Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 79 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
emillyy
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
emillyy


Posts : 7
Join date : 01.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySre Nov 05, 2014 11:02 am

Poslala bi vam sliku na vas meil, da vidite kako to izgleda
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySre Nov 05, 2014 11:12 am

Poštovana emillyy,

Polytech diagon gel su izvrsni implantati i jako skupi; odlično dizajnirani i prilagođeni sa povećanje i podizanje spuštenih dojki. Dakle, sve pohvale.
Također, promjene koje opisujete nakon abdominoplastike su vrlo česte; posebno osjećaj nadutosti i napuhanosti trbuha. Osjećaj bućkanja tekućine je već trebao prestati, ali vjerujem da će i to skoro nestati; radi se o lokalnim nakupinama limfe i sukrvice, koje bi se trebale resorbirati same od sebe (pretpostavljam da ste imali dva drena na trbuhu 24-48 h, što je ispravno).
U svakom slučaju, možete uraditi UZV trbuha, pa ako se radi o limfi; limfna drenaža može biti vrlo efikasna. Znači, zasad mi se čini da je sve u redu, i nemojte biti zabrinuti. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Barbica
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Barbica


Posts : 70
Join date : 15.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyPet Nov 14, 2014 9:51 pm

Dragi moj doktore,

jucer sam prilikom tusiranja napipala na obe dojke u unutrasnjem dijelu (onaj gdje gledaju jedna na drugu) nekakve brazde, valove, nevidljive golim okom, ali zaista jako opipljive na dodir na lijevoj (na desnoj puno manje). Ujedno, tocno tu na mjestu valova u lijevoj dojki me zna cesto pecnuti, odnosno sijevnuti. Pretpostavljam sto je u pitanju, ali zelim cuti i Vase misljenje. Na tezini nisam gubila od operacije koja je, kao sto vidite u potpisu, bila prije pola godine. Iskreno se nadam da cete reci da su ipak nije rippling, jer sam ja zaista perfekcionist po pitanju svega pa tako i mojih prelijepih grudi, Vasih ruku djela...

Unaprijed Vam zahvaljujem! Smile


Poslednji put izmenio Barbica dana Sub Nov 15, 2014 7:17 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
emillyy
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
emillyy


Posts : 7
Join date : 01.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySub Nov 15, 2014 10:22 am

Postovani doktore mozete li mi reci sta raditi sa koncima koji se povremeno pojave na oziljku, ja sam par puta izvukla, to su samo mali djelici konca, sad imam jedan na stomako radjena je abdominoplastika al taj se ne da izvuci, doduse ja sam samo malo probala potegnuti, sta da radim, hoce li on sam ispasti, deluje mi kao da je duboko? Hvala unapred na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyNed Nov 16, 2014 1:52 pm

Draga Barbica,

u dijelu dojki koje opisujete, implantati su potpuno prekriveni velikim prsnim mišićem, pa je "rippling" puno teže izvana napipati. Zato mi je čudno kako ste to primjetili tek sada, pola godine nakon operacije.
Može se raditi ili o vlaknima velikog prsnog mišića, ili o dijelovima žljezdanog tkiva ili o "ripllingu" koji se sigurno neće vidjeti izvana (to je ipak najvažnije). Ako se sjećate, učestalost "ripplinga" kod Allerganovih implantata je oko 8-10%, ali mislim da se ne morate opterećivati s njim (bez obzira na Vaš perfekcionizam), jer tu ne možemo uraditi praktično ništa. Vi možete otići na UZV dojki, da vidimo preciznije o čemu se radi. A bilo bi vrijeme i za kontrolni pregled kod mene, jer je proteklo pola godine od Vaše operacije. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyNed Nov 16, 2014 1:57 pm

Poštovana emillyy,
sigurno se radi o resorptivnim šavovima, koji se spontano rastapaju nakon nekoliko mjeseci, a u međuvremenu mogu uzrokovati lokalnu reakciju organizma na strano tijelo, koja se manifestira ili gnojenjem (granulom) ili izbacivanjem šava, ili pojavljivanjem šava bez gnojenja (ekstruzija šava).
Mislim da je najbolje da se javite svom kirurgu da on osobno odstrani šav, mada isto tako ne morate ništa raditi; šav će se sam rastopiti (naravno, ako ste sigurni da je resorptivan, a to najbolje zna Vaš kirurg). Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
danica85
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
danica85


Posts : 2
Join date : 19.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySre Nov 19, 2014 5:46 pm

Postovani doktore,

zelela bih da operisem nos iz estetskih razloga ali pre toga volela bih da znam neke malo poznate cinjenice o operaciji nosa. Zanima me da li operacija nosa utice na liniju osmeha i na vidljivost zuba, tj da li se gornja usna opusta tako da prekrije gornje zube i da li se pri maksimlanom osmehivanju zubi manje vide nego pre operacije? Cula sam da operacija nosa utice na liniju osmeha i zanime me koliko je to tacno. Imam vrlo sirok i karaksteristican osmeh i nikako ne bih zelela da se promeni a sa druge strane zelim da operisem nos.

Hvala unapred,

Danica
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptySre Nov 19, 2014 6:33 pm

Poštovana danica85,

eventualne promjene osmijeha i/ili vidljivosti zuba i gingive gornje čeljusti se mogu pojaviti u prvih nekoliko tjedana nakon estetske korekcije nosa, posebno ako se koristilo V-Y presijecanje kratkog fremuluma gornje usne (da bi se spriječio pad vrška nosa u postoperativnom razbolju), ali uvijek nestanu nakon 1-2 mjeseca i nikako nisu trajne. Dakle, možete pristupiti operaciji nosa bez straha da će se Vaš lijepi, karakteristični osmijeh promijeniti. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyČet Nov 20, 2014 8:18 pm

Poštovani doktore,neznan kojom bi rijećju opisala moj slućaj i nedaj bože nikome.Nakon dvoje dijece i skroz opuštenih grudi skoro četvorka tad nakon dugo premišljanja san se odlućila za ugradnju silikona.Rećeno mi je da uz 360 ml to se sve podiže i da će izgledati odlićno nisan čuda očekivala ali rezultat je bia poražavajući.Silikon je gore popunio istina dole je ostalo stanje nepromjenjeno ima previše viška kože i da rećeno mi je od strane dr da ni svojoj majci nebi preporućio te vertikalne rezove ili podizanje grudi.Evo prošla je god,dana i nemogu se pomirit s tim bila san ponovno kod tog dr.i rećeno mi je uz neku nadoplatu da će mi to riješit ali da i dalje neče biti kako treba jer naravno ima dosta viška kože s tim da bi mi ostavio ove silikone.Sigurna san da neću više na njegov stol leć,neznan šta mi je sad radit duboko san razočarana a znan da se može sve ispravit,molim ako mi možete sad dati neki savjet.Unaprijed zahvalna... ako triba slike cu van poslati
Nazad na vrh Ići dole
alkica dva
Stalni posetilac
Stalni posetilac
alkica dva


Posts : 79
Join date : 20.11.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 EmptyČet Nov 20, 2014 8:32 pm

E da bila san na ultrazvuku grudi ,sa silikonom je sve ok dr koja me pregledala rekla je da uživotu gori rad nije vidila i da se čudi da san to platila,a dr koji mi je radio kaže pa znate kakve su bile uzmete bolji grudnjak i one savršeno stoje ja neman rijeći i u pravilu da je htio da mi podiže grudi nemože odma to radit jer se čeka 6 mjeseci prvo se stavljaju silikoni nakon 6 mjeseci ide mastopeksija ili kako se već zove.Prestrašno..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 59 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 59 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 79 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: