Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
marinamarinica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
marinamarinica

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySre Jul 30, 2014 12:03 pm

Pozdrav svima, javljam se iz Zgb-a i nakon dugooo nećkanja ipak sam odlučila da želim povećati svoje male usnice, doista sam puno čitala i po forumima i svagdje negdje i dosta  hvale Dr Zoran Veir-a, bila bih zahvalna kada bi mi netko podjelio ovdje svoje iskustvo... Imam u planu ici u 9 mj, a do tada se stignem jos informirati.....evo toliko za sada, unaprijed zahvalna....
M.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
SuperGirl

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySub Avg 02, 2014 4:29 pm

Ja dosad nisam cula za doktora koji pricas. Ako se dobro secam niko sa foruma nije radio usne kod njega. 
Dobrodosla na forum Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
marinamarinica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
marinamarinica

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySub Avg 02, 2014 6:31 pm

Kao prvo hvala na dobrodoslici, hvala i za informaciju. Ja planiram kod Veir-a otici u 9 mj, pa cu onda i ja napisati  svoje iskustvo kada vec nitko nije do sada, naravno ako vas zanima ?!
Inace u Zgb je doista sve populariji, barem se tako priča, a evo uskoro cemo i vidjeti iz prve ruke. Lijep pozdrav svima !
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySub Avg 02, 2014 7:42 pm

Naravno da nas zanima, sto vise iskustva to bolje!  Smile
Jedva cekam da vidim rezultat . 
Koja je cena kod njega?
Nazad na vrh Ići dole
marinamarinica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
marinamarinica

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyNed Avg 03, 2014 4:58 pm

Ok, za cijenu jos neznam, ali sve je to tu negdje podjednako, kada sam zvala da se naručin Dr je bio na godišnjem odmoru, ali iskreno da ti kazem nabitnije mi je da mi ispadne ok Smile
Evo cim se dokopam konzultacija odmah javim Smile lijep pozdarv
Nazad na vrh Ići dole
njonja
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
njonja

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyČet Avg 07, 2014 10:12 pm

da li bi neko hteo da mi posalje br od dm?hvala unapred hvhjvkhv  jhkhdd
Nazad na vrh Ići dole
marinamarinica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
marinamarinica

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyPon Avg 25, 2014 6:01 am

Pozdrav cure evo da se javim, ja sam naručena za 2 tjedana kod Dr. Zoran Veir (Zgb) te cu Vam se nakon toga javiti, djelite i vi svoja iskustva da imam sto citati Smile

Lp
Nazad na vrh Ići dole
jocabo
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
jocabo

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyPet Sep 05, 2014 3:17 pm

Stop biopolimer....radila sam usne kod cuvenog doktora DM pre tacno 4 godine, bipolimerom. Sad posle 4 godine idem kod istog da mi ubrizgava kenalog.
Naime, naterana od strane mojih drugarica da me odvedu kod doktora koji je vrhunski strucnjak da uradim malo usne, poslusala sam ih. Naravno on je vrlo ljubazan, ima strpljenja covek zna sa pacijentima da ne kazem manipulator....on je odlican u smanjivanju usana hirurski, gledala sam kada je mojoj drugarici smanjivao usne i super je sve, zadovoljna je.
Sad prolazim kroz agoniju jer donja usna ima grudvice a gornja usna zavesice....ne mogu da se nasmejem. Smejala sam se pojedinim poznatim pevaljkama na zavesicama kao npr. Ceca i eto dobih isto. Iako me gospodin doktor ubedjivao da se to nece desiti.
Zanimljivo je to da kad je video gresku ne samo kod mene, vidim da dosta njih idu da im ubrizgava kenalog, pripisuje to reakciji moje vezivno tkivo, itd.......
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptySub Sep 06, 2014 2:49 pm

Jacabo dobrodosla.
Zao mi je sto ti se to desava. Kad si radila usne? Mozda ako je jos sveze treba vreme da se to "namesti".
U pravilnika foruma stoji da ne sme da se hvali/kritikuje doktor bez dokaza. Prema tome zamolila bih te da postavis sliku od tvoje usne kako su izgledale pre i sad.
Ako ne znas kako posalji ih na mail koji je u mom potpisu.
Nazad na vrh Ići dole
leptiric
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
leptiric

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 EmptyNed Sep 28, 2014 7:55 pm

Je l' radila neka od vas usne kod dr kojica? KAkvi su utisci?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Nazad na vrh 
Strana 10 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: