Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyNed Jan 18, 2015 5:05 pm

Citat :
Postovani doktore,
Gledajuci prema vasem iskustvu popunjavanja usana,koja je tehnika najsigurnija I najkvalitetnija? Mogucnosti komplikacija Itd. Hvala vam najlepse

Poštovana,

izvinjavam se zbog kašnjenja sa odgovorima, nažalost sad kao direktor bolnice imam dosta administrativnog posla pa nisam stigao da pregledam forum...

Trenutno je opšteprihvaćen stav da je najsigurnije raditi usne preparatima hijaluronske kiseline. Oni su potpuno bezbedni, imaju ograničeno vreme trajanja i resorbuju se ne ostavljajući deformitete.

Tečni silikon je preopasan jer se veoma sporo resorbuje uz relativno često formiranje granuloma tako da nije neouobičajeno da viđamo devojke rađene krajem devedesetih godina sa mnogobrojnim komplikacijama u usnama.

Aquamid je supstanca koja je "obećavala" veliki proboj pre desetak godina, ali zbog svoje prirode ume da mu ponašanje u tkivima bude prilično nepredvidivo što je za usne preopasno.

Što se tiče tehnike rada bitno je da filer bude dovoljno duboko ubrizgan da se ne vidi ispod sluzokože, ali ne toliko da bi se "izgubio" u mišićima usana. Takođe, mora biti naglašen Kupidonov luk, tuberkulum i lateralne ivice usnog rumenila gornje usne. Sve ovo je deo "advanced" tehnike rada, i kad rešite da korigujete punoću usana obavezno se konsultujte sa Vašim doktorom i zahtevajte da Vam pokaže fotografije (pre/posle) svojih pacijentkinja.

Nadam se da sam malo pojasnio situaciju na tržištu.

Puno pozdrava i hvala na odličnom pitanju!


Poslednji izmenio dr Igor Maljković dana Ned Jan 18, 2015 5:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyNed Jan 18, 2015 5:10 pm

Citat :
Postovani! Uradila sam usne juvedermom u petak, 1 cc u gornju i 1 u donju usnu. Juce su se stvorile 3 grudvice, dr mi je rekla da masiram i da se ne brinem. Danas su malo manje ali je jos uvek jedna strana veca. Da li ce kroz par dana nestati grudvice? Pokajala sam se i sto sam radila usne, jel postoji neka metoda da se ubrza razgradnja hijalurona?

Poštovana,

ne trebate se brinuti zbog izgleda , obično to "legne" vremenom, ali ako je asimetrija izražena može se uraditi sledeće : ukoliko mislite da treba popuniti "manju" stranu može se lako dodati još filera.

Ako su Vam usne prevelike postoje injekcije hijaluronidaze, enzima koji razgrađuje hijaluronsku kiselinu, tako da se to svakako može korigovati na jedan ili drugi način. Hijaluronidaza obično sve "uradi" za 36-72h tako da su efekti vidljivi za kratko vreme.

Nadam se da sam bar malo pomogao, iako sa dosta zakašnjenja.

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
zvucnikanica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
zvucnikanica


Posts : 1
Join date : 04.02.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyČet Feb 05, 2015 2:11 pm

Postovani doktore,

interesuje me Vase misljenje o okruglim Polytech implantima i postavljanju ispod zlezde ili o anatomskim implantima postavljanje ispod zlezde. Ako mozete da mi objasnite razliku izmedju postavljanja ispod zlezde i ispod misica. Visoka sam 168cm, teska 52kg i grudi su mi skoro pa ravne. Zelela bih da imam malo i u gornjem delu, ali ne preterano mnogo i uopste zelela bih neku normalnu velicinu grudi, nista preterano.

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyČet Feb 05, 2015 4:05 pm

Poštovana,

kod devojaka sa takvim BMI okrugli implanti postavljeni ispod žlezde često deluju kao grejpfreuti "zalepljeni" na grudni koš, prilično veštački, bez obzira na njihovog proizvođača.

Što se tiče anatomskih implanta, koristimo ih da bi oponašali prirodni izgled dojki, što dodatno uspevamo tehnikom dual plane, kada se gornji pol implanta postavlja pod mišić, a donji ostaje samo pod žlezdom, tj pod kožom, ukoliko je žlezda slabo razvijena. U tom slučaju potrebno je, radi dugotrajnog rezultata koristiti čvrste, "form stable" implante koji će dugi niz godina imati svoj oblik i davati lep oblik grudima.

Obično devojke Vaše visine uzimaju implante volumena 330-400ccm, ali to nije apsolutna kategorija i svaka pacijentkinja je posebna.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
ella87
Stalni posetilac
Stalni posetilac
ella87


Posts : 43
Join date : 21.11.2012

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyNed Feb 08, 2015 10:44 pm

Postovani, usne su "legle" i spolja su simetricne medjutim evo vec mesec i po dana ima od kad sam stavila po 1 cc juvederma a i dalje se borim sa grudvicama. 3 nedelje unazad sam masirala dve grudvice koje se nalaze sa unutrasnje strane donje usne. Doktorka mi je rekla da ne moze da ubrizga hijaluronidazu jer nije u pitanju hijaluron vec reakcija mog tkiva. Zanima me da li treba da sacekam 4, 5 meseci da se hijaluron rastvori da bi se one povukle ili ce ostati i dalje? Ili postoji neka hirurska intervencija, drenaza ili slicno da nestanu? Ovo mi jako stvara nervozu jer i kad pricam osecam da mi je desna strana usne vise otecena. Hvala na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPon Feb 09, 2015 6:36 am

Poštovana,

ja bih , ukoliko niste zadovoljni izgledom, svakako pokušao sa hijauronidazom. Ukoliko su u pitanju granulomi i oni će nestati kad enzim odradi svoj posao, tako da, sem finansijskog, mislim da nema drugog razloga da se ne pokuša koriščenje hilauronidaze.

Ipak treba reći da , iako su veoma bezbedni, ponekad i preparati hijaluronske kiseline daju reakcije u vidu granuloma, ali znatno ređe nego neki drugi preparati.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
Alexis139
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Alexis139


Posts : 37
Join date : 27.04.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPon Feb 09, 2015 5:16 pm

Pozdrav,
Zanima me dali imate negde postavljene slike vaseg rada rinoplastike?Smile
Lep pozdrav, Alexandra
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyPon Feb 09, 2015 6:29 pm

Citat :
Zanima me dali imate negde postavljene slike vaseg rada rinoplastike?[You must be registered and logged in to see this image.]
Lep pozdrav, Alexandra

Da, možete ih pogledati kod mene na Facebook profilu ...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
zvucnik
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
zvucnik


Posts : 1
Join date : 04.02.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyČet Feb 19, 2015 9:37 am

Postovani doktore,

imam zakazanu operaciju ali ne mogu da se odlucim koje implante da stavim. Citala sam dosta po Internetu i ono sto me brine jeste da su Polytech zabranjeni u USA odnosno nisu odobreni od strane FDA i navodno postoji mogucnost da su kancerogeni, ali se u Evropi koriste. Sto se tice Mentora na jednom drugom forumu naisla sam na komentare devojaka kojima su ti implanti pucali. Interesuje me Vase misljenje o Polytech, Mentor i Alergan Natrelle implantima i sa kojim od njih Vi radite?

Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 EmptyČet Feb 19, 2015 12:36 pm

Postovana,

Polytech nije vrsio registraciju u USA jer nemaju dovoljnu proizvodnju za tako veliko tržište. Njihov cilj je Evropa i Rusija. Kvalitet implanta je vrhunski, a ima ih u svim varijantama oblika i tvrdoće. Na implante se dobija doživotna garancija. Ja licno nisam nikad imao slučaj pucanja Pilytech implanta.



Mentor implanti su odlicnog kvaliteta i , kao i prethodni, imaju doživotnu garanciju. Uglavnom su, pod rukom, meksi od diagon gel implanta, a vrlo slicni Replicon implantima.

Allergan implante odavno ne upotrebljavam.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 15 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: