Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Rinoplastika

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Sledeći
AutorPoruka
mirkinho
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Okt 04, 2016 10:55 pm

Drustvo, pozdrav. Zamolio bih jos jednom ako neko ima iskustva sa Dr. Ribnikarom kao i Dr. Kojicem neka ih iznese , moze i u inbox naravno, ali mislim da je zbog svih ostalih clanova i clanica bolje napisati post.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
maleficent_11
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sre Okt 05, 2016 11:29 am

Vec sam postavljala svoje slike na forumu, i bila na konsultaciji sto se tice operacije nosa. Bila sam kod Kojica, Ribnikara, u Mens Sanu, i na mnogim drugim mestima. Od svih njih najvise mi se dopao doktor Vladislav Ribnikar. Kod njega sam pritom odradila korekciju usana odnosno popunjavanje usana hijaluronskom kiselinom Juvederem volift. Posto je moj nos na prvi pogled veoma dobar, niko se nije previse ni unosio u moj problem, dok je dr Ribnikar najpre me ubedjivao da mi operacija nije potrebna da bi na kraju mi detaljno prikazao, slikao, crtao, demonstrirao, sta je to malo sto bih mogla da odradim kako bih nos dovela do savrseno zeljenog oblika. Njegov pristup mi se najvise dopao,njegovi radovi i on sam kao doktor i profesionalac. Prilikom konsultacija u vezi sa nosem, popunila sam i usne i prezadovoljna sam tako da sam se za nos, nakon svih pretraga i konsultovanja sa doktorima, odlucila za dr Ribnikara, s tim da cu operaciju iz privatnih razloga odloziti tek za nekih 6 meseci. Htela sam samo da podelim utiske, mozda ce nekom znaciti. Znam da bi trebalo da se posalju fotografije kada se doktor hvali ali ja delim samo svoj utisak s obzirom da se nisam jos operisala, vec se samo za njega odlucila, a sliku usana mogu da okacim, ali mislim da im nije mesto u temi rinoplastika Smile pozdrav za sve
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Čet Okt 06, 2016 6:23 pm

Imamo i temu povecanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pa nam mozes tamo okaciti slikice da malo osvjezimo i tu temu.
Sto se tice nosica svakako nam se javi nakon operacije da vidimo rezultat i  good luck
Nazad na vrh Ići dole
mirkinho
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Čet Okt 06, 2016 9:41 pm

Hvala za izvestaj. Bilo bi lepo da se jos ko javi i napise svoja iskustva na temu Dr. Ribnikar i Dr. Kojic
Nazad na vrh Ići dole
jahac apokalipse
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Nov 01, 2016 9:07 am

Ja sam radila operaciju kod doktora Ribnikara pre oko mesec i po dana pa mogu da vam prenesem kakvo je stanje do sada.

Nos je jos uvek otecen, pa ne mogu da kazem kakav ce biti krajnji efekat.
Verovatno to zavisi ne samo od naseg originalnog nosa i od strucnosti hirurga, vec i od toga kako nase tkivo reaguje (kako zarasta kost, hrskavica, da li se stvaraju oziljci...)

Iskreno, ljudi sa lepim nosem ne bi trebalo da rizikuju, jer od lepog moze lako da bude manje lepo.
Od ruznog, orlovskog, grbavog, baburastog uglavnm bude bolje stanje, pa je i pacijent uglavnom zadovoljan. Naravno, uvek moze jos bolje, pa se ljudi koji su velike estete odluce na drugu, trecu operaciju.
Takodje, ako vam operacija ne uspe u celosti iz prve, ne znaci da je hirurg krs i da ga treba odmah popljuvati. Nema tog doktora za kojeg nisam cula i pozitivnih i negativnih komentara. Takodje, ono sto je po meni mozda lep nos, nekome nije lepo. Takodje, isti nos na jednoj osobi, na drugoj moze da deluje manje lepo (zavisi sve od strukture lica).

Sto se tiče doktora Ribnikara pacijenti su uglavnom zadovoljni (oni sa kojima sam ja razgovarala). Doktor nikome nije upropastio nos, bar nigde nisam cula takav komentar. Od cetiri osobe sa kojima sam ja razgovarala, a koje su kod njega radile nos, samo jedna nije zadovoljna (naglasavam: devojka je imala prirodno PRELEP nos, imala je zelju da joj nos bude slicniji jednoj manekenki - akcenat je bio na dorzumu, ali nije ispalo bas tako). Po meni i dalje ima lep nos i dalje je prelepa, ali to nije ono sto je ona ocekivala, mada nije proslo dovoljno vremena od operacije.
Preostale 3 osobe koje su operisane kod doktora su zadovoljne (jedna ce imati jednu manju korekciju nozdrva, ali po njoj nista strasno).
Ja ne mogu jos da govorim nista o svom nosu, jer imam otoke velike (nos je manje vise lep, nekima je prelep, nekima savrsen, uglavnom niko nije rekao da nos ne valja, vecina je odusevljena, pri cemu oni koji ne znaju da sam imala operaciju nisu ni skontali, jer nos nije neprirodan). Za sada profil je ravan, anfas je ok, s tim sto mi ti otoci koji nisu simetricni ne daju pravu sliku. Moja operacija je bila dosta komplikovana (lomili su mi kosti sa strana, suzavali ih, strugali kost na sredini i lomili, ispravljali devijaciju septuma, suzavali dorzum - to su one dve hrskavice na vrhu nosa koje cine nekim ljudima kuglicast ili baburast nos, potom su mi izvadjene hrskavice septuma taj visak ubacivali u sredisnji deo nozdrva, da bi se nos u tom delu rasirio, i na kraju korigovali vrh, malo ga podigli). Imala sam prirodno preuzak nos u sredini, sa sirim kostima, iz profila je bio kriv a ne grbav - a kriv nos je najteze ispraviti, kao i sitne korekcije vrha nosa!
Ja sam rekla doktoru da necu da mi napravi slucajno prcast nos spreda gledano, iz profila samo malo da se dize vrh. Videcemo kako je ispalo na kraju.

Takodje, poznajem licno nekoliko devojaka koje su isle kod raznih hirurga (ne znam tacno gde sve) na vise operacija (dve, tri) i njihovi nosevi su i dalje jako estetski losi (da ne kazem uzasni - baburast, grbav, sposten vrh...). Ipak, one su zadovoljne jer nemaju neke velike prohteve.

Ako gledam svoj nos i druge radove doktora Ribnikara, mogu reci da je covek sasvim korektan. E sada, niko nije madjionicar i uvek moze lepse i bolje. Od ove 4 osobe koje su kod njega radile, u 2 slucaja doktor je ispravljao greske drugih doktora (ako to gledam, uradio je veoma dobar posao). Naravno, za velikog estetu, svakom nosu mozes naci sitnu manu. A ima i ljudi kao sto sam ja, koji ce apsolutno za sve reci - moglo je i bolje.
Uglavnom, ja za sada zaista mogu reci da je covek korektan bio. Jedino sto mi se ne svidja je sto govori svima da su bas slatki (pre operacije, a i posle). 
Takodje, moja zubarka mi je rekla da su njene drugarice svasta nesto operisale kod tog doktora i da su sve zadovoljne.
S druge strane, ta devojka koja nije bila zadovoljna kaze da je bilo i drugih ljudi koji nisu bili zadoovljni. Ali to je uglavnom bila stvar estetske procene da li je nesto bas savrseno kako je pacijent zamislio ili ne. Daleko od toga da je iko rekao da mu je doktor unistio nos, kao sto sam citala za neke druge hirurge. 
Ako vas sta zanima jos, mogu da odgovorim svima na pp.

Da ne zaboravim da pomenem, mislim da je sto se disanja tice doktor uradio dobru stvar (na drzavnoj i nisu hteli da me operisu, rekose da oni nisu sigurni da se to moze ispraviti i da moze biti jos gore ako se ne odradi kako treba, jer je moj problem sa disanjem vezan za estetiku nosa - treba transplantaciju hrskavice raditi da bi se prosirili kanali). 

Sto se cena tice, doktor je prilicno skup: nos je od 2500 do 3000 evra. Doktor izvodi operacije na klinici jednoj u centru, mozda su zato tako visoke cene, jer nema svoju kliniku. Mada, cena recimo usiju kod njega je 800 evra, sto i nije vise u odnosu na prosek. Uglavnom, skup je prilicno (mislim da je samo Cecin hirurg skuplji od njega).
Nazad na vrh Ići dole
lady.d
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Nov 01, 2016 8:37 pm

jahac apokalipse mogu li slike pre i posle ? I ja imam devijacijum, na desnoj nozdrvi skoro da nikada ne mogu da dišem. Valjda je to devijacija? Čekaj zar on nema svoju pordinaciju na Dedinju?
Nazad na vrh Ići dole
jahac apokalipse
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sre Nov 02, 2016 4:07 pm

Doktor Ribnikar ima ordinaciju na Dedinju, ali same operacije se izvode na klinici Atlas, to je u centru grada. Mozda se neki manji zahvati izvode i u ordinaciji na Dedinju (npr. neki fileri u usne ili jagodice).
Mogu poslati slike...
Nazad na vrh Ići dole
lady.d
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sre Nov 02, 2016 7:19 pm

aj pls nakaci slike pa da vidimo kako ribnikar radi. Koliko si ti platila 2500 ili 3000? Čini mi se da je dosta skuplji u odnosu na St medicu a Dragana iz St Medice dosta hvale za noseve. Ne znam da li je on radio Soraju ako se ne varam.
Nazad na vrh Ići dole
jahac apokalipse
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Čet Nov 03, 2016 9:40 am

Pa, ja ne bih ovde kacila slike, ako neko zeli mogu mu poslati na pp, odnosno na viber (jer nemam fotografija na kompu).
Moj nos jos je veoma natekao, tako da to jos nije konacno stanje, proslo je tek mesec i po od operacije.
Doktor Ribnikar jeste skup, ja sam platila 2800 evra, mada je pocetna cena trebalo da bude 3000.
S druge strane operacija usiju je kod njega 800 evra koliko je i na vecini drugih klinika.
Mislim da je skup iskljucivo kada je nos u pitanju.
Mslim da su mu kapci 1200-1400, tako nesto.
Dok je to u St. Medica oko 1000-1100.
Cula sam i ja od jedne clanice da je Dragan ok za nos, ali kazu da je brzoplet na konsultacijama, dok Ribnikar bude veoma strpljiv. Ne znam, ja nisam bila kod Dragana.
Idi kod obojice, pa vidi... 
Ja Draganove radove nisam videla, a Ribnikarovih sam videla 5 noseva i sve su to lepi nosevi (naravno, stvar je ukusa da li je nos trebalo da bude malo vise prcast, malo uzi, malo duzi...).
Ali iskreno, nisam videla njegov lose uradjen nos. Videla sam i 2 nosa koja je popravljao (jednom decku koji je pre njega imao 2 operacije i nos je bio prakticno unisten, Ribnikar je to bas lepo popravi; jednoj devojci koja je posle prve operacije kod nekog hirurga imala precudan nos, skroz joj je bio skinut dorzum, Ribnikar je po meni napravio prelep nos, ali ona kaze moglo je malo prcastije, sto i nije neka mana). Jednoj devojci kojoj jes isto popravljao rad drugog doktora, naoravio je odlican nos (uz blagu asimetriju supica na nozdrvama - sto se moze popraviti, a i to se cesto dogadja). Moje nozdrve su za sada savrseno simetricne, kost je ravna, osim sto sam otecena jos.
Ribnikar po meni pravi prirodne nosevi, koji ne deluju da su operisani (ne lice na one noseve kakve imaju starlete). E sad, ako neko zeli takav, mozda treba to da naglasi. Ali ovo sto sam ja videla lzgledaju kao prirodno lepi nosevi (nisu preterano umanjeni, sto ja i ne volim).
Takodje, ne verujem da postoji hirurg na svetu koji moze od babure da napravi Sorajin uski mali nos (ona je isla nekoliko puta na operaciju), tako da se devojke koje imaju nerealna ocekivanja cesto razocaraju.
Jos je gore kada osoba koja vec ima prelep nos hoce da dobije neciji tudji nos (to isto ne uspeva iz prve operacije).
A ljudi koji su realni (imaju grbav, veliki, kukast, baburast nos), uglavnom budu zadovljni... 
Naravno, uvek moze doci do kompikacija (da tkivo zaraste lose, da se stvori oziljak na kostima...). Po meni je hirurg dobar ako nikome nije upropastio nos, a da li je jedan milimetar moglo ovamo ili onamo, to je vec stvar ukusa...
Danasnje devojke zele da izgledaju kao starlete ili manekenke, a zaboravljaju da one idu pod noz po ko zna koliko puta (sve su iste, sa premalim nosevima i prepumpanim usnama). 

jhjhlhfdr

Po meni, njihova lica nisu cak ni prirodna, izgledaju kao likovi uz animiranog azijatskog crtaca. Ja sam ipak za plasticne operacije koje ce sacuvati vas lik, samo malo lepse (najvaznije je da se postigne harmonija, da nista ne upada u oci - Soraja je primer preteranog - cim je vidis znas da je operisala nos i usne. a verovatno i sve ostalo, samo ovo dvoje prosto bode oci).
Plus, sve to uzivo deluja mnogo losije (zamislite sve to bez sminke, fotoshopa, savresnog osvetljenja...). Ne treba se nikako uporedjivati sa javnim licnostima jer one se pokazuju u najboljem mogucem svetlu, a to nije realnost  knjnj

Ja sam imala kriv nos, nije bio nesto veliki. Ako ga sada uporedim (ovako nateklog jos), meni deluje da on ima slicnu formu svim tim operisanim nosevima (samo nisam trazila da mi toliko spusta projekciju - starlete na kraju dobiju toliko male nozdrve, da ne znam kako disu). Ja sam hirurgu rekla, samo vi to secite, a on kaze, pa sta ce ostati od nosa? Ipak on prvenstveno sluzi disanju (a ja sam otklanjala i devijaciju, tako da ima smisla ne preterivati). Lako je smanjiti nesto, a ako vas iseku vec na prvoj operaciji, posle je mnogo teze dodavati tkivo ako skontate da ste ko Michael Jackoson  Evil or Very Mad
Moj nos je vec sada mali, a ima bar jos 50 % otoka da spadne... I da ostane ovoliko, to je mali nos (ali nije premali i preostar kao Sorajin "semy fantasy nose" - ja to nisam ni htela). A mislim da je ona bas isla kod tog hirurga, u Iran mislim (doktor Farshid Mahboubirad), koji pravi te noseve (samo je njen malo blaza varijanta, kakvi to nosevi budu).
Da ne pricam na sta to lici kad osova ostari (baba sa nosem curice iz crtanog filma, pa kad krene sila gravitacije da vuce nozdrve nadole, a vrh stoji ko siljak neki - jer ga ucvrste da ne mrda). Ne znam, plasim se da smo skrenuli sa puta - za 20 godina necemo vise liciti na ljudska bica kakva danas poznajemo  aleluja
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pet Nov 04, 2016 2:43 pm

Jahac apokalipse dobrodosla   flower
Pravilo na ovom forumu je da uz iskustvo i hvaljenje doktora moras postaviti slike prije i poslije operacije, dovoljna je slika samo nosa, slobodno sakrij svoj identitet, ali slike su obavezne, stoga te lijepo molim da nam ih postavis.
hvhjvkhv
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Danas u 9:46 pm

Nazad na vrh Ići dole

Rinoplastika
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 43 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: