Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyČet Nov 07, 2013 3:12 pm

Postovani doktore, imam i ja jedno pitanje Smile
Meni je vec 13 meseca od operacije, vecina od vremena ne nosim brus, osim ako garderoba ili prilika to ne zahteva. 
Zanima me dali nenosenje brusa moze da bude stetno i da se implanti previse spuste ili da se namali njihova trajnost (t.e. brze da bude potreban "remont")?
Kolko moze nenosenje brusa da promeni izgled grudi?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyČet Nov 07, 2013 4:54 pm

Poštovana Coco Noir, implantati su se trebali spustiti nakon 7 mjeseci. Mada, nekad taj proces traje i do godinu dana. Obzirom da imate implantate većeg volumena, trebali su se već spustiti. No, morate čekati godinu dana. Vi već možete nositi sve vrste brushaltera; koje god želite. Što se tiče povećanja usnica, danas su najviše u upotrebi preparati hijaluronske kiseline. Ja koristim isključivo Juvederm od Allergana, koja je najgušća hijaluronska kiselina na svijetu i najbolja. Koristio sam sve hijalurone na tržištu (ja sam počeo prvi koristiti i Botox i hijaluron u Hrvatskoj 1999. godine), i Juvederm je nedvojbeno najbolji i najduže ima efekt. Na Zapadu su trend samo resorptivni "filleri" dok se trajni filleri napuštaju. U Hrvatskoj je registriran Aquamid od trajnih fillera; ja sam ga počeo koristiti prije 11 godina, i odličan je za punjenje dubokih bora i depresija na lica, ili za pojačanje projekcije brade,, ali nisam zadovoljan s tim preparatom što se tiče usnica; stvaraju se grudice u usnicama u skoro 20% slučajeva, a ima ih puno kontraindikacija. Za miran san pacijenta i doktora; moja stroga preporuka- hijaluron i to Juvedem. Poštovana Coco Noir, lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyČet Nov 07, 2013 5:00 pm

Poštovana SuperGirl, moja preporuka, a i preporuka većine doktora, je da nosite brus u stojećem, sjedećem položaju i dok hodate cijelo vrijeme. Ako su Vam grudi jako čvrste, onda to ne morate raditi. Ako su mekane i pomaknu se malo u stranu kad legnete na leđa, moja preporuka je nošenje grudnjaka, baš ih razloga koje ste naveli; da se prevenira njihovo spuštanje uslijed godina i gravitacije. Oblik dojki se neće mijenjati brzo nego postepeno, najviše će se spustiti. Ali, ako su Vam grudi čvrste i nakon operacije, onda ne morate nositi brus. Šansa da se čvrste grudi spuste je izuzetno mala. Čvrste su one grudi koje se ne mogu povući prema naprijed više od 2 cm (to je tzv. "anterior pull skin stretch" test). Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyČet Nov 07, 2013 5:12 pm

Postovani, hvala na detaljnom odgovoru. Ja sam ipak malo specifican slucaj, s obzirom da sam bila nula, grudi su pozicionirane nisko, a odstojanje izmedju bradavica je 23cm, i izbacen grudni kos. Hirurg mi je objasnio bas tako kao sto ste rekli. Pomirila sam se sa tim vremenom, daleko od toga da se kajem ili da krivim doktora.

Znam da se razmak nece menjati, ali zanima me da li nosenje grudnjaka (npr. sa zicom ili push up-u nekoj buducnosti) koji vizuelno priblizava grudi moze da skodi, tj. da poremeti nesto? Smile
Zapravo, mislim da razmak i nije toliki problem, koliko sto dekolte nema jasnu liniju, tek kada priblizim rukama grudi (razmak je 2cm) imam izrazen oblik, ako me razumete. Izvinjavam se na dodatnom pitanju, ali jos nisam videla ovakve grudi kao sto su moje, pa mi je malo cudno. Smile
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyČet Nov 07, 2013 5:13 pm

Doktore, hvala na odgovoru, bas ste brzi Smile Resili ste mi dilemu oko brushaltera, to me je bas brinulo, ne bih da poremetim nesto. 
A sto se tice usana, znam da je hijaluron najbolji, ali opet je privremen, mora se ici na dopunu posle odredjenog vremena.
Hvala jos jednom, veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyČet Nov 07, 2013 5:58 pm

Moje grudi nakon operacije su dosta smeksale (sto mi se svidja) na dodir, mada cvrsto stoje, ne znam kako da objasnim Smile
Ali kako god, znaci da je bolje nosenje brusa vecina vremena...
Hvala vam puno na odgovora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Nov 08, 2013 6:55 am

Poštovana Ketrin, nošenjem grudnjaka sada, 3 mjeseca nakon operacije, ne možete ništa poremetiti. Ja bih volio vidjeti slike Vaših grudi prije i poslije operacije, ako nije problem. Recite gdje to mogu vidjeti.
Vrlo ste korektni prema doktoru i to je jako lijepo od Vas. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Nov 08, 2013 6:59 am

Poštovana Coco Noir, hijaluron definitivno. Jednom godišnje se morate podvrgavati tom tretmanu. Vi možete tražiti Aquamid, ali ne smijete biri trudni ili dojiti, ne smijete imati akne po licu, ne smijete ovisiti o kortikosteroidima (kao kod bronhalne astme), ne smijete imati česte epizode herpesa oko usnica, ne smijete biti teški "šećeraš", ne smijete imati autoimune bolesti. Vjerujte, ja sam doveo Aquamid u Hrvatsku i imam certifikat te tvrtke iz danske koja ga proizvodi, ali nakon 11 godina upotrebe i oko 700 pacijentica, radije stavljam hijaluron u usnice. LIjepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Nov 08, 2013 7:00 am

Poštovana SuperGirl, tako je, nosite grudnjak većinu vremena. Tako ste sigurniji. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Nov 08, 2013 8:08 am

Da i ja poželim dobrodošlicu doktoru i da se zahvalim za odvojeno vrijeme Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 3 od 100Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: