Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Caskanje forumasice - Page 43 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 43 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 43 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Caskanje forumasice - Page 43 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Caskanje forumasice - Page 43 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 43 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 43 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Caskanje forumasice - Page 43 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Caskanje forumasice - Page 43 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Caskanje forumasice

Ići dole 
+19
misstony
sewendy
andjelak2010
motorina
ketrin
Bubica
SarraFR
Elizabeth Hurley
njanjaaa
blondyna
aspireone
Tiki29
zokica73
marija-mara84
chantelle
SuperGirl
buba
Marsa
CocoNoir
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45  Sledeći
AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptyPet Apr 25, 2014 11:04 pm

Ninocka, pa i moja je malo veća od standarda, takva je ispala. 4,2 kg ima kad je fit, ali do nedavno je imala male štence pa je smršavila na 3,8 kg i sad se udebljala na 4,8 kg nakon što su štenci prestali sisati, a ona nastavila jesti kao da ih doji  lol!  I meni to ne smeta. A što se tiče dlake, to je sve do toga koliko je ti češljaš, u kakvom šamponu je kupaš + oni yorkiji na izložbama ti ne hodaju okolo puštene dlake, njima se dlaka veže u papiriće da im ne bi pucali vrhovi, zato bude tako duuuuga i sjajna... Oni žive samo zbog toga i meni je to tužno za pse. 
A inače, moja ima i papire i sve, ali eto, ispala je veća. To ne znači da nije yorkie, nego je veći yorkie. Kao i kod ljudi, neki su deblji, ili viši, ali to ne znači da nisu ljudi, samo su tako narasli zbog hormona rasta...

CocoNoir, ajme, tako je daleko??? Ja mislila spavati u Beogradu i ujutro putovati na natjecanje, ali sada ni ne znam je mi se to sve da raditi... Vidjet ću onda. Hvala na info!
Nazad na vrh Ići dole
Ninocka
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Ninocka


Posts : 71
Join date : 28.12.2013
Age : 32
Location : Beograd

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptySub Apr 26, 2014 9:13 am

Ma gomila ljudi mi je reklo da nije cist jorki i duzi je i njuskica mu je duzA, ali on je tako sladak i dobar... Jedini mi je problem sto je poceo da mi obelezava teritoriju svuda po kuci... Ne znam kako da ga naucim da ne radi to... Pre neki dan mama je peglala posteljinu i jedan deo je bio na podu i on je posao digao nogu i "obelezio"
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptyUto Apr 29, 2014 11:07 am

Ninocka, zato sam ja uzela ženkicu kad sam uzimala psa. Čula sam da mužjaci vole obilježavati teritorijj i to mi nije bilo privlačno. I znam jednog mužjaka koji stalno smrdi na mokraću. Meni je to grozno. Ne znam jel tako svi mužjaci kada piške se malkice zapiške pa smrduckaju, ali onda bi vlasnici trebali maknuti te dlake ispod da ne smrde, ili ih oprati nakon šetnje, a ne ovako. Ja svoju ženkicu dolje skroz obrijem (brazilka  муагага  lol! ) i meni je tako jednostavnije jer nema smrada i ništa se ne zalijepi kada obavlja nuždu. To me jaaaako odbija od muških pasa...

A htjela sam još nadodati da ja dolazim u Srbiju 09.05.-11.05. na natejcanje u Zaječaru!!! Ipak dolazim i imam i smještaj i sve jedino ne znam kako ću frizuru napraviti, šminku i sve... Morat ću se sama potruditi jer mislim da Zaječar i nije baš neki veliki grad u kojem se može naći dobar salon kao što je Beograd. Ako netko ima kakvu info da mi pomogne s tim, neka javi! Znači, tražim dobru frizerku i šminkericu u Zaječaru za subotu 10.05.!!!  Н  Iako, ni sama nisam loša u tome, ali zanima me kakve su tamo frizerke i šminkerice i ako nisu loše i skupe, onda bolje da se prepustim profesionalnim rukama  Razz
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptySre Apr 30, 2014 2:13 pm

Misstony znaci ipak ides na natecanje! Super, ti si nasa motivacija!! :*
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptySre Apr 30, 2014 3:21 pm

Misstony hoćeš li se zadržavati i Bgd da kafenisemo?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptySre Apr 30, 2014 9:15 pm

Supergirl, da ipak idem!!! Baš sam hepi!!! cheers 

Buba, nemam pojma. Idem kombijem, nas 9 ide, 8 muških i ja jedinna ženska. Sve bilderi oko mene, ne znam hoće njima bit do kafenisanja. Možda i stanemo, ali ne bih htjela obećati pa da ne stanemo. Znam da krećemo u petak u 9 ujutro i da dečki već taj dan navečer imaju vaganje tako da će oni htjeti što prije doći tamo da se smjestimo. A i ja bih voljela da se smjestim i da napravim frizuru, tj, operem kosu i naviklam se jer mislim da neću moći ništa drugo eksperimentirati... Sad  Ali nema veze, ako ništa ne upali, uvijek se mogu ispeglati i ići ravne kose, bitno da je sjajna i uredna... I stavit ću si ekstenzije trepavica, a našminkat se isto znam sama. Ne volim pretjerivati, ali volim šljokice pa će bit nešto svjetlucavo... Jedva čekam!!!  Н
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptyUto Maj 20, 2014 12:39 am

Ovo sto se desava sa poplave, strasno, ne mogu da verujem kolike je razmere zauzelo Sad

Informacije za donaciju:

Informacije za SRBIJU (za transakcije u dolarima)
Ministarstvo finansija uprava za trezor
Adresa: Pop Lukina 7-9 RS - 11000 Beograd 
SWIFT: BKTRUS33
Broj računa: RS35 9085 0461 9019 3230 80
Svrha doznake: Pomoć poplavljenim područjima

Informacije za SRBIJU (za transakcije u evrima)
Ministarstvo finansija uprava za trezor
Adresa: Pop Lukina 7-9 RS - 11000 Beograd
SWIFT: DEUTDEFF
Broj računa: RS35 9085 0461 9019 3230 80
Svrha doznake: Pomoć poplavljenim područjima

Infromacije za REPUBLIKU SRPSKU
Jedinstveni devizni račun trezora
Adresa: Trg Republike Srpske 1 BA-78000 Banja Luka
SWIFT: BLBABA22
Broj računa: BA39 5517 9048 0118 3851
Svrha doznake: Pomoć poplavljenim područjima

Za donacije sa HRVATSKU:
- za pomoć stanovnicima u Bosni i Hercegovini na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 05
za pomoć stanovnicima u Srbiji na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 07
- on-line donacijama na internetskim stranicama Hrvatskog Crvenog križa


Pomoc za Hrvatska:

Donacije se mogu uputiti:

  • uplatama na broj računa IBAN: HR 6923400091511555516 poziv na broj 08* (primjer [url=http://www.hck.hr/upload_data/txt_editor/Prikupljanje fin. sredstava/Apeli/Poplave_svibanj_2014/internet uplata.jpg]internet uplate[/url] i [url=http://www.hck.hr/upload_data/txt_editor/Prikupljanje fin. sredstava/Apeli/Poplave_svibanj_2014/opca uplatnica poplave.jpg]opće uplatnice[/url])
  • pozivom na donatorski telefon broj 060 90 11** (6,25 kn, PDV uključen)***
  • on-line donacijama na internetskim stranicama Hrvatskog Crvenog križa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptySre Maj 21, 2014 9:12 pm

Supergirl strasno je bas Sad
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptyČet Maj 22, 2014 11:49 am

Caskanje forumasice - Page 43 10307242_462705693865032_4157861117260787792_n
SuperGirl, evo ovo za PayPal.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 EmptyPet Maj 23, 2014 1:42 am

Ko kolko moze treba da donira, takve nepogode moze svagda da se dese. Kolko vidim na tv stanje se polako smiruje, ali strasno je sve to sto se dogodilo, koliko ljudi su ostali bez krov nad glavi... Nemam reci...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Caskanje forumasice - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 43 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Caskanje forumasice
Nazad na vrh 
Strana 43 od 45Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: