Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Dijeta i savete - Page 7 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Dijeta i savete - Page 7 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Dijeta i savete - Page 7 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Dijeta i savete - Page 7 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Dijeta i savete - Page 7 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 7 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 7 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Dijeta i savete - Page 7 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Dijeta i savete - Page 7 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Dijeta i savete

Ići dole 
+10
blondyna
riodejeneiro
njanjaaa
chantelle
nayika
Elizabeth Hurley
blondie1
SuperGirl
SarraFR
dzepna
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyNed Nov 18, 2012 8:49 pm

Hvala Coolcat na informacijama! A kakva je to surutka, gde si uzela i ko je proizvodjac?
Inace i ja obozavam Evine riblje kozerve, stvarno su extra!
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyNed Nov 18, 2012 9:11 pm

Coolcat hvala puno Very Happy I love you Probacu cim dodjem u decembru taj sejk (jer nisam ovde videla onaj skoro nemasni sir) i ove riblje konzerve, pravim polako listu Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyNed Nov 18, 2012 10:14 pm

Elizabeth kupila sam od Vero marketu, Pise Surutka, proizvodac je Mlekara Sabac.
Na ovaj link pise vise o njoj Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sarra i ja sam trazila kod nas i nisam nasla, potrazicu ovih dana i u druge markete.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyNed Nov 18, 2012 10:31 pm

Jao Coolcat odlicno, bas cu ovo kupiti! Eto samo to se moze popiti posle treninga! To je najbolji 'sejk', koliko sam shvatila iz svih ovih dosadasnjih clanaka.
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyPon Nov 19, 2012 9:31 am

sarrice hvala ti draga....pa kako,da ne budem puna energije uz dvoje djece.... I love you

ovaj šejk izgleda okusan....a šta umjesto tog elle sira? jer mi nemamo u slo ovog....jer može dukat cottange chease? znate šta mislim? samo ovi sir mi je bljek....ja ni mljeka ne pijem....samo jogurt i to tekuči mogu popit....
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyPon Nov 19, 2012 11:19 am

Nayika nema na cemu, meni je uvek super kada vidim zene koje umeju da ostanu zene kada postanu i majke mrzim one sa izgledom napacene mame koje se staaalno zale kao da ih je neko naterao da prave decu (imam takav primerak u porodicnom krugu koja se zalila za prvo pa za drugo dete i stigla do 96kg i kad je pitas zasto ne vezba ona te bledo pogleda i kaze da nema vremena pored dvoje dece i muza a inace ne radi...). Verujem da ni tebi nije lako da nadjes vremena za sve ili da nadjes volju za vezbanje i svaka ti cast za to! Very Happy
Neznam da li se sir oseti toliko bilo kad je sejk od cokolade ili od sumskog voca u pitanju ti stavi mozda malo manju dozu sira ili probaj sa nemasnim jogurtom ja sam to probala ali mi je fuj, previse kiselo a ni ja nisam ljubitelj sireva ili jogurta, samo ga pijem uz krompirusu haha Razz Povecaj dozu sumskog voca onda i eventualno dodaj arome neke mozda bi to ublazilo ukus sira, ali bas sumnjam da ima neki ukus kad je toliko nemastan, vise je tu da da gustinu i proteine... Mislim da mozes taj cottage cheese samo proveri % masnoce, proteina i ugljenih hidrata Wink
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptySre Nov 21, 2012 3:24 pm

sarra i ja mrzim kad žene prave,da nemaju vremena za vježbu i za sebe....koja laž-ok,ako imaš kući malu bebu....nije lepšog urejene,naravne žene Very Happy pa ne treba da vježbaš svaki dan...imam i ja jedno,koja pravi samo svaki dan,da bude išla samnom trćit i vježbat...pa kako se ugojila,blablabla....pa ima svaki drugi dan izgovor...jednom kad mi bude prekipelo,ja ji budem rekla,šta samo govori a ništa ne uradi!!!

ja sad svaki dan pijem šejk....pa sa jogurtom i šumsko voče i banana i malo sira Laughing a sad mi jedna prijateljica priporučila ovi prah od proteina

[You must be registered and logged in to see this link.] čitala sam,da ako vježbamo moremo 2 puta dnevno jesti proteine....a ne na dugi rok,jer možeš dobit neku bolezen koja se zove PROTIN....

kod nas sad jako promoviraju ovo dijetu-kaže se POPOLNA DESETKA(hranu razdjeliš na 40% zdravih masnoća,40% OH-koje dobiješ iz povrča i sadja i samo 20% proteina....
pa ja mislim,da sve te dijete-prehrane se poslužuju istog načina....samo,da jedemo zdravo i to je to....
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyČet Nov 22, 2012 8:58 pm

Elizabeth Surutka je bas extra za posle trening i ja je pijem.
Danas sam kupila i snicle od soja, pokusacu da ih pripremim ovih dana,
nadam se da cu uspeti kako treba Smile
Nayika fakt je da sve zene koje hocu da vezbaju mogu, bas zato sto je neka kod kuce i cuva dete moze da nadze vreme da pravi vezbe. Nek vezba aerobik dok se dete igra, ako nista vise Smile
Ovaj link koji se postavila ne otvara se...
Ja jos nisam pocela da pravim sejkove jer mi se bas pogodila Surutka Very Happy
Ako je neko napravio nek kaze kako je.
Inace kod nas u nema Ella sir, odgovorili su mi na mail i ne znam sta bi bilo idealnija zamena...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyPet Nov 23, 2012 12:50 am

Coolcat, ja bas kupila tu Sabacku surutku jer si rekla i da je ukusna medjutim meni je odvratna! affraid Svaka ti cast kako je pijes. Dok je pijem stvara mi se dozivljaj kao da pijem mleko u koje sam dosula mnooogo vode a i dodala nesto kiselkasto da zarezi ali je to nepoznatog porekla! lol!
Ali sta cu, zapusim nos pa pijem..
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 EmptyPet Nov 23, 2012 10:24 am

Cure pijte Whey protein sa vodom. Najbolje je poslije treninga i naveče...ja sam tako pila.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dijeta i savete - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dijeta i savete
Nazad na vrh 
Strana 7 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: