Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
inna78
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
inna78


Posts : 13
Join date : 07.02.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPon Avg 04, 2014 11:34 am

Doktore, puno Vam hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyNed Avg 17, 2014 9:08 am

Hvala doktore na iscrpnom odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
korekcija
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
korekcija


Posts : 3
Join date : 18.08.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPon Avg 18, 2014 11:20 am

Postaovani Dr Maljkovicu
  Pre dva meseca  u drzavnoj klinici, u Srbiji, uradjena mi je septoplastika, zbog problema sa disanjem.Na zalost, prilikom operacije hrskavica je nekako rastegnuta u nosu, tako da mi nos sada ima vise prav oblik, sa padom vrha,a bio je predivno prcast i to pravilno, ne samo na vrhu, vec od pocetka hrskavice do vrha pomalo blago savijen, sto mu je davalo predivnu gipkost i pokretljivost.Sada, zbog ovakve nategnutosti koze nosa ne osecam lepo nos, ni zube, a ceo nos mi zbog prevelike zategnustoti izgleda sire, od korena do vrha.Molim vas recite mi da ovo moze da se vrati u prvobitan polozaj, posto sam ja svoj nos obozavala i najbolje mi je pristajao.Ovako mi lice izgleda previse ostro,a nos sirok i natecen, iako nije, zbog cega celo lice izgled aotecene, iako nije.Dugo sam mislila da su otoci u pitanju,a u stvari je samo zategnutost koze zbog viska hrskavice ili njenog neprirodnog polozaja za moju kozu , lice i nos.Na koj imejl vam mogu poslati fotografije iz profila i amfasa, pre i posle operacije.Molim vas recite mi dase ovo moze odmah ispravljati i da ne mora da se ceka 6 meseci, jer cekanje samo moze da vrsi  veci pritisak na nerve u gornjoj vilici i vrh ce sve vise padati, sto se i dogadja.Takodje, imam skoro 38 godi i moram da uhvatim poslednji voz za radjanje dece i ne mogu da cekam, jer posle nove operacije necu moci to da ucinim narednih godin udana.Mislim da razumete slozenost moje situacije.Sta je najbolje uraditi u ovom slucaju?Hvala
Nazad na vrh Ići dole
korekcija
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
korekcija


Posts : 3
Join date : 18.08.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPon Avg 18, 2014 11:49 am

Postovani Dr,
Takodje me zanima zabog cega je potrebno cekati 6 meseci od prve operacije,ako je ocigledno da je rezultat los i da vremenom biva losiji i da efekti operacije prave probleme?Kako onda u slucaju kada neko posle operacije povredi nos pa mora da bude reoperiran?Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Mary4
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Mary4


Posts : 49
Join date : 18.08.2014
Location : Belgrade

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyNed Sep 07, 2014 5:34 pm

Postovani doktore,

procitala sam da se protivite podizanju nekakvog tereta u prvih 12 nedelja od operacije uvecanja grudi.

Da li nakon nekog odredjenog perioda, recimo 6 meseci, kapsula postaje u odgovarajucoj meri razvijena da tako kazem, da je pomeranje implanata tada nemoguce bez obzira na podizanje nekakvog tereta, na primer pacijenata?

Da li nosenje sportskog grudnjaka tokom posla sestre, moze da predstavlja dobru preventivu za bilo kakvo pomeranje mentor implanata plasiranih dual plane?

Pozdrav i veliko hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyNed Sep 07, 2014 8:16 pm

korekcija ::
Molim vas recite mi da ovo moze da se vrati u prvobitan polozaj, posto sam ja svoj nos obozavala i najbolje mi je pristajao.Ovako mi lice izgleda previse ostro,a nos sirok i natecen, iako nije, zbog cega celo lice izgled aotecene, iako nije

Poštovana,

gotovo uvek može se nos korigovati, sem ako je urađena baš mutilantna operacija kada je potrebno uraditi i rekonstrukciju rskavice nosne pregrade i nosnih krila.


U principu, ne mora se čekati baš 6 meseci, već se može već posle 3 meseca nos korigovati. 

Svakako me kontaktirajte putem emaila i pošaljite svoje fotografije , da vidimo šta bi bilo najbolje, iako je uobičajeno da se u tom slučaju uradi otvorena rinoplastika kojom se većina nesavršenosti iskoriguje.

Izvinjavam se zbog kašnjenja odgovora, nekako nisam otpratio ovu temu.

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyNed Sep 07, 2014 8:22 pm

Citat :
Postovani doktore,

procitala sam da se protivite podizanju nekakvog tereta u prvih 12 nedelja od operacije uvecanja grudi.

Da li nakon nekog odredjenog perioda, recimo 6 meseci, kapsula postaje u odgovarajucoj meri razvijena da tako kazem, da je pomeranje implanata tada nemoguce bez obzira na podizanje nekakvog tereta, na primer pacijenata?

Da li nosenje sportskog grudnjaka tokom posla sestre, moze da predstavlja dobru preventivu za bilo kakvo pomeranje mentor implanata plasiranih dual plane?



Ja nekako smatram da je cilj operacije grudi , povećanja i preoblikovanja implantima da one dobro (savršeno) izgledaju bar 15-ak godina. Ukoliko hirurg odradi valjano svoj deo posla velika je šansa da će tako i biti, AKO pacijentkinja vodi računa o svom izgledu. Pod tim podrazumevam da npr. zagrevanje za trening ne obavlja trčanjem već voznjom bicikla, da ne igra tenis, odbojku već da pliva, da izbegava ležanje na stomaku, kao i podizanje tereta u prvih 3-4 meseca od operacije.

Kapsula koja drži pozicjiu implanta nekad je zaista čvrsta i viđao sam profi odbojkašice i rukometašice kojima grudi savršeno godinama izgledaju, ali pošto čvrstinu kapsule ne možemo utvrditi klinički smatram da je preventiva najbolji lek i da se time znatno smanjuju šanse za ranu reoperaciju zbog npr spuštenog implanta. Naročito ume da bude problematično rano dizanje i držanje beba na grudima jer u tom slučaju malo koja kapsula može da izdrži toliki pritisak.

No, sve ovo nisu "hard core" pravila već samo predlozi pomoću kojih ćete svoj izgled sačuvati dugi niz godina.

Takođe, savetujem nošenje kompresivnog postoper.  grudnjaka kad god osetite nelagodnost u grudima, kad imate bolove ili osećaj da se nešto "cepa" oko implanta, tokom nekoliko dana, dok ta senzacija ne nestane.

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
Mary4
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Mary4


Posts : 49
Join date : 18.08.2014
Location : Belgrade

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyPon Sep 08, 2014 2:04 pm

Mnogo Vam hvala, doktore na brzom i veoma informativnom odgovoru.

Srdacan pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
lana
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lana


Posts : 4
Join date : 16.09.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyUto Sep 16, 2014 8:36 am

dragi doktore,postavljeni su mi implantati 2004.godine i pre neki dan doslo je do oticanja, uvecanja i ucvrscivanja implantata.
Da li je to prolazno (desilo mi se pre koju godinu i prestalo samo od sebe)?
Kako da znam da li je u pitanju dotrajalost, pucanje implantata iili nesto trece?
Osim nerviranja, nista drugacije se nisam ponasala...
Da li je i koliko to opasno?
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 EmptyUto Sep 16, 2014 3:05 pm

Citat :
dragi doktore,postavljeni su mi implantati 2004.godine i pre neki dan doslo je do oticanja, uvecanja i ucvrscivanja implantata.
Da li je to prolazno (desilo mi se pre koju godinu i prestalo samo od sebe)?
Kako da znam da li je u pitanju dotrajalost, pucanje implantata iili nesto trece?
Osim nerviranja, nista drugacije se nisam ponasala...
Da li je i koliko to opasno
Sve navedeno ne mora biti nimalo opasno.

Najverovatnije se radi o seromu koji se pojavio oko implanta. Ponekad se on sam resorbuje, a ponekad se mora evakuisati punkcijom.

Sa druge strane, ako je implant delovao jako čvrsto pod rukom i ako se to postepeno pojavilo najverovatnije se radi o kontrakturi kapsule.

Najbolje bi bilo uraditi ultrazvučni pregled dojki i biće sve mnogo janije, a ukoliko postoji sumnja na rupturu implanta treba je dokazati MRI pregledom.

Tek kad se sve to uradi može se rećo da li je potrebno neko lečenje i, ako jeste, kakvo je potrebno.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 12 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: