Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Vaša boja kose - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Vaša boja kose - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Vaša boja kose - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Vaša boja kose - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Vaša boja kose - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Vaša boja kose - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Vaša boja kose - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Vaša boja kose

Ići dole 
+16
sathena
misstony
COKOLINNA
buba
njanjaaa
blondyna
sewendy
Mikica m
CocoNoir
Elizabeth Hurley
blondie1
SarraFR
nika37
nayika
SuperGirl
chantelle
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
nika37
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
nika37


Posts : 16
Join date : 14.10.2012

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyNed Okt 21, 2012 4:48 pm

...cure i ja sam plavuša cat ... volim promjene,premda već tri godine ne mijenjam,neki dan sam najavila mužu da bi neku smeđu boju meda,a on kaže NE affraid bolja je plava... cheers
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyNed Okt 21, 2012 4:59 pm

Izgleda da prevladuju plavuše na forumu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyNed Okt 21, 2012 8:39 pm

Devojke ja sam brineta Embarassed Farbala sam se u smedje godinu dana ali je uvek vuklo na crvenkasto pa sam resila da odem kod frizera da mi on resi problem i rekoh ajde da probam bas plavo, i tako je ispalo, bas plavo! ali imam crne oci i obrve i stroge crte lica, pa mi nije nesto najbolje stajalo (pitanje ukusa jer neki kazu da sam bolje bila plava) izdrzala sam 4 meseca i ofarbala se u crno, jer nije bilo moguce da brzinom kojom mi kosa raste idem da se prefarbavam a pritom ovde me je farbanje izlazilo 120e i smatrala sam da te pare mogu trositi na mnogo pametniji nacin Rolling Eyes A da ne pricam da je trebalo 2 gogodine da mi se kosa oporavi...
Iako su mi neke crnke izrazito sexy ipak su mi plavuse privlacnije tako da navijam za vas devojke Razz
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyNed Okt 21, 2012 9:25 pm

Ja bi se odma u crno ofarbala da mi stoji ljepo...ma da nisam nikad probala. Nebi mi stajala na ten lica, onda bi morala nonstop ici u solarij Smile a imam zelene oci. Sarra meni je bas ljepo vidjeti plavusu sa tamnim ocima.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyNed Okt 21, 2012 9:54 pm

Jedna od plavusa sa tamnim ocima sam ja Smile Ali imam smedze obrve Smile
Ja sam jednom davno bila crna, svidzalo mi se kako mi stoji za promena ali plavo je plavo, pa resila sam natrag, i je bilo zaista tesko i bas ostecuje kosu...
Sarice ostaj ti sad farbanje, te 120eur mogu da ode u kasu za silikone Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac
blondie1


Posts : 98
Join date : 13.10.2012
Age : 38

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Okt 22, 2012 6:48 am

nayika ::
ja mislim,da neču sad nabavit te clip on....moram da odmaram kosu...jedna prijateljica mi je kazala(pa nemoraš sad da budeš cjela umjetna-kosa,nohti i cike Shocked )...pa dala mi je malo mislit....

To smo mi žene Sad

Mišljenja sam zašto ne? Ne vidim ništa loše u tome! Volimo se uređivati i to je to I love you
To ne mijenja osobu iznutra i to je ono najvažnije." Lijepa iznutra, lijepa izvana "

I ja sam plavuša kao većina vas Smile i Imam ekstenzije;)
Koliko god eksperimentirala sa bojom kose uvijek sam se vraćala na plavo Wink
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Okt 22, 2012 9:04 am

moja naravna boja je rjava-neznam kako se kaže na srpski No .....a bila sam i crvena...imam tamne obrvi i zelene oke i sad plavu kosu... ja se najbolje osječam sad Razz možda se pofarbam na malu temniju blond i paž frizura...nek bude malo jaća sprememba Very Happy Very Happy i meni kosa brzo raste....

recite mi jer se same farbate na plavu? ili frizer??
Nazad na vrh Ići dole
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac
blondie1


Posts : 98
Join date : 13.10.2012
Age : 38

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Okt 22, 2012 9:15 am

do nedavno sam imala pramenove i to mi je radila frizerka a sada mi je cijela kosa obojana i to bojim sama
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Okt 22, 2012 9:36 am

Definitivno frizerka!!!
Samo sam se jednom ofarbala sama i nikad vise, bila zuta ko pilence...nosila sam kapu nonstop dok se boja nije popravila ahaha...
I onda sam skakala od frizera do frizera dok nisam nasla moju cool frizerku Very Happy
Jednom sam isla kod muskarca i primilo mi na roza, covjek je vec zatvorio salon, a moju kosu prepravljao do deset navece...uzas.
Kod jedne mi na mjestima primilo ljubicasto, a ona ce ti meni: super je ispalo...sta??!!
Zato u plavo sama nikad vise.
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 EmptyPon Okt 22, 2012 9:45 am

ja imam muškarca i sam super zadovoljna....zna svoj posao...ja pri njemu kupim farbe...kad mi netreba sišanje se onda sama ofarbam... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaša boja kose - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaša boja kose
Nazad na vrh 
Strana 3 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Transplatacija kose
» Brzi rast kose

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moja kosa-
Skoči na: