Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Tretiranje oziljka - Page 5 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Tretiranje oziljka

Ići dole 
+12
njanjaaa
ceci
jelmoli
sewendy
buba
marizela12
barabi
SarraFR
chantelle
blondyna
ketrin
SuperGirl
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPet Jan 10, 2014 2:02 pm

ja koristim domaće kantarijanovo ulje.... moja majka ga sama radi kao i hrpu tih svih stvari koje se rade s ljekovitim biljem pa se ne brinem o količini potrošenog Wink
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPet Jan 10, 2014 2:32 pm

Pa ja isto volim domaće, a imam još 1 dcl ovog svog i sad baš tražim kod prijatelja tko ima za prodati jer ne želim kupiti u ljekarni. Nisam znala da ću ga toliko trošiti, baš sam rasipna. Mislila sam da ću imat za mjesec dana ova 3 dcl, inače bih na vrijeme nabavila još...
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyPet Jan 10, 2014 3:37 pm

Zeznula sam se. Imala sam sveukupno 1 dcl svog kantarionovg ulja i potrošila sam 2/3 bočice (neka veća bočica mi se činila pa sam mislila da je bar 3 dcl unutra). Znači, ipak nisam rasipna s obzirom da svako jutro i večer mažem i ožiljke i cijele cice da ne dobijem strije.

I zeznula sam se kod cijene kantarionovog kod nas. 1 litra je oko 700 kn (nekih 90 eur) jer sam našla bočice koje su po 50 ml, a koštaju 35 kn (oko 4 eura), mislila sam da su 100 ml. Tako da je dosta skupo. Ja kad sam ga sama radila, napravim odmah 1 litru, a pošto nisam nikad toliko koristila ulje kao do sada, uvijek mi je ostajalo pa sam dijelila i bacala i radila novo jer ne znam koliko može ostati, a da ne užegne i da se sastav ne izmjeni). A može se svake godine na ljeto radit novo kad ta biljka cvjeta. Sad baš tražim među prijateljima ko ima malo viška da mi proda ili da ako im ne treba i uspjela sam užicati 3 dcl. To će bit dosta za još mjesec dana sigurno (pošto trošim 1 dcl na 10 dana, hehe).
Nazad na vrh Ići dole
Nela81
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Nela81


Posts : 36
Join date : 18.06.2013

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyUto Feb 18, 2014 9:03 am

cao devojke.
otvorila sam novu temu jer nisam nigde nista o tome procitala. interesuje me sa cime ste vi mazale oziljke i kakva su vam izkustva. koje kreme su vam preporucili hirurzi i sta ste na kraju koristile?
dali je nepohodno koristiti skupe kreme sa silikonom ili je dovoljna i n. p. bepanthen?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyUto Feb 18, 2014 11:06 am

Hej, draga! Ima ovakva tema u podforumu Moje telo, a zove se Tretiranje ožiljaka. Tamo su cure već pisale što su sve koristile. Meni je moj dr. preporučio samo kantarionovo ulje, a ovdje na forumu sam saznala za Šaljićev melem za ožiljke i mažem s tim dvoje već mjesec i pol dana ujutro i navečer. jako sam zadovoljna kako ovo pomaže i kako mi je koža meka i glatka, a ožiljci sve tanji i mekši. Ali Supergirl će sigurno ovu temu prebaciti tamo u onu koja već postoji pa ćeš vidjeti s čime su cure sve mazale...
Nazad na vrh Ići dole
Nela81
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Nela81


Posts : 36
Join date : 18.06.2013

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptySre Feb 19, 2014 9:48 am

misstony, gde se moze kupiti saljicev melem? u kojoj zemlji? neznam odakle mi pises...
kantarionovo ulje mogu svuda nabaviti ali saljicev melem neznam.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptySre Feb 19, 2014 11:53 am

Ja sam svoj otkupila od jedne članice s foruma jer je ona naručila jedan viška... Nije sad bitno. Ali ona ga je naručila preko fejsbuka. Možeš i ti tako.
Ja sam iz Hrvatske (piše mi da živim u Zadru, jel Very Happy ).
A u Srbiji ima za kupiti u apotekama, kod nas nema.

Evo ti linkovi njihove stranice: 

[You must be registered and logged in to see this link.]

i fejsbuk stranice:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptySre Feb 19, 2014 1:46 pm

Dali je taj melem tako dobar?! Meni dolazi nećakinja uskoro iz Beograda pa bi mi onda ona donjela ...
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyČet Feb 20, 2014 7:48 am

Mikica, eto, ja ga koristim od 14.dana nakon OP i sad ne mogu ti reći još ništa jer je malo vremena prošlo. Ne primjećujem baš da su mi ožiljci nešto bljeđi ili tanji i da to ubrzano prolazi. Mislim da svaki ožiljak ima svoj tijek oporavka koji mora proći da to ništa ne može ubrzati. Ja kombiniram kantarionovo ulje koje prvo nanesem na cijelu dojku (i ožiljak) i onda stavim malo tog melema samo na ožiljke i masiram 5 minuta. Tako svako jutro i večer. Doktor mi je rekao da kantarionovo mažem do 4. mjeseca od OP, a meni to tako tlaka! Melema imam za još mjesec dana i mazat ću ga dok ne potrošim bočicu, a mislim da ću i kantarionovo tako i da ću sad mazat samo navečer jer mi je ujutro koma... Namažem cijele grudi i koji god grudnjak obučem, odmah je mastan i crven od kantarionovog ulja. To mi je baš tlaka jer onda bijeli grudnjak bude odmah prljav... I takva hodam cijeli dan. Da moram doktoru ili nešto, išla bih s tim mrljama na grudnjaku, užas  affraid  Evil or Very Mad  Ali za melem je ketrin rekla da je njoj pomogao s onim njenim starijim ožiljkom, samo i njoj je trebalo vremena godinu dana. Iskreno, mislim da bi ožiljak ionak za godinu dana mogao bit blijed i manji i bez nekog mazanja nečim...  Neutral
Nazad na vrh Ići dole
barabi
Elitni clan
Elitni clan
barabi


Posts : 422
Join date : 10.09.2013
Age : 36

Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 EmptyČet Feb 20, 2014 9:18 pm

Misstony kažeš od jedne članice Very Happy
Već potrošila skoro šaljića??? Ja mažem misec duže od tebe pa ga imam baš puno još Very Happy

Istu proceduru i ja prolazim znači ujutro i navečer cijele grudi i ožiljak sa kantarionovim uljem ujutro i navečer utrljavanje 5 min melemom i još natopim na kraju pa zaljepim medicinskom trakom.

Iskreno nisam ni ja primjetila nešto da mi je ožiljak izbljedio, iako ko zna kakav  bi bio da ne mažem, to ne mogu znati. Po meni isto više ovisi možda do kože nego do mazuckanja, ali eto od viška glava sigurno ne boli. Mazat ću i ja sve dok imam ulja, a šaljića ću isto dok ne potrošim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tretiranje oziljka - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tretiranje oziljka
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Korekcija oziljka
» Uklanjanje oziljka od akne (dermoabrazija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: