Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Ići dole 
+42
Tia1102
Lagmar
gama
titty
missionvao
lola123
Dannii
Ennazg
roses13
Lena31
Queen
inesa000
nadjika
ella87
MiljanaIgor
leptiric
jocabo
njonja
marinamarinica
maleficent_11
Natasa Zdravkovic
buducalepotica
RadaPrada
dasha
Di
andandj
CocoNoir
blondyna
Tiki29
Elizabeth Hurley
malena123
chantelle
svetlana
milica90
atina
zokica73
sathena
njanjaaa
buba
riodejeneiro
trendseterka01
SuperGirl
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
roses13
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
roses13


Posts : 1
Join date : 17.06.2015

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyČet Jun 18, 2015 5:34 pm

Devojke, imam jedno pitanje. Nova sam ovde i jako me zanima da li neka od vas ima iskustva sa biopolimerom, i koliko dugo on traje kada se stavi? Smile
Do sada nisam povecavala usne i sada planiram, mislila sam da stavim biopolimer, ali ne znam koliko traje.. Question
Nazad na vrh Ići dole
Ennazg
Clan porodice
Clan porodice
Ennazg


Posts : 153
Join date : 23.02.2015
Age : 34
Location : Zagreb/Croatia

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyPon Jul 06, 2015 2:43 pm

marinamarinica
 
"Pozdrav cure evo da se javim, ja sam naručena za 2 tjedana kod Dr. Zoran Veir (Zgb) te cu Vam se nakon toga javiti, djelite i vi svoja iskustva da imam sto citati [You must be registered and logged in to see this image.]
Lp"

hocu cuti iskustvo,sliku,cijenu? jel tko radio u zg na bilokoji nacin?
nosila sam 2 godine fiksni apraratic i bile su mi tako lijepe usne,sada kako nenosim usnica je pala i manja je od donje.pa sta preporucate i gdje?  
Nazad na vrh Ići dole
leptiric
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
leptiric


Posts : 3
Join date : 09.08.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Jul 25, 2015 1:55 pm

Resila sam da popunim gornju usnu i radicu filerom koji nije trajan. Sledeceg meseca cu otici na pregled kod dr Ribnikara pa me zanima da li je neko radio kod njega?
Strah me da se ne pokajem ili da filer prebrzo nestane, posto ipak nije jeftino.
Nazad na vrh Ići dole
Dannii
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Dannii


Posts : 1
Join date : 11.08.2015

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyUto Avg 11, 2015 9:31 am

Cao roses13, blogerka Zorannah je radila usne kod Dr. Milivojevica u BG sa biopolimerom, imas Video na YouTube gde ti ona sve detaljno objasni Wink
Nazad na vrh Ići dole
lola123
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lola123


Posts : 1
Join date : 10.10.2015

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyPon Okt 12, 2015 1:25 pm

cao svima! citala sam par dana vase postove, pa mi se jos vise sve uzburkalo u glavi. vec tri godine trazim pravog doktora kod kojeg bih otisla za uvecanje usana, saljem poruke manekenka, dakle krajnje sam ocajna. vidim da pisete o dosta njih, ali i dalje mi nije najjasnije s kojim ste imale najbolje iskustvo. meni bas gori pod nogama jer ne mogu vise da podnesem ovde dve crte od usana na licu i uradila bih trajni filer. pa ako imate vremena, molim vas odgovorite lkjljmlk
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptyUto Okt 13, 2015 12:44 pm

Trajni svakako biopolimer kod Milivojevica Smile Cak i da se napravi granulom lako se povuce posle ubrizgavanja kenaloga, sto ti on besplatno uradi (tako su pisale na drugom forumu).
Akvamid, metakril i sl. zaboravi, jeste da ima devojaka koje nisu imale problema s njima ali mnogo su losiji kandidati za usne (cak ni za konturiranje lica nisu super a za to su napravljeni).

Ako ti je prvi put mozda da das sansu nekom trajnijem hijaluronu, al opet kod Dr. Milivojevica jer je njegova tehnika neprevazidjena (u Srbiji). Mislim fizicki ce najlepse izgledati kod njega, to i onako ne zavisi od materijala (ali na dodir su tvrdje sa hijaluronom). Ne kazem da se ne zalomi jos nekome da napravi lepe usne ali kod njega sto puta dokazano mozes da postignes i prirodni izgled, ako to zelis.

Ako nije menjao cene 125 je biopolimer, 220 hijaluron.

Iz svog iskustva sve pisem naravno. Bezite od Lalosevicke (usput nije rod sa cuvenim dermatologom) i od one iz Delta Estetika, zaboravih ime.
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Nov 21, 2015 4:29 pm

Pozdrav svim curama. Nekako mi je ova tema malo mrtva, a buduci da sam se odlucila uskoro na hijaluron kod dr. O mozda ju malo ozivim sa svojim iskustvom. Naime u rubrici pitajte doktora vec sam mu postavila par pitanja i manje vise odluceno je. Htjela sam prvo aquamid ali mi je savjetovao prvo hijaluron pa da vidim poslije jeli to to, pa onda mozda aquamid. Ne mislim nesto puno napumpavat, najrade bi da nitko ne skuzi, samo da misle da sam se jaaaako dobro nasminkala, a ipak bih da sam zadovoljna, malo vise ruza da potrosim kad se sminkam Laughing. Nisam se previse raspitivala, ali prema onome kako mi je cicke sredio mislim da ce biti ok i s ustima. Navodno on prvi  u hr upotrebljava aquamid, pa kad dode vrijeme... a sad surfajuci vidim da dolazi i u kliniku Kustec radit usta, pa valda onda se vec dobro ispraksirao geek.
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Nov 21, 2015 4:36 pm

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]
ovo je moje stanje sada
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Nov 21, 2015 4:45 pm

evo na njegovim stranicama sam nasla ovu sliku prije i posije, i bas mi se svida umjerenost
[You must be registered and logged in to see this image.][/url][You must be registered and logged in to see this image.][/url]
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 EmptySub Nov 21, 2015 6:16 pm

Titty pa gdje si nestala, sram te bilo бес ja sve cekam tvoje postove na cickama a tebe nigdje.  Ovdje sam offtopic obavezno se vrati na nasu temu Wink
Sto se tice usnica jedva cekam da vidim kako ce ispasti i samo nek bude umjereno ne kao tvoje cicke da padam u nesvijest geek
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Nazad na vrh 
Strana 12 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Povećanje volumena usnica vlastitim tkivom
» Povećanje projekcije usnica kirurškom metodom izvrtanja ili everzije usnice ili primjenom lokalnih režnjeva sluznice usnice
» Naboranje implantata
» cena implantata
» Krvni ugrušci oko implantata - hematom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: