Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 10 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 10 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 10 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 10 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 10 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 10 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 10 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 29 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Dec 30, 2013 8:56 pm

Ma kad vidim koliko se sporo oporavljam od takvih intervencija, nije mi bas nuzno da u skorije vreme opet nesto radim. Grudi mi se, i posle 9 meseci jos uvek spustaju i oblikuju, nos se menja i posle 14 meseci, za mene izgleda ne vaze ti rokovi Smile
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Dec 30, 2013 9:20 pm

Sathena,nos je super....naravno,imas prekrasno lice!
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Dec 30, 2013 9:20 pm

Da li je netko od Vas povecavao usta?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Dec 30, 2013 10:43 pm

Sathena, prekrasna si! I sigurno je da je i nos utjecao na tvoju ljepotu lica tako da je posao odlično napravljen!
A ja bih voljela da je samo hrskavica u pitanju, ali moj nos nije ni približno mali kao tvoj da se samo vršak nosa mora mijenjati. Mislim da ću ja morati dirati i kost jer mi je nos baš velik sa svih strana, i širok i visok i to ne samo na vršku, nego je baš debeo cijeli. I sad kad ga diram prstima vidim da je na tom gornjem dijelu odmah ispod kože i kost koju bih ja morala stanjiti jer ako stanjim sam vršak, onda će gornji dio ostati deblji od vrška, a to nije lijepo. Ne bih htjela neki prćasti nos, nego samo da je manji i da ima neki normalan kut, da se nosnice ne vide, ali da bude simetričan. Sad je i asimtričan i nosnice su mi različite veličine što mi se nikako ne sviđa... Nadam se da ću za 2 godine i to riješiti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyPon Dec 30, 2013 10:53 pm

Hvala devojke Smile
Misstony ja kad sam otisla kod lekara nisam nista znala sta zelim, samo sam rekla da mi nesto nije u redu sa nosem tj da ne pase mom licu i da mi se ne svidja, a doktor je to sam odlucio sta se treba srediti, tako da najbolje da odes na konsultaciju pa vidis sta ti se preporuci Smile 
Sewendi ja sam radila usta vise puta, prva 2-3 puta sam radila sa hijaluronom ali me je to nerviralo zato sto to traje nekoliko meseci do godinu dana max, a skupo je.. onda sam uradila neki trajni filer kojem se ni nesecam imena pre nekoliko godina i eto od onda su mi ostala usta ista. Mada ti to ne bih preporucila Razz
Nazad na vrh Ići dole
dasha
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dasha


Posts : 38
Join date : 16.10.2013

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyUto Dec 31, 2013 1:11 am

Sathena da nije slucajno u pitanju biopolimer? Mozes da se setis? Zasto ne bi preporucila trajne?
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyUto Dec 31, 2013 9:06 am

Sathena p r e l e p a si.
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyUto Dec 31, 2013 10:38 am

Sathena zašto ih ne bi preporucila? Usta su ti super!! niti prevelika niti mala...
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyUto Dec 31, 2013 11:56 am

dasha eh da, biopolimer je  Very Happy  pa ovako, ja to kad sam radila nisam znala koliko to moze biti opasno, doktor mi je bukvalno isprao mozak, a posle kod svakog drugog hirurga kod kog sam otisla su se samo krstili kad su culi sta sam uradila, srecom meni nista nije bilo..ali su mi rekli da postoji sansa da se taj silikon migrira iz usana bilo gde na lice, cak i nekoliko godina posle zahvata, najgore sto se to moze vaditi samo hirurski gde se mora iseci svo to tkivo zajedno sa biopolimerom, i jos svasta su mi napricali i samo me zaplasili a sad koliko je od toga istina ne znam..  Shocked  ono sto je sigurno je da ako radis filer koji traje nekoliko meseci, ako ti se stvore i grudvice ili nisi zadovoljna izgledom usana barem znas da ce to sve nestati za par meseci a ovde nemozes nista.
buba hvala ti  Surprised 
sewendi nije da ja nisam zadovoljna kako izgledaju ali eto sa samim posledicama koje trajni fileri mogu da snose ne zelim da ti preporucim to.. ja tad nisam znala za bolje, a prosla sam dobro srecom  Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP
blondyna


Posts : 1006
Join date : 23.11.2012

Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 EmptyUto Dec 31, 2013 6:26 pm

sathena prelepa si a nosic savrsen. Sto se tice usana takodje veoma lepe bez obzira na rizik koji trajni fileri "vuku" sa sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 10 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 29 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: