Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Ići dole 
+42
Tia1102
Lagmar
gama
titty
missionvao
lola123
Dannii
Ennazg
roses13
Lena31
Queen
inesa000
nadjika
ella87
MiljanaIgor
leptiric
jocabo
njonja
marinamarinica
maleficent_11
Natasa Zdravkovic
buducalepotica
RadaPrada
dasha
Di
andandj
CocoNoir
blondyna
Tiki29
Elizabeth Hurley
malena123
chantelle
svetlana
milica90
atina
zokica73
sathena
njanjaaa
buba
riodejeneiro
trendseterka01
SuperGirl
46 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći
AutorPoruka
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyNed Jan 24, 2016 5:00 am

Titty lijepe su ti usne, prirodno izgledaju, asimetrija je minimalna i vjetojatno je samo ti primjetis dok sutis i gledas ih u ogledalu a to su sigurno rijetke prilike, mislim kad sutis муагага hjdhcjd

U svakom slucaju mislim da ste hrabre ja se ne bi usudila raditi takve korekcije na licu pale jer da ne ispadne kako ja zelim mislim da bi izludila Mad vec ovako stalno gledam u to celo i trazim linije iz svakog kuta, mislim da je to najvise sto cu na licu raditi za ostalo nemam " muda" geek
A srecom za moj pojam imam ok usne Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac
avatar


Posts : 91
Join date : 10.11.2015

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyNed Jan 24, 2016 10:23 am

.


Poslednji izmenio Tia1102 dana Pon Okt 02, 2017 4:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lagmar
Clan porodice
Clan porodice
Lagmar


Posts : 256
Join date : 06.12.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyNed Jan 24, 2016 4:57 pm

Hvala missionvao. Ok, 3 mjeseca je stvarno prekratko (citala sam da, ako imaš peh, to se može desit i sa juvederm i sa restylane) kad kažu da bi trebalo 6-12 mjeseci trajati. To bockanje ajde i nekako, ali svaki put toliko novaca dat scratch
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyNed Jan 24, 2016 7:14 pm

Queen, brbljavica ce ti prognozirati da ces sigurno kad tad ici na jos koju korekciju Twisted Evil. Do jucer sam bila i protiv bilo kojeg rezanja tijela osim u slucaju bolesti, a vidi me sad, kao one kaj idu svake godine na njih par муагага. Dala si mi ideju, objasnicu dragom zasto je dobro da toliko pricam... da ne vidi asimetriju geek.
Nekako sam se navikla sad na te malo vece usnice, nemre se ni zamisliti sa tankima vise. Ako ce kratko trajati stvarno ne znam sta cu, morat cu nenamjenski dizati, zato se valjda i zove tako муагагамуагагамуагага. Znam samo da necu ici na ono rezanje gornje usnice pa povlacenje jer se stvarno vidi taj rez, a nije poanta da ostatak zivota moram sa sminkom nesto skrivati. Ono podizanje rezom kod nosa je isto malo cudno, kao da poslije usta su stalno poluotvorena, a i taj oziljak ne zacijeli svima isto. Ne znam, smislit cu vec nesto, to sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyNed Jan 24, 2016 8:27 pm

To za poluotvorena ne mora da bude, pogotovo ako si dobar kandidat tj. u startu ti se slabo vide gornji zubi kad razmaknes usne Smile To je indikator da imas viska materijala jelte... 


Bas sam htela pitati i za to Maljkovica jer radi bullhorn lip lift al covek nikad nema vremena uzivo, ljubazno te primi al na vrata samo sto ne grebu pacijentkinje za kontrolu pa mi glupo da budem tu kad su one vec platile...
Zato volim kad se pregled naplacuje, sto u Srbiji radi samo BelPrime a ono opet nista ne saznas do kraja ni kod njih. 4000 za pregled kapaka i ne znam ni kolko bi kostali. Al da ne menjam temu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptySre Mar 16, 2016 9:03 am

Evo skoro tri mjeseca i jos se drze
[url=[You must be registered and logged in to see this image.][/url]


Poslednji izmenio titty dana Sre Mar 16, 2016 11:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptySre Mar 16, 2016 2:30 pm

Titty ne vidim sliku scratch

E sad vidim bas prirodno izgledaju bhjsbcj samo da potraje Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lavenenosa
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Lavenenosa


Posts : 80
Join date : 04.01.2016

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptySub Apr 30, 2016 4:41 pm

Pozdrav devojke  Very Happy Mnoge od vas znam sa drugih tema. Vidim da je ova malo zamrla... Htela bih da povecam usne hijeluronom, da probam prvo kako ce da mi stoji, posto nije trajan. Imam par dilema. Prvo, da li da radim sad posto trenutno nosim fiksnu protezu, pa ne znam koliko ce pomeranje zuba uticati na izgled usana i da li to doktoru smeta da proceni kako ce izgledati. Mozda ipak da sacekam nekih godinu dana, da je skinem? A druga dilema je kod koga raditi. Malo sam citala vasa iskustva i vidim da hvalite dr Milivojevica. Ko je jos dobar u Bg? Ja bih nesto malo, mozda 1 cc u gornju, posto mi je donja puna.
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyUto Maj 10, 2016 11:14 am

Lavenosa 
Ja da sam na tvom mestu ipak bih sačekala da skineš protezu jer ipak zubi kada se nameste sigurno će i usne se malo podici pa onda vidi... ja mislim da u bg niko usne ne zna bolje raditi od Milivojevića, i sama sam se uverila koliko njih dolazi kod njega da popravi... on koristi i hijarulon i ima meru nikada prvi put ne stavlja puno, nego prvo malo pa ako hoćeš još tada doda još.
Nazad na vrh Ići dole
Lavenenosa
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Lavenenosa


Posts : 80
Join date : 04.01.2016

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 EmptyUto Maj 10, 2016 12:16 pm

Hvala Indijana  Smile Tako cu i da uradim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 19 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Nazad na vrh 
Strana 19 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Povećanje volumena usnica vlastitim tkivom
» Povećanje projekcije usnica kirurškom metodom izvrtanja ili everzije usnice ili primjenom lokalnih režnjeva sluznice usnice
» Naboranje implantata
» cena implantata
» Krvni ugrušci oko implantata - hematom

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: