Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 48 ... 92, 93, 94 ... 96 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Okt 14, 2016 9:51 am

Mislim da mi je to uradjeno.
Stara tehnika da mi implant ne sklizne ko prvi put.
S strane pazuha sam usivena cvrstim savovima, citiram rijeci dr koji se repsorbuju i do 6 mjeseci.I vidljivi su sad na naborima koze.
Doduse meni su se deformisale i stare dojke pri takvom polozaju ruku.
A sad od novih slika imam gdje samu sebe slikam ispruzenih ruku frontalno i dojke nisu iste.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Okt 14, 2016 9:58 am

Mislim da ćete morati naći neko zajedničko rješenje sa Vašom kirurginjom. Sad kad znamo većinu stvari o Vašem slučaju, a Vi ste vezani uz nju financijskim i drugim razlozima, “osuđeni“ ste da se s njom morate dogovoriti. Imam dojam da je Vaša kirurginja vrlo korektna osoba i mislim da ćete uspjeti naći neko rješene koje će Vas zadovoljiti. Ja Vam to najiskrenije želim. A i Vašoj doktorici jer niti njoj nije lako. Govorim to iz vlastitog iskustva. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Okt 14, 2016 10:01 am

Da,znam, hvala Vam na ljubaznim odgovorima i izvinite sto sam Vas ugnjavila ovoliko, al ovaj forum citaju mnoge zene s drugih foruma i izvuci ce samo pouku iz ovoga svega:)
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Okt 14, 2016 10:23 am

Nema nikavih problema. Razumijem Vašu situaciju. Sad se malo smirite, pustite da prođe malo vremena (nekoliko mjeseci) i onda ćete sa Vašom doktoricom vdjeti što se može popraviti. LIjepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Vrtnica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Vrtnica


Posts : 1
Join date : 14.10.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Okt 14, 2016 5:23 pm

Postovani doktore,
Cijenim vas rad i nazalost zbog udaljenosti nisam mogla k vama na operaciju vec sam pred dvije godine operirana u Njemackoj. Implantati Natrelle anatomski medium high 335 i 375. poslije dojenja mi je jedna dojka bila spustenija i ispuhanija nego druga i tako smo dosli na tu velicinu. Od pocetka je ta lijeva bila osjetljivija i imala sam osjecaj da mi je kad lezim ispod pazuha, previse ide u stranu, sad mi je umjesto sve bolje, sve gore, bolovi su jaci osobito ako ne nosim grudnjak, a estetski cijelo vrijeme kao da tkivo od dojke lagano prelazi preko implantata. Kirurg kod kojeg sam to napravila mi samo odgada termine kao da ce se to s vremenom samo srediti i rekao mi je eventualno ubrizgati moje masno tkivo na taj prijelaz da se rijesi estetski problem. Mene to sve brine i zato molim vas za savjet, sta je to moglo pouzrociti, da li da stalno nosim grudnjak, da li je po vama potrebna neka korekcija te sto bi mogao biti uzrok? Unaprijed vam hvala. Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyPet Okt 14, 2016 5:45 pm

Poštovana Vrtnica,

hvala Vam na komplimentima. Pošto ne vidim slike Vaših grudi na mogu točno procijeniti o čemu se radi. No, nije normalno da osjećate bolove u dojci dvije godine nakon operacije, odnosno da ne možete ležati na tom boku. Kad su bolovi tako dugo prisutni, prvo što kirurg mora pomisliti da se radi o kapsularnoj kontrakturi, stadij IV po Bakeru. Naime, kapsularna kontraktura je stvaranje čvrste i debele, ožiljne ovojnice oko implantata. Postoje 4 stupnja po intenzitetu ili opsegu kapsule. Prva dva stadija su blagi, te se obično ne poduzima ništa; cijeli život može na tome ostati. Treći i posebno četvrti stadij kapsularne kontrakture su praćeni tvdom i slabije pomičnom dojkom, deformacijom dojke, bolovima koji su ili spontani ili se javljaju nakon vježbanja. Kapsularna kontraktura stadiji III i IV po Bakeru su indikacija za zamjenu implantata. Dakle, ja ne mogu objektivno procijeniti prijedloge mog kolege (lipofilling), jer ne znam pravo stanje stvari. No, ja Vam savjetujem da odete na ultrazvuk dojki, a po potrebi i magnetsku rezonancu dojke kod nekog stručnjaka koji je dokazano cijenjen u tome u Vašem gradu. Ako se potvrdi dijagnoza kapsularne kontrakture stadij IV, tada je potrebna zamjena implantata i to sa novim poliuretanskim implantatima, a ne lipofilling. Nadam se da sam Vam barem donekle pomogao što bi trebalo učiniti u daljnjoj dijagnostičkoj obradi. Lijepi pozdrav i ugodan vikend. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Mina88
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Mina88


Posts : 4
Join date : 19.10.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav    Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptySre Okt 19, 2016 1:00 pm

Pozdrav Doktore , procitala sam dosta na temu implatanata al naime mene zanima sljedece. Imam prirodno male grudi i cvrste, poslje poroda prije 3 godine su se malo opustile al nista znacajno. Moja je zelja staviti 375ml i dobiti vizualno izgled nesto uzmedju suze i kruga, sto prirodnije al ni slucajno opustene. 3cm mogu razmakniti bradavicu od normalnog polozaja. Kakva je vasa preporuka koja vrsta implatanta i u koji polozaj postaviti? Sto kvalitetnije bi htjela ,hvala vam unaprijed
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptySre Okt 19, 2016 2:11 pm

Poštovana Mina88,

Vi ste kandidat za anatomski implantat, vjerojatno postavljen u submuskularni džep (ispod velikog prsnog mišića ili “dual plane“ tehnika) što ovisi o tome koliko imate vlastitog tkiva u gornjim polovima dojki (gornji ili superiorni “pinch“ test). Ja svakako preporučam poliuretanske implantate, posebno ako se rekreativno bavite sportom. Imate normalnu rastezljivost dojki (“anterior pull skin stretch“ test je 3 cm po Vašoj procjeni). Znači to bio bio Opticon Microthane, puna projekcija (“high projection“), volumena 375 ml, ako imate manju visinu dojki, odnosno Replicon Microthane, “extra-high projection“ (najveća projekcija ili izbočenost implantata), volumena 380 ml ili Replicon, “high projection“, volumena 395 ml, ako imate dovoljnu visinu dojki. To bi bio moj preliminarni prijedlog, naravno, morate uzeti u obzir da ne znam ni širinu ni visinu Vaših dojki, kao ni udaljenost od bradavice do inframamarne brazde (to je brazda gdje donji pol dojki prelazi na prednji zid prsnog koša), i udaljenost od najdonje točke vrata do bradavica dojki. Opticon implantati imaju horizontalni ovalni oblik gledano s prednje strane i idealni su za dojke sa malom visinom i većom širinom, a Replicon implantati imaju okruglu bazu i odlični su za dojke sa odgovarajućom većom visinom, a nešto manjom širinom. Nadam se da Vas nisam previše zbunio sa ovim nazivima. Zaključno, poliuretanski anatomski implantat, postavljen u džep ispod velikog prsnog mišića, pune ili najveće projekcije, ovisno o mjerama Vaših dojki, volumena 375 ml, 380 ml ili 395 ml, što su sve praktično vrlo vrlo slični volumeni implantata. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Mina88
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Mina88


Posts : 4
Join date : 19.10.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Hvala puno   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyČet Okt 20, 2016 2:33 pm

Mozete li mi pomoc da izmjerim visinu i sirinu,tj reci mi neke norme odakle visinu poceti mjerit , pretpostavljam od "kljucne" kosti do bradavice i od mjesta pregiba donjeg na dojci do bradavice ?
Ako grijesim ispravite me, unaprijed Vam zahvaljujem jer ste mi vec pomogli.
I jos jedna sitnica , na moju visinu od 1,77 i tezinu od 60 kg + sto ste pogodili za rekreaciju Dali bi 390 bilo previse ? Sta Vi mislite? Volila bi prije svega prorodan izgled ali naravno i oblik zato sam vas zamolila da mi preporucite nesto izmedju suze i okruglog. Zanima me dali je velika razlika 375cc i 390 cc . Hvala Vam
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 EmptyČet Okt 20, 2016 2:50 pm

Poštovana Mina88,

teško mi je to objasniti, no probati ću. Gurnite rukom dojku prema drugoj dojci i mjesto gdje ta dojka završava označite flomasterom u visini bradavice. Isto tako, gurnite rukom istu dojku prema pazuhu, te označite gdje dojka završava, također u visini bradavica. Izmjerite horizontalni razmak između te dvije točke u visini bradavice, i to bi približno trebala biti širina dojke. Mjerenje visine: izmjerite udaljenost od bradavice do inframamarne brazde (brazda gdje donji pol dojke prelazi na prednji zid prsnog koša). Ta udaljenost je oko 55% visine dojke. Zatim dodajte još 45% duljine na vertikalu koja prolazi bradavicom prema gore. Izmjerite onda udaljenost od inframamarne brazde do najviše točke vertikale, i to je približna visina dojki. Razlika između 375 ml i 390 ml je vrlo mala; 15 ml, dakle desetina jednog broja. Implantat koji ima volumen 200-210 ml približno povećava grudi za oko jedan broj. Tako da je to vrlo mala razlika; praktično neprimjetna. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 93 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 93 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 48 ... 92, 93, 94 ... 96 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: