Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 40 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 40 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 40 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Caskanje forumasice

Ići dole 
+19
misstony
sewendy
andjelak2010
motorina
ketrin
Bubica
SarraFR
Elizabeth Hurley
njanjaaa
blondyna
aspireone
Tiki29
zokica73
marija-mara84
chantelle
SuperGirl
buba
Marsa
CocoNoir
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45  Sledeći
AutorPoruka
Bubica
Elitni clan
Elitni clan
Bubica


Posts : 306
Join date : 07.11.2012
Age : 31
Location : ♥ NS ♥

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySre Jan 29, 2014 5:06 pm

Moje komsije u ulazu imaju boston terijera, kad god sam sa njim u liftu on izbeci oci ovako  Shocked  i gleda u mene, a ja samo sto ne crknem od smeha Laughing 
Meni su dobermani i bull terijeri preeelepi, ali ne bih mogla da ih drzim u stanu zbog mojih  Sad  To jednog dana kad budem imala svoju kucu Caskanje forumasice - Page 40 Smiley_house
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySre Jan 29, 2014 9:20 pm

Hahaha njanjaaa luda je na gazdaricu... Ali ovo sto radi sa silovanjem ne znam od koga je naucila  муагага
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPet Jan 31, 2014 6:14 pm

Kad vec kacimo slike ljubimaca, evo jedna od juce, kupila sam joj novu jaknicu pa isprobavala Very Happy
Caskanje forumasice - Page 40 C5l-2014-0
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPet Jan 31, 2014 9:32 pm

A koja frajerica! Preslatka jeeee!!! Miš mali!!! Super joj je jaknica! Baš je fora... 
Joj, ja obožavam pse! Obožavam se igrat sa psima, njihovu pažnju, ljubav, veselje! A moja je sada i skotna i za 15 dana će se okotiti, a bile smo na ultrazvuku i sigurno ima 3 šteneta, a možda bude i više... Jedva čekam!!!

Moja isto ima jaknicu, ali neće nosit i gotovo. Samo je jednom kad je pao snijeg nosila i nije se žalila na nju, ali inače, neće hodat u njoj. Samo stoji i čeka na mjestu dok joj ne skinem...

Evo kak je to izgledalo s jaknicom  lkjljmlk 

Caskanje forumasice - Page 40 P031109_203902
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptyPet Jan 31, 2014 9:38 pm

Kako su vam slatke kuce, posebno u tim jaknicama  Н  Ja obozavam kuce, ali mi je to prevelika obaveza, pa se plasim da uzmem jer posle necu moci da joj poklanjam dovoljno paznje. Odmah razmisljam gde cu je kada idem na neki put.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Feb 01, 2014 3:07 am

Oooo kako su slate... A moj meda nema nijednu jaknicu Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Feb 01, 2014 10:44 am

Supergirl haha sta ce njemu jakna,  da imam takvog psa grejala bi se ja o njega zimi Very Happy
Misstony, joj sto je slatka jaknica Smile pa i moja nesto bas ne voli odecu, ali mora da nosi, jos kad joj obucem one carape za zimu da vidis kako se smori, krece se kao da je juce naucila kako da hoda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Feb 01, 2014 12:46 pm

Hahaha umirem kad citam ove vase avanture sa psima Very Happy tako i moj decko ima psa u kuci,i svaki put kad mi krenemo u akciju pas sjedne kraj kreveta i gledaaaa Smile a meni ono neugodno i onda ga odnesemo van i zatvorimo vrata a on cvili i place..i tako se mi onda vise bavimo pesekom nek sa sobom hahaha

Ja imam zenku samojeda,staru 3 godine..i njoj netrebaju nikakve bunde ni jaknice nek se ja stisnem k njoj i grije meee Very Happy

Caskanje forumasice - Page 40 2mx3l7t
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Feb 01, 2014 1:21 pm

A zvjezdica, pa i supergirl ima samojeda! I moja sestra ima samojeda!!! A ja sam mislila da su oni baš rijetki na ovom području... Baš mi drago! I da, definitivno imaju toliko krzna da ću si napraviti dlakave buce kad ju sestra bude češljala sljedeći put! To toliko dlake padne, ona napuni punu vreću dlake kad joj se pas linja i kad je češlja... Zove se Cindy i jaaaako je razigrana i sestra je ni ne može počešljat od jednom nego 2-3 dana to radi, svaki dan po malo...
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 EmptySub Feb 01, 2014 2:57 pm

Misstony kod mene sam prvo ja imala samojeda a sad vidim da su vec i susjedi kupili i jos znam par ljudi koji ga imaju..meni je to prekrasna pasmina a po karakteru su uzasno tvrdoglavi i svojeglavi i treba imat celicne zivce i strpljenja da ga istreniras..jako brzo uce ali im sve moras pokazivat kroz igru jer su jako zaigrani i brzo im iste stvari dosade..ja svoju obozavam,ima jako veliko srce i ona je moj mali covjek Smile
Inace sve zivotinje volim :DA sto se tice dlake,to si u pravu..ja isto kroz godinu toliko dlake se nakupi da mi lako pet bundi napravila od nje hehe jedino sta moja kad vidi cesalj,bjezi glavom bez obzira..mrzi se cesljat Very Happy
I ti imas prekrasnog peseka,bas mi mazasti izgleda Very Happy

Caskanje forumasice - Page 40 Ping
Caskanje forumasice - Page 40 Spinner-ani48
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Caskanje forumasice - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Caskanje forumasice
Nazad na vrh 
Strana 40 od 45Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: