Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyČet Mar 27, 2014 7:55 am

Poštovana Sanna,

krivo ste napisali; poliuretanski Polytech implantati se izražavaju u ml, a Natrelle Allergan implantati u gramima. 1 gram je malo veći nego 1 ml (ne znam baš točno), ali 335 ml je otprilike oko 315-320 grama.
Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyČet Mar 27, 2014 3:12 pm

Postovani doktore, 
hvala na opsirnom odgovoru. Ja se i dalje nadam da ce se smanjiti, jer sam primetila da se menja za nijansu na otprilike mesec dana. Sada je bolji nego pre mesec, dva. Nesto nisam spremna za sekundarnu, kada se setim nosenja maske 8 dana, nije mi bas do toga. 
I nadam se da ne spadam u tu grupaciju kojoj se otok nikada ne povuce skroz, mislim da nisam bas toliki baksuz Smile  
Hvala jos jednom, prijatan dan Vam zelim.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyČet Mar 27, 2014 3:25 pm

Poštovana CocoNoir,

i ja se nadam da ćete biti zadovoljni. Sekundarna rinoplastika ne garantira da će se problem kože vrška nosa riješiti. To nije rješiv problem. Ja sam probao sa koritkosteroidnim injekcijama i limfnom drenažom i bilo je nekih pomaka, naravno ne spektakularnih. Lijepi pozdrav i Vama, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Masha23


Posts : 60
Join date : 21.02.2014
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyČet Mar 27, 2014 5:53 pm

Postovani dr Ostojic,
Jos jednom HVALA NA ISCRPNOM ODGOVORU. Zaista ste divni! :-)
U teretani imam cvrsti, sportski top (high support), cak i dva obucem, za svaki slucaj. ;-)
Sto se "push up" grudnjaka tice, nekako volim kako mi grudi izgledaju u njemu. Navika od pre operacije. Dekolte je nekako lepsi. Ako Vam nije tesko, pojasnite mi samo na koji nacin oni mogu prosiriti dzep i zasto nije preporucljivo nositi ih "samo" nekoliko sati dnevno? Meni su oni nekako cak i udobniji od obicnog grudnjaka.
I opet Vas "malo davim", ali sto cu... :-)
Hvala jos jednom i 
Pozdrav,
M.
Nazad na vrh Ići dole
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyČet Mar 27, 2014 8:19 pm

Postovani dr.Ostojic
da se nadovezem na Mash-ino pitanje,mene jos interesuje kako neko moze znati dali je prosirio dzep,samo ultrazvucnim pregledom ili se to moze ustanoviti I na neki drugi nacin,i takodje me interesuje sta se desava u slucaju da je dzep prosiren,dali je to ozbiljna komplikacija za koju treba uraditi reviziju ili moze da ostane tako bez nekih posledica,i jos jedno pitanje u vezi poliuretana za koje se interesuje moja prijateljica dali su I oni pokretni u svim pravcima kao I ostali imlanti ,naime ja imam okrugle polytech I grudi su pokretne u svim pravcima kao moje prirodne,neznam mozda je prosiren dzep ili je to normalno da bude tako,mojoj prijateljici se to svidja ali se plasi da ce sa poliuretanima dobiti nepomicne grudi a odlucuje se za njih jer se bavi bodybildingom
Unapred zahvaljujem na izdvojenom vremenu I odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Mar 28, 2014 7:51 am

Poštovana Masha23,
razumijem Vašu zelju za bujnim poprsjem, nekako je u prirodi žene.
Moja iskustva su osobna, te nakon razgovora s kolegama. O tome nema znanstvenih studija, "just mental feeling". Imao sam jedan primjer pacijentice koje je nosila "push up" grudnjake nekoliko tjedana nakon operacije. U prvih dva tjedna, ožiljak je bio vrlo precizno lociran u inframamarnom sulkusu. Nakon mjesec i pol dana; ožiljci su bili 1,5 cm ispod sulkusa. Bio sam uvjeren da je guranje dojki prema gore proširilo džep, te da su ožiljci ostali niže od sulkusa.
Drugo, ekscesivno manualno "gnječenje" dojki u prvih pola godine mi je sigurno dovelo do širenja džepa kod dvije pacijentice. To nije toliko problem kod okruglih, koliko kod anatomskih implantata, jer su znatno veće šanse za okretanje ili rotaciju implantata. Drugo, postoji znatan međuprostor između implantata i zidova džepa i mogućnost za nakupljanje tekućine ili seroma. Nakon pola godine, kad su zidovi džepa dovoljno i manje rastezljivi, rizik za sve što sam naveo je bitno manji. Dakle, moja osobna impresija, koju sam podijelio sa mojim kolegama na kongresima i koji su imali sličnih primjera u praksi. Znanstveni dokaz nemamo. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Mar 28, 2014 7:59 am

Poštovana motorina,
djelomično sam Vam odgovorio. Kako prepoznati preširok džep? kad su moguće prevelike ekskurzije ili pomaci grudi u svim smjerovima, puno veći nego što je promjer implantata. To se izvrsno može dokazati ultrazvukom. To nije ozbiljna komplikacija i ne treba reviziju samu po sebi, ali ako se događa stalno okretanje anatomskog implantata i/ili stalno nakupljanje seroma, tad to postaje problem koji će zahtijevati prije ili kasnije reviziju.
Poliuretanski implantati vremenom postaju potpuno mobilni i mekani kao i teksturirani implantati, čak nisam primjetio neku bitnu razliku u brzini nastanka mobilnosti u usporedbi sa hrapavim implantatima. Kod poliuretanskih implantata se ne može proširiti džep, jer oni srastu sa okolnim tkivom za tjedan dana i nema međuprostora između implantata i zidova džepa, pa nema ni mjesta za nakupljaje seroma niti za okretanje anatomskog implantata. Ono što sam prethodno naveo se ne odnosi na poliuretanske implantate. Znači, Vi i Vaša prijateljica možete biti mirni što se toga tiče. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Mar 28, 2014 11:29 am

Postovani doktore, najlepse se zahvaljujem na iscrpnom odgovoru,sada su sve nedoumice resene,meni je malo zao sto nisam bila Vas pacijent,ali okolnosti su bile takve da nisam mogla to sebi da priustim,kako mi je sada 45-ta neznam dali cu raditi ponovo grudi,ali ako ikad budem ponovo radila budite sigurni da cu izbrati Vas za svog doktora,iskreno se divim Vasoj profesinalnosti I odnosu prema pacijentima bez obzira dali su Vasi ili ne,prijateljici sam dala Vas mail I sajt,pa kada se bude odlucila na operaciju definitivno ce Vam se javiti.Najlepsi pozdrav za Vas I sve najbolje u buducem radu
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Mar 28, 2014 11:38 am

Samo da se javim mom dragom doktoru i da mu se zahvalim jos jednom na velim profesionalizmu, na strucnosti i velikoj paznji i brizi Very Happy Svaki put kad stanem pred ogledalo i zagledam svoje poprsje, pomislim na Vas i nahvalim Vas rad, a o komplimentima koje sam dobila, da ne pricam!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 EmptyPet Mar 28, 2014 11:47 am

Poštovana motorina,

hvala Vam puno na divnim riječima. Ja sam malo pogriješio u prethodnom odgovoru, jer sam mislio da Vi imate poliuretanske implantate, ali zapravo nemate, jer sam tek sad vidio REF kataloški broj 20726-400 što su okrugli teksturirani implantati, "high projection". Nisam pažljivo gledao Vaš potpis pa sam napisao da se ne morate brinuti o seromu. Vi se ne morate brinuti o okretanju ili rotaciji implantata jer imate okrugle implantate, ali serom je moguć ako ste svakodnevno u teretani po par sati.
Biti će mi jako drago ako se Vaša prijateljica odluči za mene. Mislim da to nije neki veliki dodatni trošak, a mi ga maksimalno nastojimo smanjiti. Još jdnom, puno puno hvala na izuzetno toplim i prekrasnim riječim. LIjepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 41 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 41 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: