Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 14 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 14 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 14 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 14 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 14 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 14 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 14 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 14 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 14 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 31 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
buducalepotica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
buducalepotica


Posts : 8
Join date : 24.04.2014

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySub Maj 03, 2014 2:46 pm

Sathena, prelep ti je nos.da li ti je malo turpijao kost ili je samo suzio vrh?
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice
Ikser


Posts : 275
Join date : 08.11.2012
Age : 45
Location : Frankfurt,DE

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySub Maj 03, 2014 3:49 pm

Buduca lepotica , ne umem da ti posaljem privatnu poruku odavno nisam posecivala forum. Maltene uopste ne boli,najnezgodnije je to sto imas cepove u nos i ne mozes da dises par dana
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySub Maj 03, 2014 4:15 pm

Ikser pa gde si ti,nedostajala si jhvghjvh
Nazad na vrh Ići dole
buducalepotica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
buducalepotica


Posts : 8
Join date : 24.04.2014

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySub Maj 03, 2014 4:18 pm

Ikser, da li si zadovoljna rezultatom ?
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptyPon Maj 05, 2014 1:26 am

Ikseeeeeer Smile

Samo nam makar reci kako si? Jel sve ok? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice
Ikser


Posts : 275
Join date : 08.11.2012
Age : 45
Location : Frankfurt,DE

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptyPon Maj 05, 2014 11:50 am

jao devojke ja sam se peselila iz Ceske u Nemacku pa sam u haosu zivom,adaptacija,skola jezika ...ali evo danas cu postaviti nove slicice,da vidite kako grudi izgledaju. Rezultatom sam zadovoljna,izvukao se maksimum nedirajuci kost. Mada je mozda trebala i kost malo da se turpija
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySre Maj 07, 2014 7:31 pm

Devojke samo da vam kazem ja sam dobila udarac u nos pre 6godina i kako nisam operisala na vreme kako mi je receno nos mi je postao grbast i posao od udarca u levo...Posle dve neuspele operacije u Bg,pronasla sam doktora koji je malo je reci umetnik za noseve,nesto kao Ostojic za grudi.Saznala sam za njega sad u januaru jer sam videla par cura u mom gradu koje je on operisao i stalno sam pokusavala da saznam ko ih je operisaokad sam saznala,potrazila sam njegovo ime na forumima u Cg i veruj mi svako ko je radio kod njega ima samo reci hvale,Jedna jedina cura je zamerila kao sto joj je nos previse zenstven na njene ostre crte lica,ali to je sve sto sam ja nasla od kritika.Onda sam nasla jos 3cure preko fb koje je operisao i neverovatno sta covek radi i od kakvih noseva,totalno prirodno izgledaju a cene mu se krecu do 1200e u totalnoj.Ja kad sam dosla da se operisem jos dve cure su se spremale za op,bila sam u cudu kako nas tri zaredom i on je pitao koja ce prva,ja sam posla od 5do8 sve je zavrsio a ove dve cure su imale velike i grbave noseve i one su saznale za njega preko prijateljica koje su isto radile kod njega.Ko zeli moze pogledati njegov sajt ukucajte ORL Vukasin Barjaktarevic Herceg Novi...Imate slike pre i posle isto,ali to je nista sta ima kod sebe...I da nasla sam na forum drugi jos cura koje su radile kod njega ali na srbijanskom forumu...tako da ja vam garantujem da cete biti zadovoljne.On je prvo otorinolog pa plasticar,estetika mu ide od ruke sto je neverovatno jer ja nisam videla ni jednog docu koji ima rezulatte kao on i toliko zadovoljnih pacijenata,a sto je najbitnije ne mozete provaliti da je nos operisan.
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySre Maj 07, 2014 7:33 pm

Koga zanima slika u inbox saljem.I da te dve cure koje su samnom operisane  imaju predivne nosice,videla sam ih skoro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySre Maj 07, 2014 7:37 pm

Ne mogu postaviti slike na forumu jer ne umem da ih zatamnim i svakako ne bih iz vise licnih razloga,nadam se da preporuka nece biti izbrisana...
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 EmptySre Maj 07, 2014 7:40 pm

Sathena imamo slicne nosice Very Happy Mada sam ja i pre op imala jako mali nos problem je bila grbica posle loma
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 14 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 14 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 14 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 31 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: