Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Dijeta i savete - Page 4 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Dijeta i savete - Page 4 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Dijeta i savete - Page 4 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Dijeta i savete - Page 4 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 4 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 4 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Dijeta i savete - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Dijeta i savete

Ići dole 
+10
blondyna
riodejeneiro
njanjaaa
chantelle
nayika
Elizabeth Hurley
blondie1
SuperGirl
SarraFR
dzepna
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 12:37 am

Sarra draga, hajde mi molim te navedi sta sve ulazi u proteine? Sve cega se setis i sta najbolje od njih jesti uvece a sta ujutru? I posle treninga, sta je najbolje jesti kako bi se organizam ispravno ''nahranio?

Ja sam preterala sa picama poslednja dva meseca, pa mi se stvorio stomacic i 'slauhovi' pa mi malo kipi preko pantalona a nikada pre nije tako bilo. Planiram da se pravilnije hranim jer generalno brzo gubim kilograme. Imam 64 kg sada, planiram da skinem 4 kg. Neki savet bi dobrodosao. Smile
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 7:06 am

elizabeth i ja sam se ugojila poslje operacije...i sad moram to skinut,hihi...tako je: prije treninga je dobro da se jede OH-hidrati i poslje proteini,da nahraniš mišice....ja probam da jedem po Montignjaku-ako si več čula....ništa posebno samo nesmješ OH i proteine,da jedeš skupa....ujutru kažu,da je dobro da se jede prvo neko sadje i musli ili kruh sa otrobima,da daju tjelu energije za cjeli dan...poslje proteini a za večeru nešto lahko....ovo nije dijeta,već neko zdravo prehranjevanje....ja kad sam,tako jela i laufala svaki drugi dan,pa postava mi je bila super...
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 11:36 am

Nayika hvala! To mi treba, da promenim rezim ishrane jer sam zbog svoje visine uvek mogla jesti sta sam htela i nikad se na mene kilogrami nisu lepili, ali vise bas nije tako. Usporava se metabolizam kako idem ka 30-im i moram poceti da pazim sta jedem. :*
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 12:55 pm

elizabeth i ja sam prije lahko pojela sve!!! i jela sam naveće i ništa se mi nije poznalo.... drugu ljeto mi bude 30 rođen dan i sad se sve naljepi na moju guzu i boke....

meni se sviđa ovaj način prehrane jer nisi GLADAN...evo ja sam danes več pojela
- 1 kivi i2 toasta sa 100%đemom od marelice i spila kafu
-jaboku i jogurt i malo indijskih orešaka
-sad sam imala ručak-juhu od zelenjave i ribu i oparenu zelenjavu i solatu....
možeš da jedeš sve samo ne bjelu moku i bjeli riž i sladkiš....imaš mnogo napisanog o ovi Monti dieti-prehrani na sajtu Very Happy jedeš zdravo i malo u teretanu-ja imam mnogo naprav kući i šuma i rijeka mi je blizu,tako da ja ne hodim u teretanu....malo radim kući i laufam cheers
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 3:24 pm

Ja da vam kazem ne drzim dijete nego sam promenila rezim ishrane.
Za dorucam jedem hleb sa nesto namazano (krem, marmalad, ajvar) i pijem solju zeleni caj.
Za rucak jedem nesto corbasto bez mesa, i za veceru jedem juha ili tuna.
Izmedzu obroka jedem nesto malo voce.
I pijem stvarno mnogo vode.
od kad sam pricala da cu da promenim rezim ishrane do sad sam smrsala 2kg, jos 2 i na miru da zivim Very Happy)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 3:42 pm

ovo ti nije dieta nego samo naćin prehrane....ja ujutru moram obavezno kafu da popijem...a za cjeli dan si skuham 1l zelenog čaja sa limun...pa to je to,da se jede 5 krat i na većer proteine i to je to.....
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 4:23 pm

I ja sam pocela isto ujutro da pravim caj i napunim termos Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 5:17 pm

pa imaš za cjeli dan Razz ja stavim sok od limun jer pijem sve bez cukra...pa ne zato jer pazim šta jedem,nego cuker u kafi ili čaju mi je užas...tako sam se navikla...a druga priča so slatkiši...joj,ja jako volim sladko,sladko.....
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 6:08 pm

Ja zeleni caj kupujem gde vec u njemu ima i lumun, isto pijem bez secer. A kavu bez secer ne mogu. Slatko nekad uzmem malo kad me jako napadne zelja Smile Ali to nije strasno ako se ne preteruje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 EmptyPet Nov 16, 2012 9:31 pm

Cure ja sam se bas nacitala na neke forume Very Happy
Ako se unesete u to strasna stvar, bolje nam je ovako Smile
Jedna cure je pisala sta jede svaki dan, ja ne mogu da pratim to jer ne jedem meso osim ribe, a ne jedem ni zelena salata, kupus, i sl stvari Smile

1. Dan
07.15h - Sardina u sosu od paradajza, 1 paradajz, fish oil
12.00h - 100gr junetine, kupus salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli)
17.00h - 200gr belog mesa, kupus salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli), fish oil
19.00h - ubica trening sa Markonijem
posle treninga 1 merica whey priteina - oko 20.15h
22.00h - 100gr Ela sira, paprika, kupus salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli), fish oil

2. Dan
07.15h - 3 jaja, krastavac, fish oil
12.00h - 100gr pilece belo meso, kupus salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli), vocni jogurt sa ovsenim pahuljicama i malo badema (OVO MI JE CHEAT MEAL)
17.00h - 200gr smudja, karfiol, brokoli, zelena salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli), fish oil
22.00h - 100gr Ela sira, krastavac, paradajz, fish oil

3. Dan
07.15h - omlet od 2 jaja, paprike i mladog luka, fish oil
12.00h - tunjevina, kupus salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli)
17.00h - 200gr junecih pljeskavica, paradajz sos, karfiol, fish oil
19.00h - Terminator trening sa Markonijem
posle treninga 1 merica Whey proteina - oko 20.15h
22.00h - 100gr Ella sira, karfiol, fish oil

4. Dan
07.15h - 2 jaja, 1 juneca pljeskavica, krastavac, fish oil
12.00h - 100gr junetine, karfiol, paradajz, malo badema
17.00h - 200gr cureceg belog mesa, karfiol, mladi luk, fish oil
19.30h - kucni trening
posle treninga 1 merica Whey proteina - oko 20.30h
22.15h - 100gr Ella sira, kupus salata (maslinovo ulje, jabukovo sirce, prstohvat soli), fish oil

5. Dan
09.30h - 2 jaja, paradajz, fish oil
13.00h - malo sirovog badema
15.30h - 200gr pilece belo meso, paradajz salata, mladi luk, zelena salata, 1 parce LEŠNIK TORTE
22.00h - 100gr pilece belo meso, paradajz salata, mladi luk

6. Dan
09.30h 100gr pilece belo meso, karfiol, brokoli, fish oil
13.30h sirovi badem, lesnik, indijski i brazilski orah
18.00h 200gr pilece belo meso, karfiol, brokoli, paradajz, fish oil
23.00h 100gr Ella, brokoli

7. Dan
08.00h - 2 jaja, brokoli, fish oil
10.00h - trening teretana
posle treninga 1 merica Whey proteina - oko 11.30h
14.30h 100gr pilece belo meso, 1 jaje, brokoli, fish oil
18.30h 150gr curece belo meso, tikvice, brokoli
22.00h 1 juneca pljeskavica, karfiol, fish oil

Ne mora da bude bas po ovim redom, ali uglavnom tako se krece rezim ishrana kroz jedan dan, ali uz to treba i da se trenira Smile



Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Dijeta i savete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dijeta i savete
Nazad na vrh 
Strana 4 od 24Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: