Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Caskanje forumasice - Page 45 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 45 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Caskanje forumasice - Page 45 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Caskanje forumasice - Page 45 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 45 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 45 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Caskanje forumasice - Page 45 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Caskanje forumasice

Ići dole 
+19
misstony
sewendy
andjelak2010
motorina
ketrin
Bubica
SarraFR
Elizabeth Hurley
njanjaaa
blondyna
aspireone
Tiki29
zokica73
marija-mara84
chantelle
SuperGirl
buba
Marsa
CocoNoir
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 43, 44, 45
AutorPoruka
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Jul 26, 2014 4:00 pm

Bravo Coco!! Zeznuto je to kupovanje online.. ne znam da li su im velicine bazdarene po EU merilima. A do Karlovaca mi se ne ide na probu..
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Jul 26, 2014 5:02 pm

Chantelle, nisam još naručila jer se ne mogu odlučiti koji... Super mi je taj victoria secret, ali sam vidjela i one s resama koje gledam već godinu dana, pa onda onaj iz UK s tockicama sto je bubica stavila link, i gledam i te kopije Herve Ledger i nemam pojma više... ja obožavma onaj svoj žuti iz calzedonie kakav imas i ti, samo ja imam banana kroj, ali gaćice su mi se razvuče i uvukao se pijesak u njih pa sad ne izgledaju više lijepo nego prljavo. Išla sam u calzedonie vidjeti imaju li samo gaćice za kupiti, ali nemaju, a i da imaju, boja mi se vise neće slagati jer je ovaj gornji dio sada sigurno svjetliji od sunca. Tako da sam na kraju slučajno nasla u yamamayu sam crne brazilske gaćice na sniženju za 6 eura koje  e mi pasati na ovaj gornji žuti dio. Privremeno imam ok badić, hahaha!!! Ali mislim da ću si naručit jedan s resama jer on stigne za 5 dana iz UK. A za druge ću vidjet. Ako si ti uzimala M veličinu, onda meni pogotovo treba M veličina. Ja sam 168, 59-60 kg. Struk mi je 67, bokovi 93, prsa 91, ispod prsa 75 (jutros mjerila). 

A naručujem si novi bikini za natjecanje pa su mi sve misli sada u tom smjeru. Pokušavam sto jeftinije to napraviti, ali se ne može. Bez 300 dolara nema natjecateljskog bikinija.  Sad
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Jul 26, 2014 6:38 pm

Hvalaa svima Smile 

Misstony onaj sto imamo isti zuti iz calzedonie mi je predobar, a pogotovo jos toj gornji dio. A super si se snasla, taman crni donji dio ide super. 
Sto se tice mjera mislim da smo tu negdje...nisam se odavno mjerila. 
Toliko su skupi natjecaljski bikini nemogu vjerovat. Ja bi ga sama sasila Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Jul 26, 2014 7:43 pm

Elizabeth evo nasla sam kupaci na Aliexpress LINK

Inace cure ove postove cu prebaciti u Caskanje forumasice
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptyNed Jul 27, 2014 2:18 am

Hvala ti SuperGirl!! :*
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptyPet Avg 01, 2014 7:07 pm

Mozda neka od vas ima ove hlace? Ima ih u raznim bojama Smile ja bi narucila ali neznam
koja velicina mi treba. 

Caskanje forumasice - Page 45 1z1fdzm
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptySub Avg 02, 2014 1:55 pm

Ja ih nemam, ali hocu da ih imam Very Happy
Jel ih ima na Ali Express?

Za velicina zavisi odakle narucujes.
Primer ja kad porucim iz Kine, normalno ovako nosim pantalone S, retko neki model M, pantalone sa Kinu sam porucila L i taman su mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptyNed Avg 03, 2014 6:03 pm

Supergirl nisam ih videla na Ali Express...i ako ih ima mozda i nisu tako dobre kopije kao sto su te.
Vidjela sam ih na www.freddy.com
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptyNed Avg 03, 2014 9:53 pm

Pogledala sam.
U pravu si, sigurno preko Ali Express, ako ih uopste ima, nece biti taj materijal.
Bas su dobre pantalone, bas ono daju volumen na zadnjicu Very Happy
Ali...naravno u moju zemju Nedojdiju ne isporucuju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 EmptyNed Avg 03, 2014 10:10 pm

Da bas kao naprave super guzu posto su tako sivane i podignu i stisnu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Caskanje forumasice - Page 45 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 45 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Caskanje forumasice
Nazad na vrh 
Strana 45 od 45Idi na stranu : Prethodni  1 ... 24 ... 43, 44, 45

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: