Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptySre Apr 02, 2014 4:17 pm

Poštovani marco14,

po mojim saznanjima, još nitko u Hrvatskoj ne radi body-jet liposukciju, a da li će netko početi i kad, zbilja ne znam. No, najbolje da pošaljete e mail s upitom na nekoliko poliklinika za estetsku kirurgiju u Zagrebu i Ljubljani, pa ćete saznati iz prve ruke. Ja mislim da još nitko ne radi tu noviju tehniku liposukcije u Zagrebu, ali nisam potpuno siguran (barem nisam vidio u reklamama). Žao mi je da Vam nisam puno pomogao. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Mirjana 445
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Mirjana 445


Posts : 2
Join date : 09.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptySub Apr 05, 2014 10:41 am

Poštovani doktore,

Ugradila sam implantante u grudi prije 5mjeseci i rečeno mi je da treba vremena da sve dođe na svoje pa tako i osjećaj u bradavicama. U desnoj bradavici nisam ni gubila osjećaj, međutim, u lijevoj jesam i još uvijek se ne vraća, tačnije imam osjećaj bola kada malo jače pipnem, a ne osjećam ništa kada blago prelazim preko nje. Pa me zanima da li će se ikada stari osjećaj vratiti i zanima me da li treba da nosim grudnjak sada i kakav, jer ja nekad nosim nekad ne?  Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyNed Apr 06, 2014 12:22 pm

Poštovana Mirjana 445,

pretpostavljam da imate ugrađenih 445 grama ili ml u grudi pa odatle taj broj u Vašem nick name. Mislim da sam već ranije odgovorao na pitanje poput Vašeg. Dakle, proces oporavka osjeta na bradavicama nekad teče sporije; proces ponovnog oživljavanja ili neurotizacije traje i do 2 godine i u tom periodu možete očekivati oporavak taktilnog osjeta na lijevoj bradavici. Dobar znak je da osjećate bol (mada nisu isti senzibilni živci za bol i osjet), a još bolji znak bi bio da imate dojam da se osjećaj postepeno vraća u bradavicu. Vrlo rijetko se događa da neka pacijentica potpuno izgubi taktilni osjet na bradavicama; obično to bude djelomično, ali opet je rijetko. Niste mi napisali kakav je krirški prostup korišten; inframamarni ili periareolarni. Kod periareolarnog pristupa je veći postotak pacijentica koje trajno ostaju bez osjeta na bradavicama (oko 5-10%), a kod inframamarnog pristupa je znatno manji postotak. Nadalje, i veličina implantata igra ulogu. Kad se postavljaju veliki implantati u relativno oskudne džepove, tada su interkostalni ili međurebreni živci jako nategnuti, pa to može poremetiti taktilni osjet na bradavicama. Isto tako, kirurška trauma živaca za vrijeme operacije može uzrokovati slične probleme. O čemu se radi kod Vas, ne znam, ali sam Vam naveo koji su znakovi pozitivni i koji sugeriraju da će osjet biti normalan kao i preoperativno. Što se tiče grudnjaka, Vi više nemate restrikcije po tom pitanju. Možete nositi grudnjake sa žicom i po svojoj volji. Preporučam nošenje čvrstog sportskog topa za vrijeme bilo kakve sportske aktivnosti i to uvijek, a ne preporučam nošenje "push up" grudnjaka u prvih godinu dana; mada ih možete nositi na par sati, ako je neka posebna prigoda u pitanju. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Mirjana 445
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Mirjana 445


Posts : 2
Join date : 09.03.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyNed Apr 06, 2014 10:31 pm

Dragi doktore,
Hvala na odgovoru. A što se tiče veličine nije 445ml mnogo je to za mene, mada, priznajem trebala sam veće ugraditi, ali šta sad promijeniću nekad pa možda tada stavim veće. Moja veličina je 275ml. Pristup je inframamarni.
Veliki pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyPon Apr 07, 2014 6:19 am

Poštovana Mirjana 445,

ako je pristup inframamarni,a volumen implantata relativno mali, 275 ml, onda mi je zbilja čudno da Vam hipoestezija ili slabiji taktilni osjet na lijevoj bradavici i areoli tako dugo traje. Jer mali implantat zahtijeva formiranje manjeg džepa, pa se interkostalni živci niti ne vizualiziraju tijekom zahvata, osim ako anatomski nisu jako medijalno pozicionirani (prema središnji vertikalnoj liniji prsnog koša), pa ih onda kirurg mora žrtvovati da bi stvorio mjesto za postavljanje implantata.
Mislim da se morate nadati oporavku osjeta, posebno ako imate dojam da se osjet vrlo sporo oporavlja, ali ipak oporavlja. I drugo, osjećate bol u bradavici na stiskanje što je vrlo optimističan znak. Dakle, samo pozitivno razmišljanje. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
glida
Stalni posetilac
Stalni posetilac
glida


Posts : 62
Join date : 09.12.2013
Age : 40

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyUto Apr 08, 2014 8:58 pm

Postovani doktore,imam u planu povecavanje grudi pa me mnogo toga zanima.. Imam 30 godina i dvoje dece. Ne planiram vise da radjam. Inace,dugogodisnji sam pusac i da li je to neka kontraindikacija za operaciju? Mislim da sam alergicna na penicilin ali nisam sigurna..jednom davno sam dobila osip od Ampicilina pa sad ni jedan doktor ne zeli da rizikuje sa mnom pa mi obicno prepisuju terapiju koja nije na bazi penicilina. Obzirom da se posle operacije piju antibiotici, nadam se da to nece biti problem. I jos jedno pitanje..koji lek obicno prepisujete protiv bolova? Da li je dovoljan Brufen? Iz nekih iskustava devojaka sa foruma sam citala da im je najefikasniji lek protiv bolova bio Ketonal?  Imam zaista mnogo pitanja ali neka ovih par bude za pocetak. Hvala na izdvojenom vremenu! Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptySre Apr 09, 2014 6:47 am

Poštovana glida,

pušenje nije kontraindikacija za operaciju; priličan postotak mojih pacijentica su pušači (kutija cigareta dnevno čak i više). Naravno da morate imati preoperativnu obradu koja uključuje RTG srca i pluća, kao i druge testove; i ako su nalazi uredni, onda možete bez problema pristupiti zahvatu. Kao i mnogi moji kolege, ja ohrabrujem pacijentice da smanje pušenje prije i poslije operacije, jer to vjerojatno smanjuje šanse za infekciju i krvarenje u džepu, a vjerojatno i na brzinu cijeljenja. Mada iskreno; nisam to primjetio u praksi. Ako ste imali kožni osip na ampicillin, Vi ste vjerojatno alergični na penicilinske preparate. Bilo bi dobro da to dokažete na alergološkim testovima. Ja obično koristim cefalosporine kao antibiotike. Ako se alergija na penicilin manifestira samo kožnim osipom, Vama se može dati neki cefalosporinski preparat, a kad je alergija na penicilin jačeg intenziteta (gušenje, anafilaktički šok, generalizirana urtikarija), onda se cefalosporini ne smiju primijeniti zbog mogućnosti unakrsne alergije i na cefalosporine (jer su penicilinski i cefalosporinski preparati slični po sastavu). U tom slučaju ja primjenjujem kombinaciju klindamicina i gentamicina, a nakon operacije tablete azitromicina (Sumamed). Što se tiče analgetika, ja propisujem većini pacijentica Ketonal (ketoprofen), ali može i bilo koji drugi nesteroidni antireumatik kao Brufen, Voltaren, Lubor i slično. Aspirin i derivati aspirina SE NE SMIJU UZIMATI najmanje dva tjedna od operacije. Ja dodatno dajem male doze sedativa i mišićnog relaksansa diazepama (Normabel ili Apaurin) u prvih tjedan dana nakon zahvata. Nadam se da sam odgovorio na sva Vaša pitanja. Ako imate dodatnih pitanja, nemojte se ustručavati kontaktirati mene ili moje kolege. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyČet Apr 10, 2014 7:32 am

Postovani doktore,
recite mi da li mozemo nastaviti da dobrovoljno dajemo krv i posto smo operisane? Meni su u neki ljudi u transfuziji rekli da moze, dok su drugi rekli da ne, jer ne primaju krv ni od koga ko je imao neku operaciju. To mi je malo cudno, pa me zanima kakav je Vas stav po tom pitanju. Hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
glida
Stalni posetilac
Stalni posetilac
glida


Posts : 62
Join date : 09.12.2013
Age : 40

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyČet Apr 10, 2014 8:15 am

Hvala doktore.. Takodje me zanima da li sme da se vrsi operacija u toku menstrualnog ciklusa ili to mora prethodno da se predvidi pa da se izvrsi operacija po prestanku menstruacije? I da li i kako operacija i implanti uticu na hormone i menstrualne cikluse? Moze li se time prouzrokovati neki poremecaj? Hvala Vam unapred i veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 EmptyČet Apr 10, 2014 9:33 am

Poštovana Coco Noir,

operacija povećanja grudi sa silikonima nema nikakve veze sa davanjem krvi. Naravno, nema smisla davati krv u prvim mjesecima nakon operacije, radi potpunog oporavka, ali poslije možete davati krv kad god poželite. Silikonski implantati nemaju nikakav efekt na sastav krvi koja je potpuna ista kao i prije operacije povećanja grudi. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 43 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 43 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: