Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Caskanje forumasice - Page 13 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 13 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 13 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Caskanje forumasice - Page 13 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Caskanje forumasice - Page 13 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 13 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 13 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Caskanje forumasice - Page 13 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Caskanje forumasice - Page 13 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Caskanje forumasice

Ići dole 
+19
misstony
sewendy
andjelak2010
motorina
ketrin
Bubica
SarraFR
Elizabeth Hurley
njanjaaa
blondyna
aspireone
Tiki29
zokica73
marija-mara84
chantelle
SuperGirl
buba
Marsa
CocoNoir
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 29 ... 45  Sledeći
AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 2:16 pm

Supergirl to je moja kos, ne stavljam vise ekstenzije jer je onda skroz duga.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 2:25 pm

SuperGirl bile smo nas cetvoro, Blondyna, Buba, Elizabeth i ja, super nam je bilo kao sto kaze Buba, kao da se vec znamo, odmah se raspricale stvarno kao drugarice, uzivancija! Evo pa vidite:

Caskanje forumasice - Page 13 Photo-10

Chantelle nadam se da cu imati priliku da te upoznam ako dodjem u Zagreb u aprilu... Smile

Mora neko masovno okupljanje na leto O-B-A-V-E-Z-N-O, mogu vec da zamislim koji ce biti haos Very Happy

Coco ja sam isto brineta nemoj brinuti nisi vise sama Razz Sto se tice tog "ombre" ili tye and die efekat ja ga licno praktikujem vec dve godine posto se setam sa ostacima plave platinaste boje haha! Kada je onako malo na krajevima to mi je ok, daje dinamicnost boji jer se tesko vide nijanse boja na tamnoj kosi a ovo ubije monotoniju. Drugarica je to uradila bas sa tim "ombre" i bilo joj zanimljivo prva dva dana medjutim treceg je prefarbala sve jer joj je jako ruzno stajalo na peglanoj kosi...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 2:27 pm

Njanja ja vise ne farbam celu kosu, nego samo koren, tako da se ne da ostetiti kosa. One tablete koje sam pila (za kosu, kozu i nokte), ne samo sto nisam imala pozitivne efekte, nego mogu da kazem da su bile negativne. Nakon mesec ipo dana kako sam ih pila sva sam se isfrlila po telu, pretpostavljam da je bilo od njih, prekinula sam ih. Bila kod dermatologa, dao mi antibiotike i sad je ok. Tako da, vise ne bih kupovala takve stvari.
Chantelle blago tebi. Kako si uspela da je izrastes toliko, jel ima neki magicni sampon? Smile Meni raste, nije da ne, ali na svaki 2-3 meseca je malo skratim na vrvove, i opet sam na staro...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 2:29 pm

Sarro na ovoj slici se vidi koliko smo jesne;)Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 2:30 pm

Sarra verujem da ste se lepo provele, pa sve nas se vec znamo, toliko vreme provodimo tu pricajuci Smile
Licno upoznavanje je bonus toga Smile

Kao bonus 2 su cokolade Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 3:31 pm

SuperGirl haha bas tako!
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP
blondyna


Posts : 1006
Join date : 23.11.2012

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 3:35 pm

slicica je super, vraca u jucerasnji dan Smile , hajde devojke pridruzite nam se, ako ne pre onda barem tokog leta.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 3:36 pm

Super fotka, sve nam je jasno. Zavidim vam Wink

Sarra taman bi ja trebala doći na pregled pa smo se mogle upoznati, bilo bi super Razz što se tiče okupljanja baš bi bilo super!!!

Supergirl ne koristim ništa specialno, samo šampon za plavu kosu Smile i kad se idem farbati obavezno mi šiša vrhove, a uvijek kad dodjem komplikujem i jasno naglasim samo malo, ali baš malo...hehehe ovaj frizer završio za par sekundi, kaže dobro neću više, gotovo, kraj...što bi se ljutila na mene kad nema potrebe.
Meni baš porasla kosa, nisam ni gledala tek kad me prijateljica ovo slikala iza ljepo sam vidjela da je duga.
Nazad na vrh Ići dole
Marsa
Legendarni clan
Legendarni clan
Marsa


Posts : 767
Join date : 12.10.2012
Age : 36

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 3:51 pm

Jaooo kako sam samo ljubomorna na vas susret :-p smrc .... ali...dpcice leto pa cemo i mi da vas navatamo negde Smile)) i to u novom izdanju :-D
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 EmptyČet Mar 14, 2013 7:00 pm

Marsa ja cu da kidnapiram ovu tvoju belu macu na avataru Smile
Druzice se sa moj pas, bice pravi tandem Smile
[img]Caskanje forumasice - Page 13 Samoye10[/img]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Caskanje forumasice - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Caskanje forumasice
Nazad na vrh 
Strana 13 od 45Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 29 ... 45  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: