Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 5 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 5 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 5 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 5 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 5 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 5 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 5 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
zokica73
Clan porodice
Clan porodice
zokica73


Posts : 221
Join date : 08.11.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyNed Feb 03, 2013 6:06 pm

Dobro dosla Tanja!!!
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyNed Feb 03, 2013 9:38 pm

Njanja,zavisi od toga da li je op.radjena otvorenom ili zatvorenom metodom.kod otvorene metode podlivi su manji i za sedam dana se i ne vidi da je radjena op.kod zatvorene m.vise ima podliva i midrica.bolova skoro da nema.prvi dan je nezgodno zbog disanja i tampona posle de naviknes.
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyNed Feb 03, 2013 11:48 pm

A,koliko se nosi ona maska? Koliko vremenski treba izdvojiti za oporavak i biti izdvojen od okoline?
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 1:27 am

Maska se nosi 7-8 dana. Tad bi trebalo da se miruje. Ja sam npr odmah po skidanju maske otisla u Delta city, malo sam bila zuta ispod ociju, ali sasvim normalno moze da se fukcionise i izlazi u narod sa malo sminke. Mada ja sam izbegavala da se krecem previse, jer sam se plasila da me neko ne zakaci slucajno. To mora 3 meseca da se bas pazi. Ali i to je izvodljivo.
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 1:47 am

Hvala I love you,a gde si se ti operisala i kako si zadovoljna? Sta to znaci paziti se 3 mes.? Da se ne udaris ili i nesto drugo?
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 1:58 am

Ja sam na VMA kod dr Dusana Bijelica. Ja sam prezadovoljna. Htela sam prirodan nos, da se ne primecuje da je radjen, to sam i dobila. Da, tri meseca moras da se pazis od udaraca, jer tad zarasta. Meni je toliko sad proslo, i tek od skoro sam pocela da osecam svoj nos, a otoke jos imam, jesu jedva primetni za druge, ali ja ih vidim. Mada ja sam radila i nosnu pregradu, pa je meni zato malo duzi oporavak, jer to zarasta duze. Sad nemam neki cudan osecaj, mogu svuda cak i da pritisnem, ali vrh je najosetljiviji, tu najduze ostaje otok.

Htela sam da stavim slike, ali sam ukapirala da nemam nijednu na kojoj mi se vidi nos iz profila pre operacije, naravno izbegavala sam da se slikam. Imam mozda jednu iz poluprofila, ali moram da je skeniram, sa neke svadbe je. Pa cu onda slikati kako sad izgledam. Profil ne moze da mi se uporedi sa onim od ranije, a spreda se jos primecuju otoci, ali oni jos spadaju.
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 2:50 am

A,kakav ti je pre nos bio? Koliko si platila operaciju? Posle koliko moze puder da se stavlja?
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 6:14 am

Njanja,ja sam 10 dana nosila masku.moj nos je bio komplikovan mali a papagajski.trebalo ga je produziti.elem anfas je super ispao ali je profil mogao biti bolji,jos je moglo da se skinr.radila sam drzavno,posto sam imala devijaciju sa uputom nisam nista platila.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 6:16 am

Zaboravih napisati,ja tek sad posle dve god osecam nos i vrh je jos uvek pomali utrno.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 EmptyPon Feb 04, 2013 9:34 am

Njanjaaa moj slucaj je drugaciji od Bubike, ja sam imala veliki nos. iz profila je bio uzas, a spreda dugacak i malo siri i predelu nozdrva. Skracen je, suzen i iz profila je sad prcast.
Ja sam imala devijaciju, ali posto sam radila i estetiku, koja nije bila mala, platila sam sve ukupno 125.000din, iako su prvo rekli da ce kostati 140.000. Postoji i opcija ako imas devijaciju, da dobijes uput i onda ne platis nista, ali to izgleda zavisi od toga koliko ima estetike da se radi. Jer sam citala da su pojedini prolazili samo sa devijacijom a da im je doktor Bijelic usput uradio i estetiku, ali to je verovatno preko veze.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 5 od 49Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: