Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 66 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyČet Feb 06, 2014 2:57 pm

Poštovana Aspireone,

mislim da mi ta pacijentica treba doći na kontrolni pregled skoro pa ću vam onda poslati najnovije slike. Molim da me sjetite za par tjedana. Naime, kad je distanca od gornjeg ruba prsne kosti do bradavice do najviše 23 cm (to je sternal notch-nipple distance ili skraćeno SN-N), onda kombiniram povećanje grudi sa anatomskim implantatima extra full projekcije, kratke visine (low height) i periareolarno podizanje grudi po Benelliju, a sve u cilju da izbjegnem vertikalni ožiljak po sredini dojke, koji meni osobno nikad nije toliko prihvatljiv da bi takva dojka bila lijepa. Često taj postupak podizanja rezovima oko areole ponovim još jednom, a rijetko još dvaput, ali, rezultat je dojka koja dobro stoji, i ima dva ožiljka; jedan inframamarni, i jedan periareolarni, a oba su dobro prikrivena. Vertikalni ožiljak po sredini dojke se u velikoj većini slučajeva vidi. Ako je SN-N distanca duža od 23 cm, onda praktično nemamo izbora; radi se vertikalna mastopeksija i povećanje grdui sa silikonskim implantatima. Tada je rez lociran kružno oko areole i vertikalno po sredini dojke do inframamarne brazde; bez horizontalnih krakova (T inverzna mastopeksija) koji se protežu lijevo i desno u inframamarnu brazdu. Znači onda rez izgleda poput ključanice na vratima.
Što se tiče spomentog slučaja, prethodna anestezija zbog carskog reza, 3 godine prije povećanja dojki nema ali nikakve veze sa izborom anestezije za povećanje dojki. Pa skoro svaka pacijentica koju radim je prethodno imala neku opću anesteziju ranije u životu, i to nema veze sa anestezijom kod povećanja dojki. Sigurno se dogodila neka komplikacija koja je dovela do toga da je mozak bio bez krvi, odnosno kisika nekoliko minuta; ili zastoj rada srca ili nešto slično (zbog čega je pacijentica bila reanimirana); ali to nema veze sa objašnjenjem njenog liječnika. Šansa da se neka mlada i zdrava žena sa urednim nalazima ne probudi iz anestezije, ili se dogodi nešto slično, je jedan na 40 000 pacijentica. Prema tome, zaboravite na taj slučaj, to se događa vrlo vrlo rijetko, ali zato ovako jako odjekne. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyČet Feb 06, 2014 8:13 pm

Hvala na brzom odgovoru,ni meni tu nije bilo logike,jos sam laik po tom pitanju.A sto se tice tehnike podizanja grudi,ja sam merila da od kljucne kosti do bradavice ima 22cm.To sam videla kako se meri na nekom od slika na ovom forumu i nadam se da ce bar tu negde i biti kad vi izmerite:)Ja stvarno zelim taj vertikalni rez da izbegnem:(Ali ako bude moralo,sta cemo.Nego,htela sam vas pitati nesto,s obzirom da imam jace bokove,visoka sam 174cm,ne bih isla ispod 450gr i htela bih okrugle definitivno:)Gledala sam neke tabele,izmerila metrom bazu ispada mi 15cm,po tome mogla bih cak staviti 520gr?To na meni ne izgleda ogromno,jer sam do skoro imala 6cu i uopste nije izgledalo vulgarno,a to naravno ne zelim.Verovatno mogu  probati velicine kod vas,da bar priblizno vidim kako bi to izgledalo.Jer zelim  jaku 4ku.I da li postoji mogucnost,da tim vecim implantom i rezom oko areole postignemo dobar efekat,samim tim ce mi se smanjiti areole, sto sam i zelela,jer od dojenja su mi ogromne.Veliki pozdrav za vas:)
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPet Feb 07, 2014 8:24 am

Draga Aspireone,

nakon što Vas izmjerim, ja ću Vam reći koji volumen implantata možete primiti. Naravno, možete sve to isprobati sa imitatorima, da steknete približnu sliku kako bi Vaše grudi izgledale nakon operacije. Ja bih Vas molio da mi pošaljete nekoliko slika sadašnjeg stanja grudi na moj e mail  ordinacija.ostojic@gmail.com   pa ću Vam javiti svoje mišljenje. Ako ste dobro mjerili, onda ćete biti kandidat za okrugle implantate i periareolarnu mastopeksiju, dakle bez vertikalnog reza; s tim da će trebati možda još jedan postupak podizanja. Bolje je to raditi u više navrata da se izbjegne jaka naboranost ožiljka oko areole, što je neminovno ako je opseg vanjskog kruga puno veći od opsega unutarnjeg kruga reza. Naravno da se s tim kirurškim postupkom reducira promjer areola. Poslati ću Vam sliku ožiljka i malo drugačijeg načina šivanja od jedne druge pacijentice, gdje uopće nema vanjskih šavova koji su često kolegama i meni radili probleme mjesec do dva mjeseca nakon operacije, zato što bi izvirili van i lokalno iritirali kožu te dovodili do pucanja ili dehiscenije svježih ožiljaka. Eto, toliko zasad, lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptySub Feb 08, 2014 10:36 pm

Dragi doktore,

pitala sam Vas jednom prilikom sta da radim sa crvenom kozom oko oziljka i rekli ste da je to hiperpigmentacija i predlozili ste mast pigmenorm (ili slicno tome, ne mogu se sad setiti, imam zapisano na cedulji). Medjutim, trazila sam po apotekama tu kremu ali ne mogu je nigde naci. Koje aktivne sastojke ima ta krema pa da tako potrazim u apoteci? Ili znate za jos neke kreme s drugacijim imenom, a da mozda mogu da ih u Srbiji nadjem?
Hvala Vam puno na odgovoru!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyNed Feb 09, 2014 1:36 pm

Draga Elizabeth Hurley,

niste mi još poslali sliku da sam siguran da je hiperpigmentacija. Naime hiperpigmentacija je više smeđkaste boje, a ne crvenkaste. Inače, gel za izbjeljivanje kože sadrži dvije aktivne supstance: 2% hidrokinon i 7% alfa hidroksi glikolnu kiselinu. U Hrvatskoj se zove Novaderm gel, a može se nabaviti i Pygmanorm gel (švicarski preparat, isti sastav), a postoji i gel Dr Murat, koji ima iste sastojke, ali u malo drugačijem omjeru. Gel se nanosi samo na pigmentirani areal, 2x dnevno, najmanje mjesec dana, i tretman se može ponoviti, ako postoji dobar odgovor na primjenu gela. Gel ne izaziva trajno izbjeljivanje kože (znači kasnije možete potamniti na moru) niti izaziva trajna oštećenja kože. Ako se primjenjuje tijekom kasnog proljeća ili ljeta, obavezno je staviti zaštitnu kremu ili emulziju ako je areal izložen suncu. Dermatolozi preporučuju zaštitnu kremu Anthelios XL 50 Plus (od La Roche Poseis proizvođača), mada mislim da može bilo koja zaštitna krema. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Feb 10, 2014 2:56 am

Postovani doktore,

Ja imam isti problem kao i Elizabeth.
Evo slika od mog oziljka, pa molim vam recite mi dali se radi o hiperpigmentaciju ili nesto drugo...
Od moju operaciju ima skoro 1,5 godina.

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Feb 10, 2014 8:31 am

Poštovana SuperGirl,

Vi vjerojatno mislite na ovaj uski smeđi areal oko ožiljka, možda širok 2-3 mm? To je hiperpigmentiran ožiljak koji se događa i nekim mojim pacijenticama. To može biti uzrokovano na bazi modrica koje su najčešće naizraženije u tom predjelu, ili se može raditi o takvom tamnom tipu kože; ili se događa kod pacijentica koje su često u solariju. Ja ne preporučam sunčanje ožiljaka najmanje godinu dana, odnosno da se pokriju flasterom u solariju, ili da se na moru premažu nekim jakim zaštitinim faktorom 40 ili 50, ako se pacijentica kupa u toplesu. Vi možete pokušati aplicirati gelove za izbjeljivanje koje sam vam preporučio. Moram reći da moje pacijentice koje su imate slične ožiljke nisu dosad previše dramatizirale, pa im nisam propisivao taj gel, i ne znam da li će imati učinak kao na obične hiperpigmentacije poslije hematoma; recimo nakon operacija nosa znaju se stvarati tamni smeđi areali ispod na očnim kapcima ili malo niže, koji se odlično rješavaju spomentuim gelovima. Eto, lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Feb 10, 2014 10:09 am

Poštovana Aspireone,

ne znam Vaš točan e mail, pa mi ga pošaljite na moj e mail [You must be registered and logged in to see this link.] pa ću Vam poslati slike jedne pacijentice koja je veoma sličan slučaj. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Feb 10, 2014 10:10 am

Pardon, krivo sam napisao e mail    [You must be registered and logged in to see this link.]    je korektan e mail
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 EmptyPon Feb 10, 2014 11:03 am

Hvala Vam na odgovora.
Nije da mi nesto mnogo smeta jer ga i ne vidim, ali bolje da ga nema, nego da ga ima Smile
Pokusacu s gelove koje ste preporucili pa nadam se uspeha.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 32 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 32 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 66 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: