Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 65 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Jan 27, 2014 12:23 pm

Poštovana Di,

ja radim sa Natrelle Allergan implantatima već oko 6 godina i vrlo sam zadovoljan s njima. U proteklih godinu dana koristim i najnovije implantate sa poliuretanskom ovojnicom proizvođača Polytech Health Aesthetics iz Njemačke za posebnu grupu pacijentica: profesionalne pjevačice, plesačice, bodybuilderice, fitnessice, osobe koje se profesionalno i poluprofesionalno bave sportom, kod pacijentica sa početno spuštenim grudima, kod zamjene implantata koji se mijenjaju zbog neke komplikacije, ili na izričiti zahtjev pacijentica. Poliuretanski implantati ubrzo srastu sa okolnim tkivom, tako da kod njih je daleko najmanja mogućnost stvaranja čvrste ožiljne ovojnice oko implantata (ili kapsularna kontraktura), nema "ripplinga" ili nabiranja implantata (pa je pogodan za izrazito mršave pacijentice), nema okretanja ili rotacije anatomskih implantata, nema kasnog stvaranja tekućine u džepu ili seroma kod pacijentica koje se puno bave sportom ili su svaki dan u teretani. Sve ostale pacijentice su odlični kandidati za Natrelle Allergan implantate, s kojima sam imao jako malo komplikacija u proteklih 6 godina. Oblik implantata nema veze sa učestalosti komplikacija, dakle svejedno je anatomski ili okrugli implantat, a smještaj implantata u subuskularni džep (ispod velikog prsnog mišića) je praćen sa manjim brojem komplikacija nego smještaj implantata ispod žlijezde. U isključivo radim varijacije "dual plane" tehnike u protekle 4 godine; ne bih ni pristao formirati džep iznad velikog prsnog mišića. No to je samo moj stav; ne znači da je sto posto ispravan. Što se tiče Vaše tvrdnje da većina doktora vani preferira okrugle implantate, ja baš ne mogu potvrditi to Vaše zapažanje. Istina je da postoje kirurzi koje isključivo stavljaju anatomske implantate, neki isključivo stavljaju okrugle implantate. Ja nisam tako isključiv. Velika većina žena koje imaju dobru košaricu A ili sve vrste košarice B su odlični kandidati i za anatomske i za okrugle implantate. U takvim slučajevima prepuštam pacijenticama da same biraju oblik; mada ja uglavnom sugeriram okrugle implantate u tim slučajevima jer također djeluju dosta prirodno. Ako pacijentica ima vrlo malo ili nimalo svog tkiva, ili ako ima početno spuštene grudi, tada su anatomski implantati imperativ, naravno po mom mišljenju. Ako se implantati mijenjaju zbog nekog razloga, češće stavljam okrugle implantate da bih izbjegao opasnost okretanja implantata. Nadam se da sam Vam naveo odgovore na sva Vaša pitanja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Di
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Di


Posts : 5
Join date : 27.01.2014
Location : Zadar

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Jan 27, 2014 4:35 pm

Hvala Vam,
vidimo se onda u Veljači na konzultacijama Smile
Imam još jedno pitanje ako mi možete odgovoriti Aleksandra Grdić ima jako lijepe grudi tj oblik dali su to okrugli u pitanju ? Znam da ishod ovisi i o stanju prije op.
Hvala puno na opširnom odgovoru.
LP
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Jan 27, 2014 5:20 pm

Poštovana Di,

radujem se ako ćete doći na konzultacije kod mene; unaprijed sam zahvalan. I meni se čini da Aleksandra Grdić ima okrugle implantate, no postoperativni izgled dojki dosta ovisi o stanju prije operacije; to ste definitivno u pravu. Nisam vidio njene grudi uživo, osim na slikama. Mada to nikako nije najvažniji faktor. Mislim da su dobar odabir implantata i dobra tehnika ipak važniji. Lijepi pozdrav i do skorog viđenja. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Annie 78
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Annie 78


Posts : 4
Join date : 02.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Jan 27, 2014 9:17 pm

Poštovani doktore,
Prvo vam se zelim zahvaliti na cjelokupnom tretmanu, operacija je bila 15.01.
Radili ste augmentaciju s Politech poliuretanima 375cc. Istovremeno ste korigirali oziljke od 2 carska reza.
Oporavljam se brzo I vec sve radim rukama, cak podizem dijete (12kg) iz sjedeceg polozaja.
Danas sam odljepila flastere sa ožiljaka I namazala kantarionovim uljem. Nadam se da to nije prerano, malo me peckaju nakon sto sam ih namazala.
Htjela sam vas pitati kad cu skinuti savove, odnosno da li imam samo 1 sav za skinuti s trbuha?
Koristim priliku I da se zahvalim sto ste preferirali manje implantate i tako utjecali na moju odluku da stavim 375cc.
Jucer sam skinula grudnjak I traku na par sati radi pranja I sve vratila kako ste zabiljezili.
Nisam stavljala nikakve flastere niti gaze na oziljke, izgledaju korektno pa sam ih pustila da "dišu".
Još jednom puuuuno hvala Vama, I vasem osoblju,posebno sestri( instrumentarki).
Nazad na vrh Ići dole
blondie021
Stalni posetilac
Stalni posetilac
blondie021


Posts : 47
Join date : 07.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Jan 27, 2014 10:44 pm

Dobra Vam večer doktore,
evo i mene u potrazi za pomoći/odgovorom  Wink 
prošlo je 3 ipo miseca od moje operacije... sve je poprilično ok, ali...
za vrime operacije mi je ujedno odstranjen i aterom (izvani ko zrno graška, iznutra poprilično velik; između dojki al je unutra rastao na livu stranu...). nakon operacije me je prvih 15ak dana užasno žicalo i štrecalo od mista di je bia aterom prema livoj bradavici. al dobro, i to je prošlo.
zadnjih 10ak dana mi je donja polovica live dojke poprilično osjetljiva na dodir (ako se lagano naslonim na nju čak i bolna). desna mi je neki nelagodni osjećaj, al ne bol... ujedno me zadnja 2-3 dana opet užasno štreca iz mista di je bia aterom...
hm... ja to nekako povezujem s promjenom vrimena, al jel to moguće da liva tako reagira, desna ne... ili?
hvalaaaaaaaaaa Vam unaprid  hvhjvkhv
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyPon Jan 27, 2014 11:49 pm

Postovani doktore,mene interesuje operacija nosa. Imam malu grbu,ok sirinu nozdrva ali vrh nosa mi je problematican,kao kod klovna. Imam i alergijski rinitis,pa jos kad mi nos otekne od alergije to bude jako ruzno.
Ja bih volela da imam mali nosic i da je malo prcast jer ne volim kad vidim skroz prav nos. Zanima me da li je moguce moj vrh nosa umanjiti,skloniti taj visak koze,a da sve to bude posle lepo? Na slikama po netu nisam pronalazila primere kao sto je moj nos.

Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyUto Jan 28, 2014 7:42 am

Poštovana Annie 78,
zahvaljujem na predivnim riječima.
Imate za skinuti samo jedan šav na trguhu, onaj od hidroliposukcije. Svi drugi šavovi su "zakopani" unutar rezova, pa ne treba ništa vaditi, oni će se razgraditi za 5-6 mjeseci. Vi Već možete ostaviti sve ožiljke otvorenima i mazati ih kantarionovim uljem bez problema. Kantarionovo ulje koristite 2-3 x dnevno, oko 3-4 mjeseca.
Hvala Vam još jednom i prenijeti cu Vaše pozdrave mojoj ekipi, posebno Jeleni. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyUto Jan 28, 2014 7:50 am

Poštovana blondie021,

senzacije koje navodite su vrlo česte u prvim mjesecima nakon operacije i gotovo uvijek se radi o bezazlenim bolovima; naravno da se može raditi o reakciji na promjenu vremena, posebno ako ste inače meteoropat. Sve te tegobe vrlo rijetko mogu trajati godinama. Inače, povremeni mukli ili probadajući bolovi u grudima i okolnim regijama prsnog koša su česti u prvih pola godine, i poslije se postepeno prorjeđuju. Naravno da i Vi morate malo paziti u prvih pola godine posebno kad nešto teško radite ili nosite ili kad ste sa dečkom, suprugom ili partnerom; morate biti pažljivi i izbjegavati grube radnje s Vašim grudima (nadam se da me razumijete i da nisam nepristojan). Primjetio sam da najčešće jedna dojka boli, probada, "žica i štreca" kao mi kažemo u Dalmaciji, a u drugoj dojci nema takvih simptoma. Uzmite neki analgetik, pođite u saunu i toplu kupku, jer toplina smanjuje bol. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyUto Jan 28, 2014 7:59 am

Poštovana Njanja,
obzirom na imate grbav nos (rinokifoza), te širok i bulozan vršak nosa, a želite maksimalno sužavanje vrška nosa i malo podignut vršak nosa, te uklanjanje grbe na hrptu nosa, Vi ste kandidat za "otvorenu" rinoplastiku. Jedini potencijalni problem je debljina kože na vršku nosa. Ako je tanka i suha, ili normalne debljine, tada se može očekivati odličan rezultat. Ako je debela i masna (sebacealni tip kože), tada su rezultati skromniji jer debela koža vrška nosa "prekrije" sav efekt suženja vrška nosa koji se dobije sa kirurškim manipulacijama i trajnim šavovima na vršku nosa. Molio bih Vas ako mi možete poslati slike nosa iz "en face", profilne i donje projekcije na e mail  ordinacija.ostojic@gmail.com   Da li ste možda pogledati slike operiranih noseva na mom webu  [You must be registered and logged in to see this link.]  da provjerite da li tamo postoji sličan nos Vašemu?
Znači, ako sam bio dovoljno jasan, sve ovo što ste naveli je kirurški izvedivo da dobijete znatno ljepši nos, ali ako je koža nosa ili normalne debljine ili je tanka. Ako je koža na vršku nosa debela i masna, tada su rezultati nepredvidivi i slabiji.
Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Annie 78
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Annie 78


Posts : 4
Join date : 02.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 EmptyUto Jan 28, 2014 8:04 am

Hvala na odgovoru doktore. Vidimo se u krajem veljače na kontroli. Puno pozdrava.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 30 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 30 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 65 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: