Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 7:20 am

Poštovana alkica dva,

Vi imate vjerojatno "waterfall deformity"; stanje kad je implantat ostao visoko gore gdje je postavljen, a mlohavo i suvišno, spušteno tkivo dojke je ostalo dolje ili se naknadno još više spustilo ili proklizalo preko implantata; pretpostavljam kako to izgleda. Ja bih Vas molio da mi pošaljete slike ili ovdje na forum, ili na e mail  [You must be registered and logged in to see this link.]   ili na oba medija. Osim što ste naveli volumen implantata (360 ml), molim Vas da napišete da li su anatomski ili okrugli, hrapavi ili poliuretanski implantati, naziv proizvođača, kirurški pristup (periareolarni ili inframamarni, možda i kroz pazuh ili transaksilarni), te lokaciju džepa (ispod ili iznad velikog prsnog mišića). Još bi mi pomogle slike prije operacije ako ih imate. Molim Vas da mi pošaljete slike iz najmanje tri projekcije; prednja, kosa i profilna. Htio bih Vam reći da je i Vaš doktor sigurno želio najbolje napraviti, ali mu nije uspjelo. Tko radi, taj i griješi, zar ne? No, veličina čovjeka i doktora je da prizna grešku, i učini sve da pacijentu kompenzira štetu... Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 11:10 am

Hvala van puno na odgovoru,mislin ispod mišića da su postavljeni okrugli polytech.Augmentatio prosthetica submuscularis mammarum bill 360ml.To je sve šta znan za slike cu vidit kako da postavim ali ako je ikako moguće da dođen do vas da vi to pogledate da mi kažete jel moguće da to bude ok s novon operacijom jer nema smisla da god jednom iden na popravke.Dr je rekao da mi može to riješiti ali da će mi biti još gore s tim ožiljcima i da opet neće moć to dovoljno zategniti da će i dalje biti toksićne šta god to znaćilo baš mi i neuljeva povjerenje da oden opet kod njega.kod prve operacije je bio uvjeren da će to izgledat kako triba i smatra da i izgleda ok s obzirom kakve san imala,evo ja ću se potrudit nekako stavit slike.Još jednom zahvaljivan na vašem odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 11:10 am

e da rez je ispod grudi
Nazad na vrh Ići dole
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 11:47 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 11:51 am

[You must be registered and logged in to see this link.] nadan se da vidite ovo... jer sramota me je i staviti ovo je vrh sramote
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 12:35 pm

Poštovana alkica dva,

kako sam rekao, vi imate tipični "waterfall deformity". Vi nikako niste bili kandidat za okrugle implantate.
kad su dojke spuštene, tada se najbolji rezultati postižu onim što je jedino logično- anatomskim implantatom, kratke visine i "extra-full" projekcije jer takav implantat podiže bradavice i areole. Okrugli implantat radi obratno; gura bradavicu prema naprijed i dolje i rezultat je poput Vašeg; vrlo loš. Okrugli implantati su potpuno kontraidnicirani u vašem slučaju.
Dakle, u Vašem slučaju, ja bih mijenjao postojeće implantate; postavio bih anatomske implantate kratke visine i najveće projekcije, plus dodatno podigao bradavicu i areolu periareolarnom mastopeksijom po Benelliju u jednom ili dva zasebna akta. Ako niti to ne bi bilo dovoljno, tek onda se isplati raditi vertikalna mastopeksija sa vertikalnim ožiljkom po sredini donje polovine dojke. Tek kad biste mogli doći na pregled, nakon mjerenja, ja bih Vam mogao reći koje opcije su najizvjesnije. Naravno da se ovo stanje može bitno popraviti. U očekivanju Vašeg dolaska na pregled, puno Vas pozdravljam i nemojte klonuti duhom. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 1:00 pm

Da li je moguće ostavit ove silikone i ić na skidanje viška kože s tim rezom bojin se da bez odstranjivanja viška kože malo bi se tu dalo popravit a vjerujte na treću operaciju mi se neide da ni ta neuspije...još jednom zahvalna i sigurno ću se javiti u vašu ordinaciju na pregled da bolje vidimo šta je moguće.Hvala još jednom
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 6:50 pm

Poštovana alkica dva,

moguće je ostaviti postojeće silikone, ali onda treba svakako raditi vertikalnu mastopeksiju ili podizanje grudi; rez ide kružno oko areole i vertikalno po sredini donje polovine dojke do inframamarne brazde. Mada, mislim da je moj prvi prijedlog bolje rješenje, jer sa periareolarnom mastopeksijom također odstranjujem značajan dio suvišne i mlohave kože. No, biti ćemo pametniji nakon pregleda i mjerenja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyPet Nov 21, 2014 8:20 pm

Hvala puno ja ču se sigurno javit idući tjedan
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 EmptyNed Nov 23, 2014 3:11 pm

Poštovana alkica dva,

Vi se javite pa se dogovorimo za termin pregleda nakon kojeg ćemo moći uraditi precizan plan što se kod Vas može uraditi. Lijepi pozdrav, ugodan ostatak vikenda, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 60 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 60 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: