Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
blondyna
VIP
VIP
blondyna


Posts : 1006
Join date : 23.11.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyNed Nov 10, 2013 5:15 pm

Postovani dr, pocastvovane smo mi jer imamo mogucnost da dobijamo odgovore na postavljena pitanja od vrhunskog  estetskog hirurga. A da cete biti jos bolji u to uopste ne sumnjam jer su rezultati Vaseg rada neprikosnoveni.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 7:31 am

Poštovana Blondyna, onda neka bude ovako; i Vi i ja smo počastvovani da imamo mogućnost komunikacije preko foruma. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 12:24 pm

Dobrodosli postovani doktore! Mi smo odusevljeni vasim radovima i pristupu pacijentima!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 2:52 pm

Poštovana Njanjaaa, hvala Vam lijepa, a ja sam oduševljen kako sve članice foruma, uključujući i Vas, od srca mi žele dobrodošlicu. Ne znam kako da Vam zahvalim, a da se ne ponavljam, pa ću samo reći; sve ste prekrasne i predivne... Zaista to mislim!!! Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 2:59 pm

Poštovanje doktore i dobro nam došli. Imala sam priliku da čitam na ovom forumu sve najbolje o Vama a i da vidim prelepe grudi što su Vaše remek delo. Da nisam imala vec zakazanu operaciju sigurno bih se opredelila za Vas. Toliko su Vas devojke ishvalile i pohvale potkrepile dokazima. Sta drugo reci osim svaka Vam cast na tolikom uspehu. Hvala Vam na hrabrosti što ste nam se pridružili na forumu da Vas malo gnjavimo sa pitanjima a mi žene uvek imamo "malo" pitanja. Very Happy  Veliki pozdrav za Vas
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 7:37 pm

Poštovana Jelmoli,
i Vama puno hvala na divnim riječima dobrodošlice. Veliki mi je kompliment da sam bio u Vašem užem izboru, pored njemačkog kirurga. Vi niste "štedjeli" na težini implantata; "kad je bal, neka je bal". Još "extra full" projekcija implantata. Mora da to izgleda prilično bombastično. Ako budete imali nekih pitanja, a Vaš kirurg u berlinu vam ne bude dostupan, možete pitati mene, pa ću rado odgovoriti ako budem znao.
Još jednom, puno puno hvala na izuzetnim komplimentima. Moram jako paziti da se ne bih uobrazio od tih fenomenalnih riječi... Želim da Vam i kasni postoperativni oporavak proteče odlično i da dugoročno budete zadovoljni sa svojim grudima. Negdje ću pogledati ako postoje Vaše slike. Lijepi pozdrav i laku noć
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 9:16 pm

Poštivanje doktore...imam jedno pitanje,a tiče se vježbanja. 
Naime,do operacije sam vježbala na power plateu ( to je vibracijska platforma, na kojoj se vježba ili uz pomoć vlastite snage ili bučica,gira...Dok vježbam obično se "treskam" na 35-40 Hz...30 minuta vježbanja,zamjenjuje 2h vježbanja u teretani)
Recite mi,obzirom da je ovo specifična sprava,koliko mi savjetujete da se odmorim od ovakvog načina vježbanja i kada se preporučava počet sa joggingom?
Lijep pozdrav iz prohladnog Split
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyPon Nov 11, 2013 9:53 pm

Hvala Vam puno na lepim rečima i željama. Oporavak dobro teče jedino još uvek čekam da mi se povrati osećaj u levoj dojci. A moje slike možete pogledati na linku koji stoji u mom potpisu, baš bih volela da čujem Vaše profesionalno i veoma cenjeno mišljenje. Želim Vam da budete još uspešniji ako postoji veći uspeh od ovoga koji ste već postigli. Pozdravljam i ja Vas, i takodje želim ugodnu i laku noć.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyUto Nov 12, 2013 7:43 am

Poštovana Sewendy,
ove godine sam bio u Stockholmu na Kongresu "Beauty through science" kojeg redovito posjećujem svake godine, i tu sam primjetio da je većina kirurga koji se bave povećanjem grudi uvela rigoroznije režime za sportsku aktivnost nakon povećanja grudi, a sve u cilju da se izbjegne kasni serom ili nakupljanje tekućine u džepu. Moj dosadašnji stav je da takve vježbe kao "power plate" i jogging morate strogo izbjegavati 2 mjeseca,a nakon toga obavezno morate imati čvrsti sportski top grudnjak, koji ne dopušta prevelika micanja dojki dok radite navedene vježbe. Ovo sve govorim pod uvjetom da nemate Polytech Microthane poliuretanske implantate, kod kojih je taj period skraćen na 1 mjesec. Ja preporučam pacijenticama puno hodanja, vožnju biciklom i pasivne vježbe nogu nakon 2-3 tjedna, lagano plivanje na leđno ili prsno nakon mjesec dana. Uglavnom, savjetujem Vam da pri bavljenju sportom nosite uvijek čvrsti sportski top koji će bitno smanjiti pomicanja dojki i time šanse za serom. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 EmptyUto Nov 12, 2013 7:53 am

Poštovana Jelmoli,
svaki čovjek, svaki doktor uči i usavršava se cijeli život, dakle nema opuštanja. U ovom poslu morate biti 200%, morate stalno ići vani i gledati kako rade bolji i inovativniji od Vas da se učite. Vidio sam Vaše slike; izgledaju jako lijepo i ne preveliko u odnosu na figur Vašeg tijela; sve je to skladno i harmonično. Vaš kirurg je uradio izvrstan posao. Što se tiče slabijeg osjeta na lijevoj dojci, on bi se svakako trebao oporaviti. Taj proces nekad traje danima, tjednima, mjesecima, rijetko više od 1 godine. Pošto imate velike implantate, pretpostavljam da su međurebreni ili interkostalni živci na toj strani malo previše nategnuti i stoga se javljaju problemi sa taktilnim osjetom na bradavicama, iznad rezova i sa strane dojki. Jedino u slučaju da je živac ili nerv bio pozicioniran tako da je smetao postavljanju implantata u džep, moguće je da je živac oštećen ili potpuno prekinut. U tom slučaju se osjet ne bi povratio nikada u području koje dotični živac inervira. No, mi ćemo biti optimisti. Dobar je znak ako primjećujete da je osjet sada bolji nego neposredno nakon operacije, što znači da se lagano oporavlja. Lijepi pozdrav, i puno Vam hvala na lijepim riječima. Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 5 od 100Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 52 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: