Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trajna šminka - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trajna šminka - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trajna šminka - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trajna šminka - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trajna šminka - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trajna šminka - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trajna šminka - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trajna šminka - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trajna šminka

Ići dole 
+9
Elizabeth Hurley
smartass
dasha
makikiss
arwenundomiel
malena123
njanjaaa
SuperGirl
Ikser
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
dasha
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dasha


Posts : 38
Join date : 16.10.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyPet Jan 03, 2014 4:30 pm

Cure pozdrav! 
Da li neko zna u kom salonu i kod koga je malena123 radila usne, trajnu? 
Cula sam da je salon modesty u bg dobar, ima li neko iskustvo sa njima, ili da li moze neko da preporuci neki salon u bg?
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smartass


Posts : 14
Join date : 12.01.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyPet Mar 14, 2014 12:12 pm

Ovaj post je editovan od strane Smartass 25. jula 2014.

Posto sam ovde bila napadnuta od strane clanice MakyLady, izmedju ostalog i zato sto sam napisala "detaljan post, roman" o radu doticnog salona, odlucih da to ispravim, obrisem stari post i "ispravim ga". Dakle, evo edit-a:

Nisam zadovoljna salonom, njihovim radom, ophodjenjem prema musterijama, a ponajmanje strucnoscu. Toliko. MakyLady, mozda mislite da ste sad pobedili svojim odvratnim nastupom, ali upamtite da nisam sama s ovakvom pricom.


Poslednji izmenio smartass dana Pet Jul 25, 2014 9:41 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 4:03 am

Auuuu Smartass... pa ovo je da se covek sablazni... jos ja nagovarala mamu da ide kod nje. Dobro da sam ovo procitala! Molim te postavi slike svojih obrva, kako pravila nalazu, da bi mogla da kritikujes (ili hvalis nekog).
Nadam se da ces biti zadovoljnija kko vreme bude odmicalo!
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smartass


Posts : 14
Join date : 12.01.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 2:26 pm

Postavicu veceras. Cisto da vidite koliko su preterali u popunjavanju, TAMNOJ pigmentaciji i pogresnom obliku. Izgledam kao da mi je neko nalepio obrve. Ali vec sutra cu da skinem krastu i nadam se, s njom izvuci i ostali pigment, pa onda lepo na reparaciju na neko drugo mesto.
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smartass


Posts : 14
Join date : 12.01.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 2:35 pm

Pokusavam da stavim sliku. Dakle, osim sto su pretanke, PRETERANO su tamne, NISU NIMALO OSENCENE, iZGLEDAJU ODVRATNO vestacki, i potpuno su razlicite!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 4:11 pm

Smartass treba da ide i tražiš da ti vrate pare.znam da to neće uraditi ali ono bar da nabedjenoj kozmeticarki i vajnoj gdji Bekvalac dignes pritisak.idi sa nekim i reći da ovakvu neprofesionalnost i ne znanje nisi skoro videla i da ako ti ne vrati novac na sva zvona na netu ćeš udariti o njenoj stručnosti.
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smartass


Posts : 14
Join date : 12.01.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 4:17 pm

Ljudiiiii, sad sam ogulila krastu i vidim da je isto... zadrzao se odvratni tamni pigment, nece biti moguce sencenje posle ovoga.... sad mi ostaje samo da cekam da se samo resporbuje (najmanje godinu dana), ili ponovo laser, ali to ne zelim da radim, jer cu stvarno ostetiti i to malo prirodnih obrva koje imam. Blago receno, ocajna sam. Ali snaci cu se nekako... korektor je uvek tu.
Draga Bubo, potpuno si "procitala moj slucaj". Dobro si napisala "Znam da to nece uraditi". A ni zaista nisam lik koji voli konflikte, pa cak i onda kad sam ocigledno u pravu. Cak ne zelim ni da dizem pritisak nekome (prosto sam takva vrsta debila), ali posle ovoga sam se stvarno zamislila. Mislim da cu im reci da nisu dobro uradili posao, i nema sta da se ljute. Pa valjda su i sami svesni da su priuceni i da su neorganizovani... Pa nek se ljute...
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smartass


Posts : 14
Join date : 12.01.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 4:30 pm

I jos samo ovo: NISU me upoznali sa metodom rada i STERILIZACIJOM, NISU mi pokazali kako stavljaju sterilnu iglu... ja u svoj onoj tenziji koju je doticna napravila nisam na to ni obratila paznju. Kad sam ih posle pitala za sterilizaciju, klinka je samo rekla "taman posla, pa mi sve sterilisemo" i to je bilo to. Inace, gdja B. se ponasa kao da je superstar, kao da smo mi tu zbog nje, a ne obrnuto, a to samo doprinosi da se musterija oseca krajnje ponizeno i frustrirano. Stvarno se vise ne vracam, pa sve i da mi neko plati.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 6:54 pm

Smartass samo polako.meni i nije toliko loš oblik koliko je boja jaka.valjda će vremenom spasti.
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
smartass


Posts : 14
Join date : 12.01.2013

Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 EmptyNed Mar 16, 2014 7:43 pm

Razumem sta kazes, ali to nije oblik koji pristaje mom licu uopste. Mada, mogao bi da se koriguje da je svetlije. Ovako stvarno izgleda lose. Kad jednom zeznes sa preterano tamnim pigmentom, to je bas tesko za srediti, dok je sa svetlijim, naravno, lakse. Ali sta je, tu je. Sredicu to vec nekako, ali mi ovo stvarno nije trebalo. Kostalo je 200 evra Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trajna šminka - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Trajna šminka - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trajna šminka
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje lice-
Skoči na: