Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+30
Beki
antonios2301
andrea-ri1
magic.world
Lala112
Leonarda
Zejna
SuperGirl
Bokolino
tanja5
SuzanaP
Bijouxich
honey1506
LauraMaura
Asuna
neodlučna
sada
Hajdi.gg
zaza123
ImeldaM
ananas92
Aniram
aamrvica
Marijatasic
olgi
Iva
kleopatra
Elica
Duje Ostojić
Lence
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Jun 12, 2017 10:26 am

Poštovana aamrvica,

početkom 12. mjeseca su obično gužve; ja bih Vas molio da rezervirate termin najmanje 3 tjedna ranije.
Povećanje grudi sa anatomskim, poliuretanskim implantatima košta 25 000 kuna (oko 3 400 EUR, zavisno od tečaja). To je cijena za operaciju, anesteziju i evetnualni boravak kod nas 24 sata. Prvi pregled dodatno košta 200 kuna. Poseban grudnjak dodatno košta 100 EUR (750 HRK). Preoperativne pretrage možete obaviti u Vašem aranžmanu, ili možete preko nas kad su gotove za 2 sata i koštaju dodatno oko 160 EUR (ako imate pisani nalaz krvne grupe); odnosno oko 210 EUR, ako nemate nalaz krvne grupe.
Ja ne stavljam drenove već 5 godina (većina kirurga u svijetu ne stavlja drenove), jer radimo praktično beskrvno, suho, i nema potrebe za drenovima. Vađenje drenova je obično dosta bolno, a rupica drena koja se spontano zatvara nekoliko sati nakon vađenja drena može biti put za razvoj latentne infekcije, odnosno kasnije kapsularne kontrakture. Naravno, ako ne stavljamo drenove, oko 20% pacijentica osjeća bućkanje u jednoj ili obje dojke desetak dana, što je antibiotik (oko 20 ml ide u svaku dojku), nešto sukrvice, a taj sadržaj se resorbira u tom periodu.
Nadam se da sam odgovorio na sva Vaša pitanja. Ako ne, molim da postavite dodatna pitanja. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Jun 12, 2017 12:39 pm

Doktore Ostojić, puno Vam hvala na brzom odgovoru!! 
Zanima me još kolika je cijena postoperativnih kontrola, previjanja... (obzirom da niste naveli da je uključeno u cijenu) i koliko puta je potrebno obaviti takve kontrole nakon operacije (nisam u blizini Zagreba).
Da li je gužva manja u siječnju nego u prosincu?
Kada bi bilo dobro doći na prvi pregled kod Vas (da ne bude prerano) ako će operacija biti u siječnju?
Imam ekstremno suhu kožu-trebam li i koliko unaprijed mazati grudi kako bih poslije operacije izbjegla strije (sklona sam im)?

Srdačan pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Jun 12, 2017 12:50 pm

Poštovana aamrvica,

previjanja i postoperativne kontrole se ne naplaćuju. Prva kontrola je unutar 1-2 tjedna nakon operacije, a kasnije kako Vi možete. Ja preferiram kontrole nakon 2, 6 i 12 mjeseci nakon operacije. Naravno, kad je to moguće... U siječnju je obično veća gužva nego u prosincu. Prvi pregled možemo obaviti nakon ljeta, tijekom devetog ili desetog mjeseca. Ako imate suhu kožu, Vi možete mazati kreme protiv strija nekoliko tjedana prije operacije; obično je dovoljno bademovo ulje. Strije se rijetko javljaju nakon povećanja grudi; imao sam nekoliko slučajeva i to kod adipoznih žena, sa vrlo čvrstom i neelastičnom kožom. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyPon Jun 12, 2017 7:32 pm

Doktore zaista ste brzi-hvala!
U redu, planirat ću onda ipak početkom prosinca operaciju, a u rujnu 1.pregled. 
Hvala na svim informacijama!
Vidimo se uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jun 13, 2017 6:16 am

Poštovana aamrvica

molim lijepo. Ja Vama zahvaljujem da ste se vjerojatno odlučili za mene. Ako i ne, želim Vam da budete zadovoljni sa rezultatom. LIjepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jun 13, 2017 2:10 pm

Cijenjeni doktore Ostojić!

Vi ste mi broj 1 doktor na listi i 99,9% sam uvjerena da ću operaciju napraviti kod Vas.
Jako mi se sviđa Vaš rad (gledala sam fotografije), Vaš odnos s pacijentima (o čemu sam dosta čitala na forumima), to što ste dostupni za komunikaciju, a i to što ste izuzetno korektni prema svojim kolegama- to puno govori o Vama kao čovjeku! Stekli ste moje povjerenje i vjerujem da me nećete razočarati konačnim rezultatom.
Imam još jedno pitanje- da li primate pacijente na konzultacije svih 5 radnih dana u tjednu ili samo nekim danima (konkretno- pitam za rujan ove godine)? 

Lijep pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jun 13, 2017 2:46 pm

Poštovana aamrvica

hvala Vam najljepša na komplimentima. Dati ću svoj maksimum da postignemo odličan rezultat
Preglede vršim u bilo kojem danu tjedna, najčešće popodne jer su ujutro operacije. Često radim preglede i subotom, ako pacijentica ne može nikako doći u tjednu. Ja sam sigurno u prvoj polovini rujna u Zagrebu, jedino planiram ići na kongres u Beirut krajem devetog mjeseca (ne znam još točno koji datum), pa bih Vas molio da planirate dolazak u Zagreb do 20.09.2017.
Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jun 13, 2017 5:21 pm

Poštovani doktore! 

Neće mi biti problem da dođem radnim danom. Idući tjedan ću vjerojatno moći odrediti konkretan datum. Da li da termin rezerviram telefonom ili ovim putem?
Pročitala sam da je potreban nalaz o krvnoj grupi. Da li ga trebate zbog eventualne potrebe za transfuzijom krvi (ukoliko bi došlo do komplikacija) ili iz drugog razloga (obzirom da ste spomenuli da je operacija gotovo bez krvarenja). Nije znatiželja, nego meni osobno važan podatak.
Što se tiče ultrazvuka dojki prije operacije, je li precizan nalaz važan za samu operaciju i precizno  pravljenje džepa (za anatomski implantat)? Ili je uzv potreban više zbog provjere dojki (da nema cista ili tumora...). Ovaj podatak mi je važan jer utječe na moj izbor doktora kod kojega ću raditi uzv dojki prije operacije. A želim sa svoje strane učiniti sve kako bi Vi mogli bez greške odraditi svoj posao.

Lp
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jun 13, 2017 5:45 pm

Poštovana aamrvica
možete rezervirati termin ili telefonski ili ovim putem, možda najbolje na e mail [You must be registered and logged in to see this link.]
Prije svake takve operacije treba imati nalaz krvne grupe, jer je jedna od komplikacija operacije krvarenje; dosad nikad nismo morali nekom pacijentu ili pacijentici davati transfuziju krvi u moje 22 godine privatne prakse, tako da se ne morate s tim opterećivati. Inače, operacija je praktično beskrvna; imao sam tri slučajeva krvarenja u proteklih 5 godina na velikom broju pacijentica (približan broj ću Vam reći preko e maila ili na pregledu). UZV dojki je rutinska preoperativna pretraga. To mi nije važno za preoperativni plan odnosno poziciju džepa, nego je to općeprihvaćena preoperativna pretraga svugdje u svijetu. Inače, najčešće se nađu benigne ciste ili fibroadenomi (u oko 30% pacijentica), što nikako nije prepreka za operaciju. U samo jednom slučaju sam istovremeno odstranio veći fibroadenom dojke koji je pacijentici stvarao bolove, pa je inzistirala na odstranjenju fibroadenoma u istom operativnom aktu sa povećanjem grudi.
Nadam se da sam odgovorio na sva pitanja. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aamrvica
Drug porodice
Drug porodice
aamrvica


Posts : 141
Join date : 11.06.2017

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 EmptyUto Jun 13, 2017 7:25 pm

Doktore, puno Vam hvala na detaljnom odgovoru!
Javit ću se za termin e mailom.
Lp
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 3 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: