tada se sužavanje vrška nosa može uraditi u lokalnoj potenciranoj ili općoj anesteziji, a nije potrebno dirati nosne kosti. Tada je oporavak znatno brži. U takvim slučajevima, otvorena tehnika daje bolju vizualizaciju hrskavica vrška nosa, precizno postavljanje trajnih šavova i dugoročan i stabilan rezultat. Nije potrebno postavljati nosne tampone, a vanjski kalup se skida nakon 5-7 dana. Lijepi pozdrav

Poslednji izmenio Duje Ostojić dana Pet Okt 28, 2016 6:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sara25
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Okt 25, 2016 5:33 pm

Hvala puno na odgovoru Smile
Zanima me jos u vezi operacije grudi...poliuretanski implatati dodu 25k pa me zanima sto nije ukljuceno u tu cijenu tj sto bi jos naknadno trebala platit?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Okt 26, 2016 6:51 am

Poštovana Sara25,

to je cijena operacije povećanja grudi sa poliuretanskim implantatima (25 000 HRK). Osim toga, prvi pregled košta 200 HRK, te poseban grudnjak 750 HRK. Preoperativne pretrage možete uraditi u Vašem aranžmanu na teret HZZO ili ako imate police dopunskog zdravstvenog osiguranja; ili preko veze kako to nekad odlično funkcionira, a možete i preko nas, kad su sve pretrage gotove za 2 sata. Ako istovremeno radimo korekciju nosa i grudi, tada imate popust od 25% na korekciju nosa. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Draganna B
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pon Okt 31, 2016 7:18 pm

Dr Ostojiću, interesuje me da li preporucujete da se istovremeno radi zatezanje stomaka sa repozicijom pupka i povezivanjem trbusnih misica i podizanje grudi sa povecanjem?
Hvala,
Draganna
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Uto Nov 01, 2016 11:25 am

Poštovana Draganna B,

ja sam ove godine već radio dva puta kombinaciju tih operacija. Dakle, ako su preoperativne pretrage uredne, a Vi ne želite dva puta biti u općoj anesteziji, možete pristupiti tim zahvatima u jednom operativnom aktu. Ono što trebate znati je da operacije ukupno traju 6-7 sati. Oporavak od podizanja i povećanja grudi sa silikonskim implantatima je puno brži nego oporavak abdominoplastike sa transpozicijom pupka i plikacijom ili pojačanjem mišića prednjeg trbušnog zida. Ja ne prakticiram korištenje drenova u grudima, ali kod abdominoplastike trebate imate dva drena 24-48 sati pa i duže. Morate hodate pogrbljeno oko tjedan dana, ne smijete ništa teško podizati 4 tjedna. Poseban steznik morate nositi minimalno 6 tjedana, a optimalno 8 tjedana od operacije. Spavanje na leđima je oko mjesec dana, sa povišenim uzglavljem te podignutim nogama. Poželjne su stalne kratke šetnje pa odmor. Nadam se da sam odgovorio na Vaše pitanje. Ako ne u potpunosti, Vi pitajte što Vas još zanima. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Danas u 9:48 pm

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 94 od 95Idi na stranu : Prethodni  1 ... 48 ... 93, 94, 95  Sledeći
 Similar topics
-
» Smesne situacije, lapsusi, biseri...
» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: