Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Vaša boja kose - Page 8 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Vaša boja kose - Page 8 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Vaša boja kose - Page 8 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Vaša boja kose - Page 8 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Vaša boja kose - Page 8 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Vaša boja kose - Page 8 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Vaša boja kose - Page 8 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Vaša boja kose - Page 8 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Vaša boja kose

Ići dole 
+16
sathena
misstony
COKOLINNA
buba
njanjaaa
blondyna
sewendy
Mikica m
CocoNoir
Elizabeth Hurley
blondie1
SarraFR
nika37
nayika
SuperGirl
chantelle
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptySub Nov 09, 2013 8:42 pm

Coco ova zadnja slika je predivna, ali devojka ima talasastu kosu, na ravnoj sigurno ne stoji tako dobro, tj. manje prirodno. Ja sam brineta (kao sto vidis na fb) ali sam bila farbana u plavo, i misljenja su dosta podeljeni neki kazu da sam bila stvorena za tu boju a drugi da sam izgledala dosta strozija, i slazem se, mislim da je svetlo braon-med nijansa najlepsa, sa svetlijim pramenovima sigurno fenomenalno izgleda, mislim da bi ti lepo stajalo (po tvojim slikama) pa onda postepeno menjaj i vidi sta ti vise odgovara.
Meni je na kraju trebalo dve godine-dve ipo, da vratim potpuno svoju kosu i boju, bila je skroz unistena, dakle i to uzmite u obzir...

Inace, iako nema veze sa bojom, ali ima sa kosom, ja sam probala u septembru, keratin, tj. ispravljanje kose keratinom i odusevljena sam, toliko mi je olaksalo svakodnevni zivot da je prosto neverovatno! :DDa li je jedna od vas probala?
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptySub Nov 09, 2013 11:25 pm

Ja danas bila kod frizera i stavila samo par svijetlo bakrenih pramenova ispod...opet nisam imala snage da uradim šta drugo :Dnemože se iz plave izgleda...a i frizer mi je savjetovao da neradim drastičnu promjenu jer će mi sigurno biti žao, jer nisam 100 % odlučena i opet bi htjela u plavo i samo bi uništila kosu sa ponovnim farbanjem.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 9:13 am

Chantelle, znaci i dalje si plavusa? Ako, moramo i plavuse da imamo na forumu Smile Bolje nemoj nista drasticno, pa kada ti bas dosadi plava i kad budes bas resena da promenis, onda ti nece biti zao. 

Sarra, mislim da bi tebi lepo stajao ombre ili balayage, imas lep ten. Jedna moja drugarica se farba u plavo i bas izgleda starije, njoj nikako ne stoji jer je zuta, a ima plave oci i hladan podton je, znaci bolje bi joj stajala pepeljasta, ali ona ne slusa. I to mora da se gleda. 
Razmisljala sam ja da probam ili keratin ili ono trajno ispravljanje, ali sam odustala jer meni bas brzo raste kosa, pa onda ti novoizrasli delovi bi mi bili prirodno kovrdzavi, opet bih morala da je feniram ili peglam. Ne znam, mozda probam, da vidim kako ce mi biti.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 9:55 am

Sarra jesi to radila u frizerskom salonu?

Samo nemojte kupovati serume za ispravljanje kose. Moja drugarica je kupila od Schwarzkopfa (got2b) serum za ispravljanje kose sa keratinom, dođe serum i neka krema. Toliko joj je uništilo kosu i svu izušilo. Baš joj uništilo kosu. A taj serum toliko smrdi i agresivan je skroz.

Ja za kosu kupujem sve profesionalne stvari i mnogu su bolje nego one u marketima. Meni je frizer rekao da su sve te stvari preagresivne.

Coco i dalje sam plavuša Very Happy evo slike: [img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 10:09 am

Chantelle super ti je boja kose...
Ja sam vam pak nešto između ombre i bayalage....
Jako sam zadovoljna s tom "bojom" jer mi je dosta otvorilo lice jer sam tamnije puti, a opet sam ostala nekako svoja jer i dalje je korjen kose moje boje... Uglavnom svi su pozitivno reagirali kad sam napravila to.. Sad samo preljev stavljam i sisam se normalno i to je to... Mada uvijek svako malo hoću neku promjenu, a nisam tip za velike promjene... Pa s vremena na vrijeme napravim šiške il tako nešto...
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 10:12 am

Chantelle, prelepa ti je kosa, a i boja. Bas se vidi da je negovana. 
Reci mi cije preparate koristis? Ja bas imam problem da nadjem odgovarajuce, da mi ne stvaraju perut, da mi ne maste kosu, posto imam kovrdzavu to je dodatni problem. 

Mikice, ja bas volim da vidim ombre, razmisljala da radim, ali i dalje nikako da skupim hrabrost da ofarbam kosu, i dalje sam nefarbana Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 11:05 am

Hvala  vam Wink

Coco meni se dobri preparati od Bain de terre i od Paul Mitchell-a. Zadnje što sam kupila od Bain de terre je neka glina za kosu, staviš na kosu i držiš 5 minuta i ispereš, baš dobro nahrani kosu.

Ti imaš prirodnu boju kose? Ako imaš svoju boju ja bi ti savjetovala da ne farbaš cjelu kosu nego samo pramenove napraviš. Kod ombre-ja treba pogoditi pravi kontrast jer inače ne izgleda lijepo. Meni se svijda ovako nešto za smeđu kosu:
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 12:02 pm

E ovo se i meni svidja. Imam prirodno smedju, onako tamnija je. Nisam se nikad farbala, uvek sam je cuvala od te hemije, ali sad bih nesto da promenim. Samo jos da nadjem frizera koji ce ovo da mi uradi kako treba, da me ne unisti. Ovaj moj nije bas nesto za farbanje, vidim kako farba drugaricu pa joj ispadne zuto, meni se to ne svidja.
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 12:46 pm

Eeee tako nešto slično imam i ja.... Meni je samo vrhove  frizer radio i onda s vremena na vrijeme stavim preljev svoje boje radi sjaja... Vjeruj mi ako sam ja to napravila onda možeš i ti jer ja sam zbilja osjetljiva na promjene i teško ih prihvaćam
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 EmptyNed Nov 10, 2013 1:12 pm

Coco i meni se nesviđa žuta boja, to mi je nešto najružnije kod plave kose. Baš sam gledala slike na google za ombre i na nekim izgleda kao da imaju izrast od 10 cm. A neke imaju skroz lijepo uradjeno, više kao neki pramenovi samo na vrhovima ili ispod pa se preliva.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaša boja kose - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša boja kose
Nazad na vrh 
Strana 8 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Transplatacija kose
» Brzi rast kose

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moja kosa-
Skoči na: