Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 17 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 17 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 17 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 17 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 17 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 17 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 17 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 17 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 17 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
Alexis139
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Alexis139


Posts : 37
Join date : 27.04.2014

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptyPon Jun 23, 2014 9:10 pm

Koliko te je kostala operacija? Inace rezultat savrsen, jos pogotovo kad si ti zadovoljna:))
Nazad na vrh Ići dole
buducalepotica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
buducalepotica


Posts : 8
Join date : 24.04.2014

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptyNed Jul 06, 2014 6:50 am

Pre 10 dana su mi radili septoplastiu i korekciju vrha nosa, otvorena tehnika.Kost nisu dirali ,nije bilo potrebe.Znaci samo hrskavica.
Operaciju radila KCZ sve pohvale za Dr.Operacija je super prosla, posle anestezije sam se smejala.nista me nije bolelo,nisam povracala.ostala u bolnici jednu noc.jedina uzasna stvar u celoj ovoj prici je to famozno disanje na usta,meni je to jaaaaako tesko palo.nocima nisam spavala.a onda sam odlucila da spavam sa bombonom u ustima i spavala kao beba...naravno, nije dobro za zube i postoji rizik da se zagrcnes i nedjaboze....ali ja sam bila ocajna.
Ok.posle 7 dana su mi skidali tampone i bila sam preplasena zbog raznih postova na forumu i ocekivala sam najgore iskustvo ikada ali, NISTA ! taponi su, valjda bili natopljeni(ko zna cime..) i samo su ispali.sve bilo gotovo za 10 sec.Onda je poceo horor sa med.benzinom jer su hteli da skinu lepak od flasetera e TO je bilo uzasno.mislila sam da cu izgoreti ziva.Eto.
Moj nos je prelep.i ja ne zelim da se promeni.to je to.ono sto sam htela- to sam i dobila.potpuno savrseno.suzen i podignut  vrh i skracena columnela.prezadovoljna sam.Sinoc sam vec isla na neki prijem bez problema.malo vire konci ali sam ih zakamuflirala:)
eto,ako neko ima pitanja neka se ne ustrucava.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptyNed Jul 06, 2014 6:26 pm

Buducalepotica drago mi je da si zadovoljna. Nos s vremenom ce biti jos lepsi jer nakon 10dana sigurno ima jos otoka. Bilo bi lepo ako mozes da postavis slike od pre i sad sa profila. Ukoliko hoces mozes ih poslati na mail u mom potpisu ja cu ih obraditi da se ne vidi lice vec samo nosic Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
macasbg
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
macasbg


Posts : 1
Join date : 27.05.2013

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptyUto Jul 08, 2014 2:22 pm

Cao svima,
trebam vasu pomoc tj. preporuku za pl.hirurga za sekundarnu opreaciju nosa. Operaciju sam radila na Poliklinici u Ns. 2006. devijaciju i estetiku. Profil je perfektan ali zato anfas  katastrofa sirok i cak malo kriv i vrh nosa bih malo korigovala. Inace nos Soraje mi izgleda sada dobro uradjen.     Hvala vam unapred .....
Nazad na vrh Ići dole
elena.petrovska
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
elena.petrovska


Posts : 2
Join date : 29.06.2014

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptyPet Jul 11, 2014 2:26 pm

Zdravo svima.Nova sam na forumu.Zovem se Elena i zivim u Makedonili.Radila sam rinoseptoplastiku na 17 mart 2014.Od tada je proslo 4 mjeseca.Forma i izgled nosa su odlicni ali mene muci i veoma sam zabrinuta zbog otoka koje imam jos kad pominem s prstom preko nosa ne mogu da pipnem kost jos je sve mekano.i sa strane nosa kod korjena mi izgleda kao kad nosite naocare duze vremena pa ih izvadite.Molim vas ko ima iskustvo da podjeli sa mnom svoje iskustvo veoma sam zabrinuta dali ovo sa otoka je normalno i dali sve ce doci na svoje mesto??? Izvinite na moj srpski ali potrudila sam se.Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptySub Jul 12, 2014 12:22 pm

Macasbg mnogo je teze da se nadze hirurg koji dobro radi sekundarnu opdraciju nosa. Ne bih znala da ti preporucim dr ali mozes postaviti pitanje u slike kod dr. Ostojica. I dr. Maljkovic na ovaj forum. Elena zdravo, ja sam isto iz Mk, ali pisacu na srpski jer takav je forum. Otok nosa je normalno da imas 6meseci a nekad i do godinu dana. Clanica Coco je radila nos pred duzeg vremena i kolko znam do skoro je pisala da ima otok. To sto kazes sa je kao kad se izvade naocare.... Jer su ti rekli nakon operacije da masiras nos? Da ga nisi previse pritiskala,? Oko toga mislim da se nece menjati, a otok ce sigurno d padne. Drago mi je da si zadovoljna od izgled nosa. Kod koga si se operisala?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
elena.petrovska
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
elena.petrovska


Posts : 2
Join date : 29.06.2014

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptySub Jul 12, 2014 7:17 pm

Fala ti Supergirl imam nekoliko pitanja.mozes li mi pisati na meil moj meil je:elena.petrovska79@gmail.com.fala ti
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptySub Jul 12, 2014 9:28 pm

Elena imas poraka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
leptiric
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
leptiric


Posts : 3
Join date : 09.08.2014

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptySub Avg 09, 2014 3:02 pm

Шта мислите ко је бољи Којић или Рибникар? 
Ја бих радила само врх носа, не бих пуно мењала, само финесе, па ми треба неко добар у томе.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 EmptySub Avg 09, 2014 5:47 pm

Elena, SuperGirl ti je vec napisala da se ja patim sa tim otocima vise og godinu i po dana. Tako da nemoj nista da se brines, spasce ti otoci uskoro sigurno. Uglavnom mogu da se zadrze do godinu dana, kod najvise operisanih, ali ja izgleda spadam u onu manjinu.

Macasbg, i ja cu izgleda morati na sekundarnu. Ne znam gde cu, ili opet na VMA ali kod plasticara ili privatno. Ako bih privatno, najverovatnije ce to biti dr Ostojic iz ZG.
A meni se Sorajin nos ne svidja, premali je, ali oblik je lep.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 17 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 17 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: