Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Ići dole 
+42
Tia1102
Lagmar
gama
titty
missionvao
lola123
Dannii
Ennazg
roses13
Lena31
Queen
inesa000
nadjika
ella87
MiljanaIgor
leptiric
jocabo
njonja
marinamarinica
maleficent_11
Natasa Zdravkovic
buducalepotica
RadaPrada
dasha
Di
andandj
CocoNoir
blondyna
Tiki29
Elizabeth Hurley
malena123
chantelle
svetlana
milica90
atina
zokica73
sathena
njanjaaa
buba
riodejeneiro
trendseterka01
SuperGirl
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptySub Nov 21, 2015 6:41 pm

Ma daaaa totalno umjereno kao i cicke Razz. Problem je sto me brine malo bol oko tog pikanja, a i pojma nemam gdje ih treba popuniti samo znam da su mi ovako malo pretanke. A sa cickama sve po starom pa ne znam sta bih vise o tom pisala. Mozda kad kupim neki novi grudnjak pa ih izbacim u kadar.cgfcgfcgf
Nazad na vrh Ići dole
gama
Clan porodice
Clan porodice
gama


Posts : 151
Join date : 19.07.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyNed Dec 13, 2015 2:59 pm

Titty ne brini za bol, preživjela si i puno veću Wink
Ja sam isto zainteresirana za korekciju usnica, naravno kod dr. Ostojića. Donju skoro da ne bi ni dirala, jedino možda sredinu jer je nekako plosnata iz profila, a na gornjoj su mi kutovi kao "uvrnuti" prema unutra. Uglavnom, nešto bih super prirodno, ni slučajno patkasto. Još razmatram tu opciju, nisam kontaktirala dr.
A ti podijeli s nama svoje iskustvo, bol, rezultate, slike...možda nekog pokreneš Very Happy

Sretno draga, želim ti da dobiješ prekrasan rezultat
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 9:01 am

Dakle, jucer sam bila na fileru Juvederm Volift 1,0 ml kod doc Ostojica. Obilato mi je namazao usta s Emlom jer sam cvilila da me strah da ce boliti. Nakon 20-min krenuo je bockati, osjeti se i bez kreme bilo bi stvarno nelagodno i bolno, al dobro to sam ja neki traze i botox bez kreme geek. Nakon sto je on to pobockao  krenuo je filer malo izravnavati prstima i malo jace stiskati na jednoj strani i odmah mi je rekao da ce biti tu jace nateceno i modrica. Sto se tice doktora sve pohvale , a onda nastupam ja i odlazak doma i sokovi.
Znaci jucer sam tolko se usokirala kada sam se vidla da nisam bila u stanju se ni dopisivati i postavljati slike , i dobro da nisam jer bih neke i prestrazila u kojem stanju sam bila. Tko se odluci ici obavezno uzeti par dana slobodno, naravno nece svakome isto biti ali meni je toliko nateklo da sam se prepala, usta su se mijenjala iz sata u sat, do kraja veceri su bila okrugla. Da stvar bude bolja doktor mi je nakon zahvata rekao bit ce taj 1 ml premalo ako cu htjet nadopunit vidimo se za 2 tj. Tako nesto jucer se cinilo apsurdnim. Pripremite se niste odmah za ici van, treba se skrivati neko vrijeme jer izgledate zaista smijesno. E da i receno je da tek za 10-tak dana ce forma i velicina poprimiti svoje prave razmjere. Zato drage moje  sklanjaj te djecu do 16g. slijede slike  affraid
Napominjem , asimetrija je zbog otekline, izjednacit ce se, valjda муагага
[url=[You must be registered and logged in to see this image.][/url]
[url=[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
gama
Clan porodice
Clan porodice
gama


Posts : 151
Join date : 19.07.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 9:19 am

Draga Titty,

Baš sam se nasmijala! Vidim da se još nisi opustila jer imaš otekline, ali ne brini sad, sjeti se sisa; kad spadnu, žalit ćeš što nisu veće Very Happy Netko ima puno oteklina netko ne...čitala sam baš da ti hematomi nastanu jer puknu te male krvne žilice. Jedva čekam da ti se smanje otekline pa da vidimo rezultate. Čestitam ti na novim usnama!!
Hvala ti na savjetima, mislim da ću ih raditi kad budem na godišnjem Wink
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 1:35 pm

Titty, veruj mi nedostajace ti punoca na neki bizaran nacin Very Happy Bukvalno identicno iskustvo sam imala, nisu mi bile normalne jedno 5 dana. S biopolimerom vec sutradan su bile potpuno bez otoka.
Samo da budes zadovoljna velicinom i da ti se ne resorbuje vec za 2 meseca ko meni Restylane Smile

Da, vredi pomenuti da ce ti se kroz koji dan jako ljustiti usta, kao da su izgorela. Bezbolno je, samo konstantno mazi neki labelo Smile
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 3:04 pm

missiovano, auuu sad jos i ljustenje бес, hvala na savjetu, odmah sam ih isla namazati..... i gle cuda cijeli dan se nisam ni pogledala u ogledalo a sad napola manje, cak bi se dalo i izac u javnost, cudo Н. Danas je tek drugi dan i vec puno bolje, pa kakve ce bit za 10 dana, jos ce bit manje nego prije муагагамуагагамуагага. Ajme kao i uvijek doktor u pravu trebat ce to opet punit.
mislila sam da je nemoguce da se ponovi ono ko sa cickama, nikad dovoljno velike Mad
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 3:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ne znam da li se vidi na slici , ali u stvarnosti su skoro pa normalne i nema otekline samo dobra masnica, postavim novu sliku za 10-tak dana lol!, e da preeeeee dobre su mi, samo da takve ostanu.
Nazad na vrh Ići dole
Lena31
Clan porodice
Clan porodice
Lena31


Posts : 182
Join date : 06.11.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 3:23 pm

Titty kod koga si radIla i kojim materijalom? Lijepe su
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 4:13 pm

titty, kad uporedim pre i ovo sada mislim da ce ti trebati jos 0.5ml ako hoces da ti ostanu ovakve, ovo ti je sigurno jos uvek malo otok Smile
Sto nije nista lose, bolje postepeno a i taman si imala priliku da vidis kako bi ti izgledale da si stavila malo vise.
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 EmptyČet Dec 17, 2015 5:31 pm

Lena31, citati pazljivo, sve sam napisala Very Happy бес, dr Ostojic, Juvederm Lipolift, i hvala i ja sam jako zadovoljna i nekako djeluju bas prirodno, sada.
missiovano, i meni se cini da bi jos 0,5 bilo taman al pricekat cu pa vidjet,sta mislis da se moze doci na 0,5, a ne na cijeli ml?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Nazad na vrh 
Strana 13 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Povećanje volumena usnica vlastitim tkivom
» Povećanje projekcije usnica kirurškom metodom izvrtanja ili everzije usnice ili primjenom lokalnih režnjeva sluznice usnice
» Naboranje implantata
» cena implantata
» Krvni ugrušci oko implantata - hematom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: