Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 12 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 12 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 12 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 12 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Zatezanje lica  - Page 12 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Zatezanje lica

Ići dole 
+14
gama
Queen
titty
missionvao
chantelle
Elizabeth Hurley
misstony
Masha23
CocoNoir
Ikser
buba
blondyna
SuperGirl
andjelak2010
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyNed Apr 23, 2017 4:27 pm

Ma probaj odusevit ces se kad vidis kako ce ti se sve zagladiti za par dana  srekno
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice
Lagmar


Posts : 256
Join date : 06.12.2014

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyUto Apr 25, 2017 6:56 am

Queen, I did it jhkhdd 2 ili 3x pored svakod oka, 5x u celo. Mala doza, da vidimo kako ce to izgledati i kako ce se meni svidjeti. Jedva cekam rezultat. Kaze doktor da se prije 5 dana ne trebam gledat u ogledalo i non stop mrstit da vidim jel se sta desilo муагага
Stavljam slike cim se nesto desi.
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyUto Apr 25, 2017 8:24 am

Bravo  punkkk Laughing sad ces se i ti navuci na bockanje kad vidis kako djeluje  geek
Samo 5 uboda u celo onda si stvarno imala malo, meni bas izbocka celo  cyclops 
Obavezno slike za par dana i one dok se nisi jos zategla   Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice
Lagmar


Posts : 256
Join date : 06.12.2014

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyUto Apr 25, 2017 9:31 am

Hocu sigurno - hahaha. I potvrdio mi je da se ne varam, ako mi se cini da sam se za samo godinu dana jako postarala. Nisam bila svijesna toga da vecina ljudi manje vise u fazama stari. Znaci 5,6 godina djelujes si ista i onda kao da se preko noci pojavi milijun novih bora i izgledas sama sebi 3 godine starija Shocked
Uglavnom mi je celo ok, tu mi je bila samo jedna bora preko sredine, koja se udubila (preko noci Wink ) ali oko ociju sam lose izgledala. Jos na jagodicama imam lijevo i desno café au lait fleke (pigmenti), koje izgled dodatno pogorsavaju.
Bit ce prije i poslije slikica (;
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice
Lagmar


Posts : 256
Join date : 06.12.2014

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Maj 05, 2017 1:29 pm

Evo proslo je 11 dana odkad sam isla na bockanje. Zbilja sam tek od jedno 5.,6. dana vidjela da se malo zamrzlo. Ono bas razliku vidim tek od 8. dana. Super sam zadovoljna. Razlika je barem za mene ogromna. Vec su mi par kolegica rekle kako super odmorna izgledam   Wink

Prije/poslije jaki osmijeh
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Prije/poslije celo kad povucem obrve na gore
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Maj 05, 2017 5:51 pm

Bas je velika razlika posebno kod ociju  punkkk a celo si naborala tako da ni ne znam jesi li imala tu bore  Very Happy uglavnom znala sam da ce te oduseviti  Wink sad je problem sto ces se navuci  geek  муагага kao i ja   lol!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 1:10 am

Cure, kakav ste osecaj imali nakon botoxa? 
Dali ste osecali neko zatezanje, jeste li osecali kao tezina oka, kao kad vam se spava?
Mozda se meni i sad spava, ali me jako brine rezultat od botoxa Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 6:46 am

Ja sam osjecala zatezanje, svako toliko neko peckanje, i neku tezinu ali samo prvi i malo drugi dan...
Sad kako idem redovito vise nista ne osjecam, to je bilo samo prvi put kad sam brinula kako ce ispasti  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 10:01 am

Znaci normalno je. Ja sam radila u sredu, juce sam osecala kao zatezanje oko ociju, sad od kad sam ustala celo me zateze.
Koji sam ja hipohondrik, ne znam kako sam se uopste resila na ovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 12:03 pm

Da da normalno je  Wink
Sad kad budes vidjela rezultate za par dana neces vise moci bez njega  Laughing ja sam redovita musterija, zadnji put mi je cak trajalo 8 mjeseci, sad cemo vidjeti da li ce toliko trajati...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zatezanje lica  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zatezanje lica
Nazad na vrh 
Strana 12 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Face lift (Zatezanje lica)
» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
» Cista koza lica
» Čišćenje i pomlađivanje lica
» Vezbe za transformacija lica - Facercise

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: