Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Cecil2000
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cecil2000


Posts : 19
Join date : 27.04.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Maj 23, 2016 8:56 am

Hvala puno ako budem u mogucnosti doći kod Vas ovo ljeto na pregled:)
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Maj 23, 2016 5:16 pm

Poštovana Cecil2000

dogovoreno. Molim Vas da prethodno provjeite da nisam na godišnjem odmoru. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
loknica42
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
loknica42


Posts : 17
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptySre Maj 25, 2016 8:42 am

Ja bih sad bila slobodna da Vam postavim pitanje, od koga se svi hirurzi jeze, tj. uopšte im ne prija mogućnost uvođenja takvog rizika i odstupanja od procedure na takav način...radi se o tome da pacijenti nakon hirurske intervencije trebaju biti na antibiotskoj oralnoj terapiji.
Mogu li nakon augmentacije umesto zvanicnih antibiotika da koristim origano ulje ili neku drugu prirodnu zamjenu za antibiotike a da pri tome ne ugrozim rad hirurga i svoje zdravlje, vise nego je to slucaj sa koriscenjem antibiotika?
Naime, spadam u slucajeve koji su nakon visegodisnjeg koriscenja antibiotika imali sve negativne posledice istih, pa ih nakon 10 godina "ciscenja" od njih nisam voljna ponovo koristiti...ako ne moram
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Maj 30, 2016 7:42 am

Poštovana loknica42,

ispričavam se što nisam ranije odgovorio. Od srijede do nedjelje sam bio u inozemstvu na Kongresu, a pošto mi je inbox bio pun, nisamo vidio Vaše pitanje.
Moj odgovor je: vi morate dobiti injekciju antibiotika u venu neposredno prije operacije; zatim morate dobiti kombinaciju 2 jaka antibiotika u džepove prije umetanja implantata, te još jednu injekciju antibiotika u venu 6 sati nakon operacije. Nakon toga ne morate peroralno biti antibiotik (ja uvijek dodatno propisujem Sumamed a 500 mg, još tri dana). Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
loknica42
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
loknica42


Posts : 17
Join date : 05.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Maj 30, 2016 8:14 am

Najbolji ste u svemiru king...puno hvala i sve najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Maj 30, 2016 11:17 am

Poštovana loknica42, 

hvala Vam puno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Orhideja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Orhideja


Posts : 5
Join date : 15.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyPon Jun 06, 2016 4:55 pm

Postovani doktore,vec sam Vam se jednom obratila i tada ste mi mnogo pomogli sa vasim odgovorom. Od operacije je proslo 3 meseca (Mentor implantati ispod misica od 300 kubika) ,sve vreme mi je leva dojka i dalje blago oteceno i malo utrnuta iznad bradavica,dok je desna sasvim omeksala. Po uputu lekara redovno masiram i jednu i drugu i pre nedelju dana sam pocela da radim vezbe. Za vezbe koristim Oysho high support sportski grudnja,pri cemu vezbe nisu previse zahtevne. Vec nekoliko dana primecujem a i danas,pa sam se malo i uplasila,da je desna u odnosu na levu spustena za oko centimetar. Da li je to normalno i u kom periodu mogu da ocekujem da one budu u istom nivou? Da li smem da nastavim samo sa onim vezbama koje ne opterecuju grudi i da li moram da nosim grudnjak bez zice svaki dan?
Hvala Vam u napred
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyUto Jun 07, 2016 6:23 am

Poštovana Orhideja,

areali utrnulosti su vrlo česti i asimetrični na obje dojke. Ništa zabrinjavajuće. Različita mekoća dojki takođe nije neuobičajena za prva tri postoperativna mjeseca. Ne znam zašto Vam je savjetovano da masirate grudi, kad to uopće nije potrebno i nitko to više na savjetuje, barem ne oni s kojima se družim po kongresima, a vjerujte mi; to su svjetski autoriteti. No, dobro, možda se Vaš kirurg osjeća sigurnije. Masiranje se prije radilo kao prevencija kapsularne kontrakture. Mentor Vam daje 10 godišnju garanciju protiv kapsularne kontrakture, pa je to dodatan argument protiv masaže. Ja čak mislim da je štetna jer možete proširiti džepove, koji su u ovoj fazi slabije mobilni, te razvlačenjem dojki, Vi zapravo širite džepove. Ako imate anatomske implantate, to može dovesti do veće učestalosti okretanja implantata te nastanka vode u džepu ili seroma kod vježbanja; ako imate okrugle, povećava se šansa za serom.
Spuštanje teksturiranih implantata može trajati mjesecima, pa tako može biti normalno da je jedna dojka niže pozicionirana od druge, i da se to vremenom ispravi. Jedino mi je logično da dojku koja je više pozicionirana spuštate prema dolje, jer se niže pozicionirana dojka sigurno neće podići prema gore. Možete nastaviti sa vježbama koje ne opterećuju grudi, i pritom nosite čvrsti sportski top. U drugim prilikama, Vi normalno možete nositi bilo koji grudnjak, uključujući i one sa žicom. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Orhideja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Orhideja


Posts : 5
Join date : 15.03.2016

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyUto Jun 07, 2016 7:17 am

Hvala najlepse na odgovoru. 
Samo bih vas jos pitala,po Vasem misljenju,kada bih mogla poceti sa vezbama koje opterecuju grudi,kao na primer sklekovi,vezbe sa tegovima(2kg)? Koliko posle operacije?
Hvala Vam jos jednom
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 EmptyUto Jun 07, 2016 9:31 am

Poštovana Orhideja,

pošto su već prošla 3 mjeseca od operacije, mislim da već sada možete prakticirati te vježbe, ali se utegnite u čvrsti sportski top. LIjepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 89 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 89 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: