Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+30
Beki
antonios2301
andrea-ri1
magic.world
Lala112
Leonarda
Zejna
SuperGirl
Bokolino
tanja5
SuzanaP
Bijouxich
honey1506
LauraMaura
Asuna
neodlučna
sada
Hajdi.gg
zaza123
ImeldaM
ananas92
Aniram
aamrvica
Marijatasic
olgi
Iva
kleopatra
Elica
Duje Ostojić
Lence
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyČet Avg 30, 2018 4:37 pm

Poštovani doktore,
Prvo bi pohvalila Vas rad! Prvenstveno ste čovjek i izvrstan doktor!
Naime zanimaju me komplikacije trece operacije nosa? Imam jaako veliki strah buduci da se djevojci sa fakulteta desilo da je nos "propao" nakon 2.operacije nosa,sljepila se koza za hrskavicu i mora presadivati hrskavicu iz uha u nos, sto izgleda jako ruzno. Na takve slicne komplikacije me upozorio kirurg vec nakon 1. Operacije, te je zbog "sigurnosti" 2.operacija bilo samo raspanje, bez lomljena kostiju upravo zbog takvih komplikacija. Buduci da sam perfekcionist i vidim sve sto vecina ne vidi, zanima me da li dirati uopce nos? Nos svakako ne narusava izgled, dapace dosta njih sami pohvale moj nos.
Te me zanima da li je moguce da mi nos nabubri od sunca, buduci da je proslo 2 godine od posljednje operacije? Nakon povratka s mora,na vrhu nosa mi je nabubrila koza,nije nista strasno, ali kao sto sam rekla perfekcionista sam pa me zanima od cega moze nastati to...pomislila sam da je potkozni no nije..i zanima me cime mazati da splasne, jer vec mj dana je tako.

Hvala puno,Srdacan pozdrav

Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyČet Avg 30, 2018 4:47 pm

Poštovana Leonarda,
hvala na Vašim prelijepim komplimentima.
Svaka nova operacija nosa, posebno treća, predstavlja veći rizik za nove komplikacije. Obično jednu stvar odlično riješite, ali se pojavi druga nepredviđena komplikacija ili iregularnost površine nosa, pa i problemi sa nosnim disanjem. Ako ste veliki perfekcionist, preporučam da se ne podvrgavate trećoj operaciji nosa jer se bojim da nikad nećete biti zadovoljni, te bi to moglo biti izvor novih frustracija. Posebno zato što Vam mnogi kažu da je nos lijep. Blage otekline nosa nakon opsežnog sunčanja su česte i prolazne, neovisno o tome koliko vremena je prošlo od prethodne operacije. Možete lokalno aplicirati neku kortikosteroidnu kremu kao Belogent, Diprogent; da ubrzate splašnjavanje oteklina, koja će proći i spontano.
Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
zaza123
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
zaza123


Posts : 13
Join date : 02.08.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyUto Nov 20, 2018 7:48 pm

Postovani doktore, da li je tacno da bi vazila garancija na poliuretanske implante, da je neophodna registracija na sajtu Politecha i da bez toga garancija od 10 godina ne vazi? Nedavno sam saznala za tu informaciju, a na klinici na kojoj sam operisana pre oko 11 meseci nisam obavestena ni o kakvoj registraciji radi garancije. Hvala unapred na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptySre Nov 21, 2018 7:35 am

Poštovana zaza
registracija se mora obaviti u roku od pola godine od operacije. To je zato da Vam se pošalje kartica implantata i dobijete certifikat kojim se pokriva 10-godišnja garancija na kapsularnu kontrakturu, okretanje anatomskog implantata i kasno nakupljanje tekućine u džepu ili serom, odnosno doživotna garancija na kvalitetu implantata (odnosi se na spontano pucanje ili rupturu implantata). Vi se možete poslužiti malim trikom, jer imate pravo na to; prilikom registracije samo napišete datum operacije koji je unutar zadnjih pola godine; to nitko ne provjerava. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
zaza123
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
zaza123


Posts : 13
Join date : 02.08.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyČet Nov 22, 2018 10:25 pm

Hvala puno doktore na ovoj informaciji, posto mi je proteklo 6 meseci od operacije.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyPon Nov 26, 2018 2:40 pm

Poštovana zaza123

mislim da nitko neće raditi problem ako zakasnite koji tjedan. Ako bude, Vi mi javite pa ću ja urgirati da Vas registriraju u Njemačkoj. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Leonarda


Posts : 15
Join date : 24.01.2018

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyUto Feb 26, 2019 11:37 pm

Pozdrav doktore,

Naime u zadnje vrijeme mi cesto natekne vrh nosa, no ovaj put mi je jace nego inace. Buduci da ja to diram,masiram,mazem, zanima me da li je moguce da je i hrskavica u pitanju(makar znam da kost/hrskavica ne moze oteci) ali sam veliki hipohondar,pa me zanima da li je samo koža u pitanju, jer pokusavam pipat i nisam sigurna da li je ispod koze i hrskavicni dio. Te me zanima koja krema se moze mazati a da nije na bazi kortikosteroida...

Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptySre Feb 27, 2019 2:23 pm

Poštovana Leonarda,

radi se o oteklini mekih potkožnih tkiva vrška nosa (koliko se sjećam, Vi ste već podvrgnuti rinoplastici). U takvim slučajevoma, ja prakticiram injekcije razrijeđenog Kenaloga od 40 mg/1 ml (kortikosteroid), u 3 ml fiziološke otopine, direktno u vršak nosa, svaka 3-4 tjedna, nekoliko mjeseci. Rezultati su zbilja odlični. Antiedematozna krema koja nije kortikosteroidna je Cicabio Arnica+, proizvođač Bioderma, ali ju češće koristim nakon korekcija očnih kapaka. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Pcelicalotica1
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Pcelicalotica1


Posts : 35
Join date : 01.01.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyPet Mar 15, 2019 9:29 pm

Lijepi pozdrav doktore , imam jedno pitanje . Danas prilikom tusiranja desna dojka se cudno okrenula i deformirala i naravno ja sam se jako uplasila . Nakon kruzne masaze dojka se koliko toliko vratila u prvotni polozaj aki jasno napipavam rubove implantala i izgubila je punocu u predjelu bradavica . Jako sam zabrinuta jer ne znam koji je uzrok tome .
Inace operaciju sam radila prije cca 10 mjeseci i do sada nisam imala neke smetnje . Unazad par mjeseci na toj dojci mogu u doljnjem polu osjetiti rub implantala ali to me nije zabrinjavalo . Da li je moguce da je implantat pukao ili da se okrenuo? Pod rukom osjetim kao da je naguzvan .
Stavljeni su anatomski menthor implantati velicine 330 ml iznad misica i rez je bio kroz bradavicu na moje inzistiranje . Hvala unaprijed na odgovoru.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 EmptyNed Mar 17, 2019 2:19 pm

Poštovana Pčelicalotica1
implantat nije pukao nego se okrenuo ili rotirao. Vi ste ga uspjeli vratiti u donekle normalan položaj masiranjem. Razlozi su višestruki; ili je džep prvotno preširok (nažalost, greška kirurga u preoperativnom crtanju), ili se radi o dvostrukoj kapsuli (rijetko za Mentor implantate nakon takog kratkog perioda vremena), ili ste možda i Vi krivi, odnosno Vaš partner, zbog grubih manualnih manipulacija grudi u prvih pola godine od operacije, što može proširiti džepove, i posljedično dovesti do okretanja implantata, ili se stvara voda oko implantata (serom), što može prošitiri džepove i dovesti do okretanja anatomskog implantata. Zato preporučam da uradite ultrazvuk dojki.
To će se vrlo vjerojatno ponovno događati... Vi možete pokušati nositi specijalan grudnjak tijekom 24 sata u narednih nekoliko mjeseci, i strogo izbjegavati grube manualne radnje sa Vašim grudima poput gnječenja, rotiranja, rastezanja u svim smjerovima. Šanse da se okretanje implantata više neće ponoviti kod anatomskih Mentor implantata su male, ali vrijedi pokušati. Okretanje anatomskog implantata nije nikakva prijetanja Vašem zdravlju. Ako okretanje implantata bude učestalo, jedino rješenje je zamjena implantata; ili staviti okrugle teksturirane implantate, ili  anatomske poliuretanske implantate koji srastu sa okolnim tkivom dojki i ne okreću se. Za sva dodatna pitanja stojim Vam na raspolaganju. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 17 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: