Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Dijeta i savete - Page 10 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Dijeta i savete - Page 10 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Dijeta i savete - Page 10 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 10 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 10 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Dijeta i savete - Page 10 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Dijeta i savete - Page 10 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Dijeta i savete

Ići dole 
+10
blondyna
riodejeneiro
njanjaaa
chantelle
nayika
Elizabeth Hurley
blondie1
SuperGirl
SarraFR
dzepna
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Dec 03, 2012 4:33 pm

Nayika dobra sema imas, jedes sta hoces jedan dan u nedelji, to je motivacija, cekas da dodze dan kad se sve moze Very Happy
Ja sam citala na net da u kozmeticke salone ima neke gipsane bermude? Jer neko cuo ili koristio to?
Na neke forume se bas hvale, meni to treba u delu stomaka, kao od jedan tretman odma imas 1-2cm manje. Sta mislite?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Dec 03, 2012 6:53 pm

Mislim da te bermude uopste nisu losa stvar.
Ne mozes nista osim para i obima da izgubis. Svakako i masaze su dobre.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Dec 03, 2012 7:11 pm

Masaze mi ne trebaju, jer hvala Bogu nemam celulita,
ali treba mi da izgubim koji cm u stomaku Smile
Bermude planiram da probam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan
njanjaaa


Posts : 421
Join date : 27.10.2012

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Dec 03, 2012 7:30 pm

A probaj sama da gnjecis stomak ili uzmi foliju pa se zamotaj i radi trbusnjake,ali opet ja nisam strucna.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyPon Dec 03, 2012 9:08 pm

Njanja ja vezbam, idem u teretanu i kuci imam neke sprave, nije da ne radim na sebe. Ali zelim brzi efekt, nervira me ovaj stomak, nisam navikla i smeta mi Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyUto Dec 04, 2012 8:53 am

Coolcat dobices zeljene efekte ako vec toliko radis na tome, mozda ne toliko brzo kao sto zelis ali bar reci sebi da kad uspes da skines taj stomacic (a ima vremena, zima tek pocinje) tesko da ces ga vratiti Wink
Vidim da ste spominjale celulit, ako neka ima savete samo napred posto upadam u tu kategoriju zena, ne pijem gazirano a ni sokove, ne jedem cesto masno (2, 3 obroka nedeljno a i to u umerenim kolicinama), samo mi je vezbanje manjak jer nikako da mi se uklopi vreme i energija... Ali i kad sam intenzivno vezbala u teretani, nikako da se celulit preda... Tako da devojke cekam vase savete!
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyUto Dec 04, 2012 10:18 am

coolcat nisam još ćula za gipsane bermude....kod nas to nema...moja prijateljica ima taki pas za stomak....daš ga gore i vruće ti je....ona je zgubila stomak...isto ti je ko fora sa plastičnom foljom....ja sam se povijala i išla trčit,da se preznojiš....



sarra za celulit ja mažem sa kremom od afrodite....skroz cjelo ljeto...jedne žene daju gor zoc od kave i poviju se u foliju....dosta krema protiv celulita je na bazi kofeina
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyUto Dec 04, 2012 12:10 pm

Znam to, koristim stalno te kreme sa guaranom, kafom, zelenom kafom itd, nista to ne pomaze specijalno vise je do masaze nego do same kreme...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyUto Dec 04, 2012 4:36 pm

Nayika pokusacu i sa folijom, umotacu stomak i vrteti na orbitrek Very Happy
Ali planiram da probam i taj tretman sa gipsene bermude, nije mn skup, 10eur jedan tretman.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 EmptyNed Dec 09, 2012 10:34 am

coolcat pokušaj....meni jako pomaže! Sarra za celulit ti je dobra izmena tople i hlade vode,kad si pod tušem:D ja sam sad kupila whey proteine:)pa da vidim,kako bo to radilo....cilj mi je još masnoču na stomaku i nogama skinit, i mišice probudit....i do božiča ništa ne grešim!!! sad mi je bio prvi tjedan....i nije težko za sad:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dijeta i savete - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dijeta i savete
Nazad na vrh 
Strana 10 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: