Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 6 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 6 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 6 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 6 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Zatezanje lica  - Page 6 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Zatezanje lica

Ići dole 
+14
gama
Queen
titty
missionvao
chantelle
Elizabeth Hurley
misstony
Masha23
CocoNoir
Ikser
buba
blondyna
SuperGirl
andjelak2010
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Masha23


Posts : 60
Join date : 21.02.2014
Location : Beograd

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyNed Apr 06, 2014 8:51 pm

Evo me devojke... :-) Ovih dana imam toliko posla, plus klinci skola :-( tako da nisam nikako stigla da vas posetim.
Misstony je sve lepo objasnila, tako da ja nemam nista da dodam. ;-) Upravo tako kao sto je rekla, sada ne mogu da se namrstim i da hocu! Super je! Svi mi kazu da blistam, da sam se osvezila, a ne znaju za Botox da sam radila. Promena je stvarno ocigledna, ali nije drasticna. Savetujem svima kojima treba. Bitno je samo da imate dobrog dr, koji ce ga u pravoj meri aplicirati tamo gde treba i koliko treba. 
A najbitnije mi je da mi se lice i oci i dalje nekako smeju, da ne izgledam kao mumificirana! ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Masha23


Posts : 60
Join date : 21.02.2014
Location : Beograd

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyNed Apr 06, 2014 8:55 pm

SuperGirl, ja sam platila Botox 400 eur (celo + oci), ali mi je dr savetovao da ga radim 1 godisnje, ne cesce, jer nije dobro da misic stalno bude atrofiran, vec je najbolje kada malo miruje, pa malo radi, tako da je na god.dana idealno! ;-)
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyNed Apr 20, 2014 3:56 pm

Ja ću vam samo javiti ovdje da sam ja TRENUTNO odustala od botoxa jer sam razgovarala s nekim prijateljicama među kojima je i Mikica kojoj potpuno vjerujem i dobila od njih odgovore da meni to još ne treba. Pa kad malo gledam slike na internetu cura koje su to radile, možda mi stvarno i ne treba. Izgleda da sam malo prenaglila jer mi je sinulo da ću ove godine napuniti 30 godina i nekako sam si pomislila da sam stara i da svi kuže kako imam 30  Sad 

A onda mi je u 3 dana za redom nekoliko ljudi reklo da im izgledam kao da imam 25 i sad sam sretna. Problem je što ja imam periode u životu kad se uopće ne šminkam, ni na posao, ni na kave. Čak se ni ne oblačim lijepo, nego budem u trenerkama i sličnim "domaćim" kombinacijama. I onda svima izgledam nemarno i staro. Ali onda dođe period kad se šminkam, imam volje za oblačenje, friziranje i to se odmah vidi i dobijem koju godinu manje... Bit će da je to sad taj period. A i koža na licu mi je nekako ok ovih dana, njena je i elastična i mislim da mi je to od Avene termalne vode u spreju. Od kako njega koristim baš mi se koža proljepšala. Nije više tako suha kao prije.  cheers
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPon Apr 21, 2014 2:59 pm

Misstony tacno da trenutno raspolozenje, kao i nacin oblacenja nekad uticu na izgleda s aspekta procena godine.
Ima dani kad me mrzi da izadzem iz pizame, a ne pa da se uredzujem i sminkam Very Happy
Sta se tice botoxa ja sam se malo mrstila pred ogledalu da vidim kako to izgleda i mogu reci, Hvala Bogu, da mi je jos rano za to, ali za koju godinu kad se pokazu znaci sigurno cu uraditi Very Happy
Super sto postoje takvi stvari, danas je lako biti mlad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPon Apr 21, 2014 10:46 pm

Devojke, oko tridesete, ako krenete da se upucavate botoksom u 30, sta kasnije?! Ne izmisljajte nego uzivajte u svojim lepim godinama i MLADOSTI! Btw pojavile su se i neinvazivne metode kao npr. ultrazvucna mezoterapija, dakle bez igala i cuda. Ali pre svega sacekajte GODINE kada se to radi, sada ste po meni premlade.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyUto Apr 22, 2014 10:21 am

Kakv botox u 30, definitivno prerano!
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyUto Apr 22, 2014 11:27 am

Elizabeth, ma ja sam se stvarno raspitala u vezi botoxa i nije to takav problem staviti ni u 30-oj jer nema posljedica od toga i neće ti se bore pojačati nakon prestanka djelovanja, čak dapače, odgodila si bore za godinu dana sigurno. Ali je financijski nepotreban trošak ako ti ne trebaju... Zato možda nema smisla. Tako da ću radije ove godine te novce potrošiti na nešto drugo, pa kad stvarno budem imala prave bore koje se vide 24 sata dnevno, onda ću definitivno staviti botox. To je moj jedini izbor za sada. Ako stvarno u praksu ne dođe nešto bolje od toga, ali ne želim nešto što je na nivou eksperimenta, nego nešto što je već isprobano i djeluje bez posljedica, a ne da netko na meni provjerava koliko je dobar novi proizvod! Nije sve novo uvijek i najbolje, previše se eksperimentira danas u svijetu estetike, a malo kirurga koristi te proizvode što je sami dokaz koliko nešto stvarno i funkcionira trajnije...
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyČet Dec 10, 2015 7:10 pm

Evo da malo osvježim ovu temu!!!!
Danas sam bila na tretmanu baby-botox kod mog doktora.
Mučilo me moje čelo posebno dublja bora na korijenu nosa od mrštenja ( najveći razlog sunce iako uvijek nosim sunčane naočale ali tu mi nisu pomogle Laughing ) i nekoliko plićih vodoravnih linija.
Nisam htjela da mi aplicira kremu protiv bolova ( imam osjetljivu kožu stoga nisam željela riskirati neku reakciju) već mi je samo dao vrećicu sa ledom koju sam držala nekoliko sekundi na mjestu gdje je trebao bockati Laughing .
Tretman traje par minuta, skoro da i ne boli samo sam na par mjesta osjetila lagani ubod ali to je sekunda, osim čela uradio mi je i bore smijalice oko očiju koje se još ne vide kad sam ozbiljna ali preventive radi jer su na dobrom putu da se i one počinju formirati Twisted Evil
Nakon tretmana osjetila sam na par mjesta lagano peckanje, na nekima jako malu bol ali to je sve nestalo u roku 10 minuta.
Sad 9h nakon tretmana osjetim samo lagano, lagano zatezanje.
DR. mi je rekao da očekujem za 2 dana kao neko lagano grčenje ili trzanje ( ne znam još kako da to opišem jer nisam osjetila.... ali budem updata-la Wink ) i tada bi se već trebali nazirati prvi rezultati, živi bili pa vidjeli!!! муагага
Uglavnom shvatila sam da je botox najbolje koristiti kao preventivu jer on neće kasnije totalno izgladiti duboke bore i stoga se preporuča njegova primjena kod prve pojave bora koje su još plitke i koje se mogu totalno zagladiti i tako nikad neće postati duboke Wink
Tretman bi trebala ponoviti za 6 mjeseci.

Evo slike mog stanja prije botoxa

 [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je kad se nasmijem

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPet Dec 11, 2015 5:58 pm

Super sto vec razmisljas o tome i sprecavas! Smile
Al nema brige i da postanu mnogobrojnije sad se bukvalno brisu raznim vrstama abrazije (mehanicka, laserska, kiseline...). Svakako je neprijatna metoda pa ako moze botoksom i filerima to je bolji izbor Smile

Bore ne biraju godine, npr. ja imam nazolabijalne na fotkama iz osnovne, takva gradja lica, neki defekt, nebitno. Popunila sam s 26 i to je najbolja odluka ikad.

Nego zanima me primena botoksa radi zatezanja, ne opustanja. Kapiram da je jedna od funkcija to sto ti malo umrtvi neke misice i onda cim se manje kontrahuju manje se bora koza preko njih. Ali sad vidim ti Queen pominjes zatezanje (kao da ce se neka tkiva pomeriti a ne samo umrtviti) a videla sam na jos jednom forumu da devojke time 'podizu obrve i kapke', sto me tek buni.
Jel to stvarno moguce, kakav je efekat tj. koja su ogranicenja?
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 EmptyPet Dec 11, 2015 8:23 pm

Nakon apliciranja botoxa misici se opustaju buduci da botox blokira put zivcanim impulsima prema misicima. Koza koja prekriva te misice zateze se i izgladuje jer je preostali aktivan misic napet i na taj se nacin eliminiraju bore a isto tako kad se precizno znaju tocke i misici na kapcima i obrvama mogu se i podici, naravno kad nisu bas totalno opusteni. Sve ovisi o doktoru koliko je precizan i strucan, ako je nestrucan doci ce do opustanja kapaka i obrva na nekih 6 mjeseci sto svakako nitko ne zeli Razz
Ja sam otisla samo da mi blokira mrstenje cela i korjena nosa pa usput mi je malo tj. 3 uboda kraj svakog oka za bore smijalice.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zatezanje lica  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zatezanje lica
Nazad na vrh 
Strana 6 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Face lift (Zatezanje lica)
» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
» Čišćenje i pomlađivanje lica
» Cista koza lica
» Vezbe za transformacija lica - Facercise

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: