Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 6:09 pm

na ovoj drugoj slici je manje primjetno tj.gotovo se ni ne vidi ta asimetrija, meni izgledaju lijepo. A ovo sto kazes kao da nije dovoljno u usnu sjeo vec negdje iznad- tako je i meni samo ja sam mislila da to tako i treba biti scratch onako onaj bijeli dio iznad usnice se vise ocrtava..ali opet ja sam zadovoljna jer meni je bitno da kad imam ruz (a to je gotovo stalno) da to sve izgleda ok.. tako da vjerujem da i ti to fino s olovkom popravis...bas cu i ja slikati svoje bez sminke i staviti veceras ili sutra
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 6:09 pm

Evo jos jedna sa blago otvorenim ustima, tu se stvarno jos bolje vidi scratch
[url=[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 6:14 pm

Titty mislim da te to ne treba moriti jer je primjetno tek kada ovako isjeces fotku i stavis usne bas u prvi plan..ali u sklopu cijelog lica mislim da nije tako primjetno? ili bar mislim..ti sebe vidis pa i znas bolje, ali upravo mozda zato bas i primjetis "sitnice" kao i svatko sam na sebi. Ali inace ovako imaju lijep prirodan oblik Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 6:23 pm

Titty, super izgledaju. Primjetim malecku asimetriju gore a dole ne bas. Ali to bi i meni smetalo...
I ja sam mislila da usne nabubre a ne to bijelo okolo  What a Face scratch 

Tia, isto super!! Tvoje su meni i prije toga vau bile. Ali kao sto kažeš, sam vidiš i najmanju promjenu pa te, ako imaš sreće, usreći iako drugi možda i ne primjere, sto bi meni bas odgovaralo geek
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 6:31 pm

ma da Lagmar ako ides na 1ml to je bas neprimjetno..cisto eto radi sebe i popunjavanja nekog dijela koji ti mozda smeta ili ga zelis naglasiti, ali ponavljam- za sebe ..drugi da bi vidjeli treba sigurno 2-3ml ovisno kazem opet kakvo je cije pocetno stanje Wink a ovo sto sam ja rekla da je naglasen taj bijeli rub usnice.. dobile su i one na volumenu ne mogu reci, samo to je dosta naglaseno- a to sam i citala da je kao to "simbol" mladih usnica..jer kako se stari one se opustaju i idu prema dolje i tako taj dio i nestaje, tako nekako nadam se da sam dobro opisala, hehe  Very Happy  sto u biti i je, jer kada pogledam kod recimo nekih zena u godinama rijetko kod koje se mogu vidjeti tako "mladenacke" usnice s bijelim naglasenim rubom
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 6:56 pm

Onda sam ja izgleda vec žena u godinama, usne su mi dosta manje nego u 20im godinama муагага Uf, Al vrijeme leti MadWink
Vidim da ste vas dvije radile sa juvederm. Zambelli izgleda radi sa restylane.  Jel neko zna napamet razliku?? Moram malo surfat da vidim sta je pametnije kod mene...
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 7:02 pm

Missionvao kaze da Restylane brzo nestane, mislim da je ona to imala. Bude se javila pa ce objasniti. Ali vidjet cemo koliko ce i ovo trajati.
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 7:04 pm

Maaah joj Very Happy , ne znam koliko ti je ali po cicama kao da si u cvijetu mladosti Very Happy ja razliku ne znam, nisam znala nista posebno ni o juvedermu osim sto mi je doktor rekao na konzultacijama
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 8:01 pm

Da, bas čekam missionvao da se i ona javi  Smile 
Tia, hahaha, hvala ti.  Može se proći za 35 god.  Wink

Uglavnom bi mi bilo drago kad bi nas i dalje služile informacijama i slikicama. Posebno kad budete primjetile da počinje nestajat, sto se nadam da se dugo dugo neće desit. jhvghjvh
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 23, 2016 10:14 pm

A sta vas zanima, pa vec sam pisala da je meni nestao potpuno za 3 meseca, mozda i manje Smile
Jos je i doktorka bila nestrucna pa se nije nista ni videlo osim sto sam iz profila bila patkasta, sve otislo u ivicu.
Dr. Milivojevic je to posle odradio vrhunski, al bez anestezije nista jer me ubo bar 30x Very Happy Bas cu ici opet da dodam malo za koju nedelju.
Sve zavisi od organizma + neke vrste hijalurona isceznu brzo, neke se hvale da drze vise od godinu dana. 
Meni nije ni do novca ni remonta svaki cas, hijaluron mi je prosto tvrd i bila sam ga svesna u ustima. S biopolimerom sve drugacije.

Pitam se kakav je aquafilling.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Danas u 9:49 pm

Nazad na vrh Ići dole

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 18 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Začeće uz pomoć astrologije: Povećajte šanse za trudnoću
» Povećan unos mesa povećava rizik od raka
» 20 najčudnijih, ali korisnih savjeta za mršavljenje ...
» Grelin povećava želju za hranom !!!
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (I deo)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: