Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Trajna šminka

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
MakiLady
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Pet Jul 25, 2014 8:12 am

Ja radim obrve u Salonu Lady vise od 10 godina... jako sam zadovoljna Draganin radom i nikad je ne bih menjala. Ne razumem cemu ovolika mrznja u komentarima...  Dragana je jako veliki profesionalac u svom poslu i ne bi radila 20 godina i imala preko 25 radnica koje su godina u salonu... nije istina da Vam ona nije radila obrve i ne znam cemu sve ovo... verujem samo da ste cekali malo duze,jer raditi preko 15 musterija dnevno nije lako... dovoljna sam videla kakva ste osoba po Vasoj uvodnoj recenici "necu detaljisati" a na kraju ste napisali ceo roman pun mrznje i zlobe ... 
Deo posta je izbrisan zbog krsenje pravila Foruma vidi PRAVILNIKa
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Pet Jul 25, 2014 9:31 am

Ljubomorna? Zbog cega bih bila ljubomorna?! Ja sam (kao i jos mnoge druge) samo zelela obrve i elementarno postovanje mene kao musterije Smile Nema mrznje, nego samo objektivnosti. Mozda je neko imao lepo iskustvo, a ja sigurno takve osobe necu napadati i govoriti im da lazu, kao sto vi meni radite ovde, samo zato sto vam se ne svidja cinjenica da ja NISAM imala lepo iskustvo u vasem salonu. Ja vrlo dobro znam ko mi je radio obrve, i nisam sama -- ima jos dosta devojaka sa slicnom ili istom pricom. Sto je najvaznije, ima detalja koje sam izostavila, a video ih je jos neko - dakle imam svedoka, jer nisam dosla sama.

Vidi se kakvi ste Vi, jer ja nisam vredjala nikoga, vec samo rekla istinu u mom slucaju, dok ste Vi ovde uvredili mene, koju uopste ne poznajete, kao i clanicu Bubu, koju takodje ne poznajete. Upamtite, zloba nema veze ni sa cim. Neko ima dobra iskustva, a neko losa, a i jedni i drugi imaju pravo da kazu istinu o svojim iskustvima. Ko ste vi da ucutkujete?!

Pravila foruma nalazu da morate postaviti svoje fotke ako nameravate da hvalite nekoga. Ovako izgledate kao trol.

Ja cu obrisati slike odavde, mozda cu obrisati i postove, ako nastavite da vredjate, jer ste mi vec dovoljno neprijatnosti pricinili do sad i ne treba mi vise. Ali znajte da necete moci da ucutkate sve zene koje su kod vas imale lose iskustvo, i koje ne pisu na forumu, ali razgovaraju s ljudima.
Nazad na vrh Ići dole
MakiLady
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Pet Jul 25, 2014 4:07 pm

Gospodjo niste me dobro razumeli... ja sam njihov klijent godinama,a Vi mi se obracate kao da radim kod njih... samo sam pokusala da iznesem svoje misljenje o doticnoj jer mi to stvarno ne lici na Draganu jer kao sto sam vec napisala godinama mi radi obrve i jako sam zadovoljna... iskreno na forum sam usla da bih se raspitala oko svojih problema i slucajno sam procitala Vas komentar... ne bih da se raspravljamo jer to ne vodi nicemu... izvinjavam se ako sam Vas necim uvredila,jako sam emotivno odreagovala jer mi to uopste ne lici na Draganu koja je i previse predana svom poslu i jako je veliki profesionalac... od srca Vam zelim sve najbolje i zao mi je sto sam se upustila u ovu diskusiju... puno pozdrava
Nazad na vrh Ići dole
smartass
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Pet Jul 25, 2014 5:05 pm

Maki Lady, sve je u redu. Jednostavno se nismo razumele, nadam se da je to u pitanju. U potpunosti postujem Vase pozitivno iskustvo s doticnim salonom, i naravno da neko ima vise srece, neko manje, a neko uopste Smile Ni ja nisam zelela da zvucim onako odsecno, ali zaista Vam je ton bio previse pristrastan i napadacki, zato sam i dosla do onakvog zakljucka. 

Sasvim je OK izneti svoje misljenje, uz fotografije (to je pravilo foruma), i dobro je da imamo sto vise razlicitih iskustava, jer ne postoji salon ili doktor kojim su BAS SVI zadovoljni, kao sto ne postoji ni frizer kojim su svi zadovoljni, ni automehanicar, ni poslasticar Very Happy 

Drago mi je da ste vi imali dobro iskustvo, i nadam se da ce sto vise ljudi imati DOBRO a NE LOSE iskustvo i u tom salonu, i u svim drugim salonima. Dakle, ravnopravni smo - vi ste izlozili svoje dobro iskustvo, a ja svoje lose iskustvo. Zasmetalo mi je sto ste me optuzili da lazem i da nije istina da mi Dragana nije radila obrve... Mislim da to nije bilo OK.

Zao mi je sto je do ovakve diskusije uopste doslo. Pozdrav, puno srece i Vama!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Pet Jul 25, 2014 9:01 pm

Maki Lady, na ovoj forum nije dopusteno vredjanje, vidi PRAVILNIK Ukoliko hvalite nekog postavite slike, u sprotivnom ime koje hvalite bice izbrisano.
Na ovaj forum svako ima pravo da iznese svoje iskustvo, tako da ako ste vi zadovoljni od neko, a neka clanica nije, ima pravo da iznese svoj stav.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Milica panta
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Uto Jul 29, 2014 6:18 pm

Drage devojke, za sve one u nedoumici vezano za salon LADY, ovim putem zelim da iskazem svoje veliko zadovljstvo. Profesionalnost zaposlenih na visokom nivou a rezultate i sami mozete da vidite. Kapci i obrve su radjeni 11.07.2014 cak ni korekcija nije bila potrebna. Od sveg srca bih Vas uputila u isti salon jer rezultati nece izostati.
Moja zelja po dolasku u salon je bila: sto prirodniji izgled koji sam i dobila zahvaljujuci iskustvu i vestih ruku Dragane (obrve), Mare(kapak), uz asistenciju koleginice Tamare
Gledajuci forum, zelela sam da prenesem svoja pozitivna iskustva. Sve moje prijateljice sada imaju jasnu sliku na mom licu:)....pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Uto Jul 29, 2014 6:32 pm

Milica panta dobrodosla.
Molim te da postavis sliku od tvoje obrve, jer u nije dozvoljeno hvalenje bez dokaza. To su pravila foruma.
Nadam se da ces uskoro postaviti sliku.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Uto Jul 29, 2014 6:33 pm

Slika nije postavljena.
Evo link sa uputstva
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Milica panta
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Uto Jul 29, 2014 6:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Konacno i moja slika
Uzivajte
Nazad na vrh Ići dole
Milica panta
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Uto Jul 29, 2014 6:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jeste naopako ali nadam se da vidite
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Trajna šminka   Danas u 9:47 pm

Nazad na vrh Ići dole

Trajna šminka
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Šminka...šminkica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje lice-
Skoči na: