Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Zatezanje lica  - Page 7 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 7 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Zatezanje lica  - Page 7 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Zatezanje lica  - Page 7 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 7 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 7 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Zatezanje lica  - Page 7 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Zatezanje lica

Ići dole 
+14
gama
Queen
titty
missionvao
chantelle
Elizabeth Hurley
misstony
Masha23
CocoNoir
Ikser
buba
blondyna
SuperGirl
andjelak2010
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 2:43 pm

E pa Queen, bas me zanima kakva ce bit razlika od slika prije i poslije, kad ti uopce nemas bora Razz, zanima me ta razlika Laughing. Kako si priblizila kameru normalno da imas bore, pa pore koze ti se vide !!!! Neka, neka si ti sebe razveselila. Ja objavljujem 16.12 slike u drugoj rubrici (pov volumena usana bounce)
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 3:03 pm

Hahahaha tebe sam cekala Twisted Evil
Sta nemam pa jesi vidjela onu iznad nosa pa to je vec kanjon bio Shocked
Uglavnom ja sam vec danas odusevljena, dr. je rekao da cu vidjeti razliku vec nakon 2 dana - no ja bas nisam vjerovala u tu tvrdnju scratch medjutim ovo je stvarno djelotvorno vec danas su mi te bore 50% plice ovo je nevjerovatno cheers zivio onaj koji je prvi upotrijebio botox za bore khjjkhkj
Moj dr. me nije totalno zamrznuo jos uvijek imam laganu mobilnost ali smjesno mi je kad se zelim namrstiti moram se dobro skoncentrirati da to izvedem i kad uspijem to je neko " plitko " mrstenje ni blizu onoga prije.
Sad jedva cekam da vidim kako ce to izgledati za tjedan,dva srekno
Mislim da se sad na slikama ne bi bas vidjela razlika kao u zivo ali probat cu slikat pa ako se vidi razlika stavim slike.
Ja sam odusevljena i preporucam svima koji su o tome razmisljali naravno bitan je izbor doktora punkkk
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 3:25 pm

I naravno s nestrpljenjem cekam 16.12. da vidimo tvoje socne usne jhkhdd
Do prije 2 dana sam bila opsjednuta cickama a sada gledam svima celo hjdhcjd jucer bas dok smo gledali tv ja sam komentirala zene koje su zamrznute i koje nisu, na sta ce moj muz: " do sada sam slusao tko ima prave a tko silikonske cice a od sad cu izgleda slusati tko ima botox hffk "
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 7:29 pm

Eee super mi je to sa plitkim mrstenjem Very Happy, bas cudo. Ne smijem ni spominjati dragom poslao bi me da si cijelo lice izbotoxiram, stalno se zali da imam prejaku expresiju lica kad nesto objasnjavam geek.

Mislim da ce se moram malo vise fokusirati na punacka usta, ak kad se umori uvijek moze skrenut pogled na cicke Twisted Evil. Kad bude ful rezultat stavi slikice da vidimo cudo.
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 8:05 pm

Dobar ti je dragi lol!  znači kad budeš trebala botox on će te prvi poslati Wink
Evo slikica, u živo se više vidi razlika ali kad se dobro pogleda vidi se i diskretna razlika i na slikama a tek je 2 dan!!!

Prva slika je prije, druga ispod nje je poslije Wink ( valjda ne vidim samo ja razliku муагага , placebo efekt)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 8:52 pm

Baš se vidi razlika.
Odličan rezultat.
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 9:24 pm

Hvala buba hsgjhsbd
Znaci ne umisljam si lol! super je feeling kad odmah vidis neke rezultate cheers
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptySub Dec 12, 2015 9:32 pm

Queen, vidi se razlika, posebno na borama oko ociju, super ti je odradjeno.

Titty, je l kod dr Ostojica radis usne? Kada tacno? Ja sam 15. na stolu kod njega, za nos Н
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptyNed Dec 13, 2015 7:57 am

Hvala CocoNoir xdxdfgx
Sve nas je nesto uhvatilo u 12. mjesecu Laughing  CocoNoir sretno i da dobijes nosic kakav zelis good luck
Nazad na vrh Ići dole
titty
Elitni clan
Elitni clan
titty


Posts : 346
Join date : 26.03.2014

Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 EmptyNed Dec 13, 2015 8:43 am

муагага Queen, vidi se razlika pogotovo kod kanjona, al stvarno male si ti to bore imala mislim da vjerovatno razliku kuzimo mi na forumu i  muz.
Al bitno je da si ti sretna kad se pogledas. Tako cu vjerojatno samo ja kuziti svoja usta, ostali ce mislit uuuuu dobar ruz geek.

CocoNoir sretno 15. ja sam 16.lol!.
Pa normalno da nas je uhvatilo pa nismo skoro pa godinu dana nista radile, sad ce to tako svake scratch.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zatezanje lica  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zatezanje lica
Nazad na vrh 
Strana 7 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Face lift (Zatezanje lica)
» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
» Cista koza lica
» Čišćenje i pomlađivanje lica
» Vezbe za transformacija lica - Facercise

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: