Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Cista koza lica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 6:32 pm

Cure ja imam jos jedan ogroman problem, a toga cu se uhvatiti posle OP... htela sam poceti pisati na forumu pod rubrici ''moje lice'' ali nemoe... jel ima ko iskustva/predloge/savete uvezi necistog lica i kakve metode postoje? (osim roacutan antibiotici) hvala unapred... i ako mi moe neko reci kako o tome tamo da pisem bilo bi super jer ne spada u ovu temu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 7:21 pm

Rada ja sam imala bubuljicavo lice i to akne ne samo bubuljice na povrsini lica, najvise po obrazima sad vise nemam nista. Isla sam kod dermatologa koji mi je dao prvih mesec dana neke tablete da pijem (ne secam se imena) i sapun za lice marke "uriage" 100% ga ima u svici i kremu hidratantnu iste marke, proslo je 2,5 godine, dan danas jos koristim te proizvode i super su stvarno! Uz to sam imala jednu kremu "epiduol" koju sam mazala na svakoj bubuljici i bukvalno je przila kozu, sva sam se perutala od tada je koristim ponekad bas kad mi se pojavi nesto na licu ali to je jednom, dva puta mesecno.
Jesi li bila kod dermatologa?
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 7:31 pm

Hvala puno Sarra... Jesam, bila sam jednom ali ona mi deluje inkompetentna... Very Happy ona mi je htela dati Roacutan, to je najjaci antibiotik od kojih dete moze da ti bude poremeceno, mozes da imas depresije koje mogu dovesti do suicida i jos sto sta da ne nabrajam, znaci to je najgore sra**e ako smem tako da kazem i to ne zelim... Tako da mi je dala neke lagane antibiotike ali mi ni one nisu bile pomogle.. uz njih sam imala i ja neki losion sa kojim sam samo prala lice, ali ni to nije pomoglo i od tad nisam vise nigde isla... Otici cu kod nekog drugog dermatologa i da cujem sta mi on nudi, jer ja sam sita vise toga, smeta mi to vise od malih sisa veruj mi... jel tebi sad skroz cisto lice? ja imam mnogo mitesera, bas bas mnogo a i podkoznih izliva krvi, uzasno... potavicu sliku ako zelis... da li postoji i tu mozda neki ''operativni'' korak ili sa laserom nesto da se to sve makne da mi lice izgleda kao da nikad nisam imala nista... oziljke srecom nemam...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 7:40 pm

Ja imam isto problematicnu kozu. Iz cista mira mi se nafrli lice i nakon kratko vreme se iscisti, mozda i da sam alergicna na nesto, ali nikako da ispitam to.
Ali od kad sam pocela da koristim proizvode od Balea (jeftino a kvalitetno:) ), to se vrlo retko dogadza.
Za mitesera ima neverovatno dobar piling koji cisti koza iz temelja, koristim ga 2 puta nedeljno i koza sija Smile
Mozes da ih probas, meni bas odgovaraju...
Operativni zafat za cistog lica cula sam da ima ali koliko je to trajno ne znam...ja ne bih...
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 8:15 pm

Hvala coolcat... znam za baleu ali upravo zato jer je toliko jeftino nisam nikad ni kupovala jer ja uvek u sve mu mislim sta je jeftino da i ne valja Very Happy mada, od prudkti za lice neeeeema sta nisam do sad isprobala ali dzaba sve... Sad
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 9:17 pm

Znam da se lose vidi na slikama ali retko kad sam se slikala kad sam dobila akni, eto cisto da imas predstavu:

Ovo je bio pocetak aknija (2009):

[You must be registered and logged in to see this image.]

Godinu dana kasnije, sa puuuuno sminke ali ni to nije pomagalo cak naprotiv (2010):

Letos:

Moram precizirati da sam imala i te podkozne bubuljice masivno, fleka koliko hoces, itd... Sad su mi samo metisari ostali ali to se sredi za obicnim peeling-om Wink
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 25, 2012 9:34 pm

evo moje trenutno stanje, sad sam se slikala pre 5min... ove oko usana imam 10 godina vec i njih toliko mrzzzziiiiimmmmmm Sad Sad [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Pon Nov 26, 2012 4:12 pm

Ovo je isto dobro...ovo prvo (peeling i krema za čiščenje lica je iz DM).

Ovo drugo je ricinusovo ulje...dobro je za čiščenje lica, za bubuljice...Utrljaš ulje na lice i prekriješ za mokrim vručim preškirom lice i držiš par minuta, onda skineš utrljaš malo i onda obrišeš sa mokrom krpicom (može i namočena u kamilici ili vodi).
Za to ulje sam dosta čitala da pomaže.
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Pon Nov 26, 2012 4:18 pm

Hvala Chantelle, isprobacu i to, nista mi ne skodi... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 9:33 am

Devojke imala sam problema sa aknama na ledjima...to je bio haos....na kraju (posle neuspešnog lečenja atbibiotikom) kožni lekar mi je prepisao ROACCUTANE. E ovako lek ima x nus pojava,kod mene su bila samo nešto za nijansu suvlje usnice nego inače,zžnaci mazanje labelom non-stop. Lečenje je trajalo 6 meseci,pri kraju lečenja imala sam pad eritrocita u krvi,te je s toga lečenje završeno mesec dana ranije. Krvna slika se sama od sebe popravila veoma brzo,a moja ledja su čista kao kod bebe. Idite kod svog kožnog lekara,pitajte ,recite da ste čule za taj lek...U Srbiji ga nema na tržištu,ali na zapadu svugde. Na češkim forumima je x ljudi prezadovoljnih lečenjem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Danas u 9:47 pm

Nazad na vrh Ići dole

Cista koza lica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Zdrava koža - šest saveta kako do nje
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Oblik lica i frizure
» Prirodna lepota, nega lica i tela
» Vitamini ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje lice-
Skoči na: