Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 13 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 13 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 13 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 13 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 13 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 13 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 13 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
ve1112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ve1112


Posts : 6
Join date : 20.04.2014

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyNed Apr 20, 2014 5:13 pm

Draga meni je moj rekao da sam počela s nosom hahahaha (muž)
Meni kost nije dirao jer je niska i ne može biti niža tako da kost dira ako se može,ja sam išla isto samo estetski i lagala bih kad bih rekla da je bio ne znam kako ružan al na moju malu glavu i još usku je izgledao jako ružno barem meni i mogu već vidjet da je dosta smanjen i sužen ali ga ne mrem vidjet gore hahahahaha...idem u čet skinut kalup ali po veličini svega mi djeluje dosta mali što sam ja ustvari i htjela...meni je Dr. Ostojić super i kažem sve 3 frendice imaju super nosiće što im je on radio...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyNed Apr 20, 2014 9:42 pm

Ve113 jel mozes postaviti slike od tvoj prirodni oblik nosa i onxa nakon prve 2 operacije. A nskon sto ti spadne otok i od novi nosic Smile Revizija nosa je jako tezak posao i retko koji dr se nafati i obavi dobar posao. Ne sumljam u strucnost dr. Ostojica i jedva cekam da vidim slike Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
ve1112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ve1112


Posts : 6
Join date : 20.04.2014

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Apr 21, 2014 6:13 am

Mogu ali kako stavit slike ovdje?nova sam..:-)
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Apr 21, 2014 11:20 am

I ja bih volela da vidim slike, posto cu mozda raditi sekundarnu. Za sada jos nisam sigurna, ne prolazi mi se opet kroz tu proceduru, taj oporavak, posebno sto niko ne moze da garantuje da ce izgledati bolje, jer je vec jednom radjeno.
Nazad na vrh Ići dole
ve1112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ve1112


Posts : 6
Join date : 20.04.2014

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Apr 21, 2014 11:31 am

I meni je ovo druga operacija ali sad gledam dok imam kalup i od prve kad sam imala kalup...nebo i zemlja i stavila bih slike da vidiš samo razliku ali ne znam kako?! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Apr 21, 2014 12:14 pm

Imas iznad, u postu SuperGirl, sajtove za postavljanje slika. Snacices se, nije komplikovano. Ali ako ne uspes, posalji na mail foruma, postavice neka od moderatorki.
Nazad na vrh Ići dole
ve1112
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ve1112


Posts : 6
Join date : 20.04.2014

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Apr 21, 2014 12:31 pm

Ajde budem probala..nisam baš na forumima pa ne znam;(
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyPon Apr 21, 2014 2:08 pm

Ve1112 posalji slike na mail koji vidis u moj potpis...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
estetic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
estetic


Posts : 1
Join date : 27.04.2014

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptyNed Apr 27, 2014 2:36 pm

I ja zelim da operisem nos, ali iskljucivo zato sto je velik, kako god i sta god da se uradi, bice bolje nego sada... vidim da svi hvale doktora Bijelica, zanima me kako se zakazuje pregled kod njega, da li se placa pregled, zapravo ja bih prvo na razgovor da odem, da vidim sta ce mi on reci. I koliko se placa operacija, jer neko pise da je platio 280e a neko 1400e, a to mi je bitno jer sam studentkinja i sama cu morati skupiti pare, a bas i nije mala razlika izmedju ove dve cifre Smile hvala!
Nazad na vrh Ići dole
buducalepotica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
buducalepotica


Posts : 8
Join date : 24.04.2014

Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 EmptySub Maj 03, 2014 2:41 pm

uskoro cu perisati nos zbog estetskih razloga.nemam devijaciju.normalno disem.nemam ni veliki nos ali mi se ipak ne dopada...ustvari grozan mu je vrh.nekako pada i baburast je a kost je uska i dugacka.izgledam kao srenjovekovna freska.simonida.taj vrh me tooooliko izludjuje da sam se odlucila da ga ovog leta skratim.naravno plasim se sopstvenog izbora hirurga....pricala sa Gacevicem- nekako mi se nije dojmio.on bi sve to zatvorenom tehnikom pa mi nije jasno kako,ako je columela problem tj. dugacka je ( oni to strucno kazu "kaplje") kako moze da se ne sece????za op. mog vrha bi mi naplatio 1500eur.onda sam otisla kod Arsica i on mi rekao da mora da se secne columela i to bi me kostalo 1800eur.pa sam otisla kod Kosanovica i on bi secnuo....kome verovati?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 13 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: