Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Korekcija asimetricne grudi EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Korekcija asimetricne grudi EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Korekcija asimetricne grudi EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Korekcija asimetricne grudi EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Korekcija asimetricne grudi EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Korekcija asimetricne grudi EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Korekcija asimetricne grudi EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Korekcija asimetricne grudi EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Korekcija asimetricne grudi EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Korekcija asimetricne grudi

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi EmptyČet Okt 11, 2012 7:28 pm

Asimetrija grudi dešava se kada grudi nisu jednake veličine. Asimetrija takođe podrazumeva i različit stepen opuštanja i spadanja dojki. Tradicionalne tehnike korekcije uključuju ubacivanje imlantata u manju dojku, što predstavljaju rešenje sklono komplikacijama, gde se retko postigne da dojka sa implantatom odgovara drugoj, prirodnoj dojci. Većina žena potom završi tako što protraći život u zameni implantata, podizanju zdrave, nešto spuštene dojke da bi se prilagodila onoj sa implantatom, čime se podvrgavaju mnoštvu operacija sa ogromnim brojem ožiljaka.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi EmptyČet Okt 11, 2012 10:12 pm

Primeri korekcija asimetrija grudi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Plastic mama
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Plastic mama


Posts : 11
Join date : 27.03.2014

Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi EmptyČet Mar 27, 2014 2:05 pm

Dobar dan, ja sam nova na forumu i zanima me da li je neka zena radila korekciju asimetricnih grudi akvafiling gelom i kakva su iskustva. Imam nameru da to uradim i zanima me da li mozete da preporucite hirurga u Beogradu koji ima iskustva sa tim. Takodje me zanimaju cene tog zahvata. Hvala puno unapred.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi EmptyPet Mar 28, 2014 3:27 am

Plastic Mama dobrodosla Smile
Najbolje je da nam se priklucis na DELIMO ISKUSTVA 15 i cujes misljenje i iskustva...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
ma.ta
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ma.ta


Posts : 1
Join date : 10.01.2017

Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi EmptyUto Jan 10, 2017 4:06 pm

Pozdrav, nova sam na forumu i zanima me ima li netko sa iskustvima. Smile
Prije 3 tjedna sam imala operaciju grudi. Odlucila sam se na to jer su bile stvarno puno asimeticne, desna je bila cak 3 puta manja od lijeve. Doktor je odlucio da u manju stavi impantat,a vecu da malo podigne i korigira areolu, odnosno da je smanji. 
Zanima me kako tretirati rane, sa cime da ih mažem (doktor mi je rekao da se ožiljak nece uopšte vidjeti, ali ja bi igrala na sigurno) oziljak gdje je stavljen implantat je super zarastao, ali na ovoj drugoj cici gdje je radena korekcija areole rana je jos u procesu zarastanja. Jos uvijek se nije stvorila kastica u potpunosti i na neki malim mjestima ima krvi i limfe pa me zanima koliko cesto da je cistim i mjenjam gazu ili da je mazem s necim da brze zarast?
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi EmptyČet Jan 12, 2017 8:28 am

Dobrodosla ma.ta  flower
Aktivne cure u vezi grudi su na temi delimo iskustva 22
Sto se tice oziljaka njih smijes poceti tretirati tek kad otpadnu krastice, sto se tice mjenjanja gazica i ciscenja to ti je doktor trebao reci svako koliko da mjenjas, ako jos uvijek curi mozda je bolje svaki dan, ali najbolje da pitas dr da ti potvrdi.
Cure oziljke mazu npr. contratubexom i slicnim kremama, kantarionovim uljem ili u zadnje vrijeme koristile su posebne silikonske flastere za oziljke  Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Korekcija asimetricne grudi Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija asimetricne grudi   Korekcija asimetricne grudi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Korekcija asimetricne grudi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Korekcija grudi, nosa i pupka
» Korekcija grudi, nosa i pupka
» Korekcija oziljka
» Korekcija podocnjaka
» Korekcija usiju (otoplastika)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Asimetrija grudi-
Skoči na: