Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 14 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 14 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 14 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 14 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 14 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 14 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 14 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 43 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 14 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 14 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 14 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 14 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 14 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 14 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 14 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 14 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptyPet Jan 24, 2014 3:23 pm

Da, da, to je prije operacije. Otprilike 2-3 tjedna prije operacije. Sad se ne mogu ni tako objesiti da visim na rukama jer se bojim tako istegnuti grudne misice. Ovu vjezbu sigurno necu raditi jos mjesec dana...
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptyPet Jan 24, 2014 6:47 pm

Da, znam sta pricas, ja uglavnom treniram oko 8 rep. Zapravo ove compound liftove kao squat deadlift i bench, preferiram do 6. Jer onda mogu vece tezine i bas me izmori. A druge vezbe minimum 8. Znam da je za devojke bolje raditi vise ponavljanja, ali ne znam zasto mi to bas nekako dosadno Very Happy Jedino nekada radim 3 seta  po 8 ponavljanja, i onda ovaj zadnji malo smanjim tezinu i radim 12-15 i to bas osetim da me napumpa nekako Very Happy Ali naravno ne pokusavam svake nedelje da postavim neki novi rekord za tezinu nego svakih par nedelja kad se osecam da sam spremna na to.
A ovo za trenera je stvarno jadno, neverujem koliko su neki ljudi bedni, da moze tako nesto da prica..
Ti jos nisi krenula da treniras grudi? Jel si pocela barem sa ledjima, ramenima, ruke i to?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptyPet Jan 24, 2014 7:57 pm

Sathena i ja sam prije obožavala trenine sa 6-8 ponavljanja. Mislim da sam 3 godine tako trenirala i nikako se nisam pomicala s mjesta. Mislim, jesam, napredovala sam u težini, dizala sam veće utege i dobivala sam na težini, ali nije to bilo lijepo raspoređeno na meni. Nisam imala struk, noge su samo bile jake, nije bilo ovako definiranih mišića kao na mom avataru ( a ja želim izgledat ko ta teta namom avataru) i onda sam počela s ovim trenerom (kojeg više ne mogu smisliti) i on me uvjerio da neću izgubiti mišićnu masu ako radim 10-15 ponavljanja. Radila sam kako je on rekao i bila sve bolja i bolja. Ubacila sam i taj kardio nakon treninga i skužila da izgledam dovoljno dobro za natjecanje, čak! A mrzila sam treninge preko 8 ponavljanja jer tko će to izbrojati, haha! Već sam zaboravila brojati preko 8, haha! Ali isplatilo se skroz...

Nisam još počela radit grudi, nisam ni ruke ni leđa ni ramena dirala do danas. Danas sam opet napravila trening nogu i na kraju treninga sam napravila jednu vježbu za biceps i jednu za srednje rame i na kraju sit upse (4 x 10). I to mi je ok. Sad ću po malo ubacivati biceps i leđa. Trbu hću isto moći, a možda i srednje i zadnje rame. A prsa će čekati dok ne odem na pregled kod doktora i dok mi on u oči ne kaže da mogu poočet trenirat. Makar, imam poliuretane, trebala bih moći, ali ne želim prerano pa da imam neke posljedice zauvijek. Nije mi problem strpiti se još 2-3 tjedna do pregleda...
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 12:06 pm

Sad si me malo skenjala :(Meni su butine i dupe najvise porasli, pa onda ledja. Tako da dobila sam ja na velicini ali opet nemam definicije ali ja kontam da je do toga jer nemam dovoljno nizak bf % da bi tu bilo ista definisano. A sad kad si mi ovo rekla ne znam sta da mislim  Crying or Very sad Mozda cu da pokusam tako nekoliko nedelja cisto da vidim da li cu primetiti neku razliku.
A kad ces na pregled, jel ti je pre doktor rekao posle kog vremena ces moci trenirati grudi posle? Meni je moj rekao da je ok da nastavim da treniram grudi posle 6 ned. ali u principu da ne pokusavam da postavljam neke nove rekorde sa dizanjem na benchu, ok ako radim vise ponavljanja al sa tezinama malo da smanjim. I isto mi je rekao da on devojke koje se takmice bas u bb on vise ne zeli ni da operise. A drugacije je za tebe, da neko kaze da se nemogu trenirati grudi uopste posle operacije je glupo, kad vecina devojaka koje se takmice imaju silikone. Razlika je samo sto na ovima koje se takmice npr u bikini izgleda normalno dok na one bas velike devojke sve to deluje deformisano  Smile Ali cekacu ja ipak jos malo sa treniranjem grudi, ja se bojim da se ne naprezem previse.. kontam da i oziljak lepse zaraste ako ne mucim grudi puno prvih par meseci.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 3:10 pm

Ali možda kod tebe i je veći bf pa se zato još ne vidi definicija. Po mom mišljenju, najbolje bi ti bilo napraviti definiciju do ljeta da vidiš na čemu si. Znači, povećati broj ponavljanja sa 8 na 10-15 ili čak i više u nekim vježbama. Nemaš ti malo kila, 70 kg je dosta, a na onoj slici koju si stavila s leđa super izgledaš i možda ako skineš 5 kg čistog sala to bude prekrasno! Tako da se ne moraš bojati skinuti koju kg. Nećeš izgubiti mišiće ako budeš pravilno jela (znači puuuuuno proteina: 3-5 g po kg mase) i ostatak kalorija iz UH i masti, a da budeš u blagom deficitu. Otprilike 200-300 kCal u deficitu s kalorijama. I onda kad krenu masne naslage dolje, vidjet ćeš kako ti to izgleda. U svakom trenu možeš prestati s redukcijom ako ti se to ne sviđa i povećati UH i pokrenuti tijelo da vrati masu, ali mislim da će ti se sve više sviđati što budeš definiranija...

Meni je, jedno 3 godine bilo u glavi da moram na masu, da sam premršava, presitna, ruke i noge su mi bile kao čačkalice. Imala sam 55-57 kg i nije mi se to sviđalo. I onda sam krenula na masu i jela sam ko luda, trenirala tako 6-10 ponavljanja, čak i sa 3-5 ponavljanja, nabila sam 66 kg i mislila sam da sam super jaka, nabijena itd... A zapravo sam izgubila struk, bio je 73 cm , noge su mi bile 60 cm u bedrima, guza 102 cm. Grozno. Sad vidim da je to grozno. I onda sam počela s ovim trenerom jer mi je on rekao da ja nemam struk i da mi je guzica oooogromna. Ali ja sebi i dalje nisam izgledala dovoljno veliko niti mišićavo, nabildano. Izgledala sam samo masno. Nakon te definicije s njim, promijenila sam mišljenje o masi i skužila da mi to uopće ne treba. Sada osciliram između 58 i 60 kg i izgledam si bolje, mišićavije, veće, snažnije nego ikad! Jer kad se mišići vide, onda si i izgledaš veće, ako je salo preko svega, onda nemaš dojam da si velika i želiš biti još veća, a nema potrebe!

Tako i ja mislim za grudne mišiće. Ma meni je doktor prije operacije rekao da ću moći raditi grudne mišiće u teretani nakon 4 tjedna s poliuretanima, ali s malim težinama. A ja bih ipak pričekala 6-7 tjedana od OP. Nije mi žurba.  A rekorde ću moći postavljati, samo nije mi to sad napeto. Ja samo želim što više mišićne mase napraviti (vratiti), a to se radi s više ponavljanja i s manjim težinama. Prvo natjecanje mi je krajem 5. mjeseca, nisam puno izgubila na masi u ovoj pauzi, ruke su mi malo tanke, ramena su se opustila, ali brzo ću to vratit. Noge sam već popravila i super mi izgledaju, a nisam na definiciji, nego jedem baš dosta UH ovih dana (uz riže, krumpira i zobenih). Kad krenem na definiicju, izgledat će još bolje. Trbuh mi je malo mastan i ima vode dosta, ali kažem, nisam na definiciji pa ni ne očekujem 6 pack kak spada. Mislim da ću sredinom 2. mjeseca krenuti sa kardiom 5-6 puta tjedno i malo srezati UH i povećati P pa skinuti to salo koje sam sad skupila ovih mjeseci...

Evo imam sliku od jučer iz teretane (radila sam noge i jednu vježbu za trbuh, jednu za biceps i jednu za ramena da isprobam...):

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 4:01 pm

Misstony ti si za moj ukus već sad s a v r s e n a.
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 4:06 pm

Misstony predobro izgledas Smile
Da te upitam..pocela sam jesti ove zobene ali su mi kao da jedem piljevinu..imas mozda koji recept da ih ucinim ukusnijima? glupo pitanje hehehe ali sta cu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 4:51 pm

aaaaaaa, buba, hvala ti!  Embarassed  Nisam zaslužila još takav kompliment... Jest da cice sad puno pomažu da budem simetrična, ali još je duuuug put do savršenog  Laughing

Zvjezdica dobar opis zobenih, haha! Ja si radim kašu koju ispečem u tavi kao palačinku, a neki je ispeku u mikrovalnoj, a nemam mikrovalnu jer muž ne da, kaže da je nezdravo pa ne da da kupim :/

A kašu napravim ovako (ali to je moja mjera proteina i zobenih, ti možeš sebi prilagoditi koliko tebi treba): 5 bjelanjaka + 1 žumanjak dobro izlupam pjenjačom. U to dodam 70 g zobenih pahuljica (koje kupim u Lidlu jer su tamo najjeftinije 0,5 kg = 4,5 kn, a zobene ko zobene, ne moram platit 10 kn kad je to sve isto, bez dodataka), dodam 1 malu žličicu cejlonskog cimeta i 1 mjericu proteina s okusom (10 g proteina) i to sve izmješam. Ostavim 10 min da zobene malo nabubre. Nakon toga kašu (smjesu) istrese na tavu koju sam malo nauljila maslinovim uljem i pobrisala papirnatim ručnikom (najbolje je neka tava koja se ne lijepi, teflon, keramika i sl). Žlicom ravnomjerno rasporedim smjesu u krug (kao neka deeeebela palačinka) i pečem s jedne strane oko 3 min i s druge strane oko 1 min. Palačinka se teško okreće, treba ti neki pribor za okretanje (trebalo mi je par puta da sam je dobro okrenula jer mi je ispadala van pošto gornja strana ostane neispečena i jako mekana, a jako je debela i teška).
Ako ti nije dovoljno slatka, možeš u nju dodati tekućeg natrena ili praha stevije ili šaku grožđica ili low fat kakao, zapravo što god želiš, a da se uklapa u tvoju prehranu. Mjericu proteina ni ne moraš staviti, ja stavim jer mi treba dodatno proteina, a taman mi popravi okus...

Evo ti slika (to sam slikala davno frendici pa imam na kompu Very Happy  )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ili, ako imaš mikrovalnu, stavi tu kašu u mikrovalnu na 3 min u nekom tanjuru i bit će pečeno-kuhana i jestiva, što je najbitnije.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 4:56 pm

Hocu takav stomak! Gde mogu da porucim? Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 EmptySub Jan 25, 2014 5:09 pm

Misstony ja od predivnih nogu nisam ni digla pogled na cicike.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 14 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 43 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: