Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorPoruka
diznilend
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
diznilend


Posts : 4
Join date : 24.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyČet Mar 24, 2016 12:48 am

takodje me zanima kolika je cena usluge i da li je ista cena za 1 kao i za 2 broja vece grudi tim aquqfilling gelom?
Nazad na vrh Ići dole
diznilend
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
diznilend


Posts : 4
Join date : 24.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyČet Mar 24, 2016 1:37 am

Doktore,uz savete drugarica odlucila sam da mi Vi licno ugradite implante u matici u Boru.Posto ste na siroko cuveni strucnjak,zanima me kojim ste danima u bolnici u Boru i koliko nedelja je neophodno unapred da se zakaze operacija?-Jedva cekam taj dan,zaista ste posebni,sve najlepse sam cula o Vama.
Nazad na vrh Ići dole
lakilucano
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lakilucano


Posts : 6
Join date : 23.10.2016
Age : 42
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptySre Okt 26, 2016 12:46 pm

Postovani,
 Buduci da su moje grudi potpuno izgubile volumen posle dojenja, veoma sam zainteresovana za uvecanje grudi hirurskim putem. Ono sto me brine, tj.nedoumica koju imam tice se mog fiksnog zubnog aparata koji cu po svoj prilici nositi jos sigurno godinu dana. Interesuje me da li smem ici u totalnu anesteziju sa metalnom fiksnom protezom?

Hvala vam.

Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
maleficent_11
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
maleficent_11


Posts : 13
Join date : 05.06.2014
Age : 30
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptyPon Feb 06, 2017 12:23 pm

Postovani doktore,

Pre nedelju dana popunjavala sam usne hijaluronom. To nije prvi put, tako da znam kako to obicno ide, kako moje usne reguju i slicno. Doktorka koje mi je to radila koristila je hijaluron Regenyal, dala mi potvrdu i licno sam videla da je otvarala bas to pakovanje koje i pise na potvrdi. Medjutim, meni su usne tvrdje nego obicno, oblik mi se ne dopada i kao da to nije klasican hijaluron. Pre sam imala Juverem, Restylane i Teosyal Kiss. Na internetu sam pogledala i shvatila da mi je ona ubrizgala hijaluron Regenyal idea super umesto Regenyal Lips koji se koristi za usne. Regenyal idea super se koristi za korekciju nosa, brade, obraza i koliko sam shvatila neophodno je da se aplicira u dublje slojeve koze. Mozete li mi reci koliko je sad to stetno za mene? Da li ce se ova vrsta hijalurona takodje apsorbovati kao i one koje se koriste specijalno za usne? Jako mi je zao da postoje doktori koji se time bave, jer pacijenti bivaju iznevereni. Hvala na odgovoru, svaki je od pomoci. Lepi pozdrav hvhjvkhv
Nazad na vrh Ići dole
kleopatra
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
kleopatra


Posts : 5
Join date : 28.02.2017

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 EmptySre Apr 19, 2017 10:07 pm

Poštovani doktore Maljkoviću, uradila bih rinoplastiku.
Par godina koristila sam droge putem nosa pa me zanima da li mogu imati neke negativne posledice u smislu izgleda nosa nakon operacije?
Hvala Vam unapred na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 21 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: